کانفوتیک : انجمن

خبرهای تازه(درباره شگفتیها)

شروع توسط Tablighat 1399-07-24 at 12:58
0 پاسخ به این موضوع
Tablighat
سفارشی4 (خاص)
مدیران
ارسالها: 13
باسلام به حضور شما عزیزان

خبرهای تازه را درباره شگفتیها طرح های تخفیف پاییزی و تحولات قدیم و جدید بهمراه یادآوری های ضروری به آگاهی تان میرسانیم:

( البته خبرهای محرمانه و غیرعمومی را از طریق سیستم پیام داخلی ارسال می کنیم تا در دسترس غیر اعضا قرار نگیرد )

1- با توجه به بررسی ها و ایجاد تحولات جدید در شیوه های فعالیت وبگاه های تبلیغات کلیکی که پلن های سفارشی یکی از این نتایج نوین و سودمند است با خبر باشید که ما و هیچ وبگاهی سود 1000درصد تا 5000درصد نداریم و پرداخت نمی کنیم و حتی امکان چنین سودهایی وجود ندارد و لذا چنانچه شنیدید و خواندید یا شخصی مرموز چنین تهمت یا مطلبی گفت و نشر داد بدانید یا مریض و احمق است یا تخریبگر و حسود و...

بنابراین در پلن های جدید فقط درصد درآمد از هر کلیک را افزایش 10 تا 50 برابری داده اند اما هزینه خالص آن که مربوط به مشاهده 10 آگهی استاندارد خواهد بود در قیمت پلن ها محاسبه شده است و صاحب پلن سفارشی با عضویت خود و پرداخت هزینه پلن در اصل به پس انداز پول خود می پردازد و تا آخر مهلت پلن همه را دریافت می کند اما علاوه بر آن با امکاناتی بسیاری که در این پلن ها در اختیار دارد (مانند سقف جذب زیرمجموعه + امکان سرمایه گذاری خاص + کمیسیون ها و امتیازات بیشتر + آگهی های اضافه بر 10 آگهی استاندارد و...) می تواند درآمد خود را هر روز افزایش دهد و به تدریج چند برابر نماید.

2- همانطور که پیش از این گفته شده بود پلن ها یا عضویت های سفارشی1تا5 قرار بود با مهلت یک ماهه اجرا نشوند اما بخاطر سهولت استفاده و بهره مندی شما عزیزان از یکماهه آغاز شد اما در پایان هر ماه با توجه به بررسی ها و تصمیمات جدید پیرو تحولات جامعه از لحاظ مهلت و قیمت خود افزایش خواهند یافت بنابراین تا از دست نرفته است از طرح های کنونی کمال استفاده را ببرید.

3- طرح شگفتیها در راه است...!!! یا شگفتیها ادامه دارد...!!! حاصل تجربیات و مباحث و مناظرات و بررسی ها در شورای مدیران تخصصی است و انشاءالله باعث پویایی و تحول آفرینی روزافزون در فعالیت های وبگاه های تبلیغات کلیکی و درآمدزا خواهد شد و لذا منتظر باشید که همگی شگفت زده می شوید و از فرصت های تازه و سودمند جدیدی برخوردار می گردید.

یکی از این فرصت ها که بزودی رونمایی خواهد شد طرح راه اندازی پلن جامع شگفتیها خواهد بود.

4- با اتمام طرح تخفیف پاییزی اول(1تا5) که از 16 تا 23 مهرماه بود بنابر تصویب مدیران به اجرای طرح تخفیف پاییزی دوم (6تا15) اقدام نموده ایم که بسیار گسترده تر از قبلی و شامل ارتقا به تمام عضویت هاست از سفارشی ها تا اختصاصی با تخفیفات افزایشی و پله کانی که تا ساعات پایانی 30مهرماه مهلت استفاده دارد و پاداش یوز (ارز دیجیتال ایرانی) هم شامل آنهاست که بایستی برای ایجاد حساب یوز به پشتیبانی تیکت بفرستید لذا با بررسی و تحقیق و مشورت می توانید از این فرصت سودآور بهره مند شوید.

5- پیرو حوادث و اتفاقات رخ داده در برخی وبگاههای تبلیغات کلیکی مانند کلیک طلا و سیف باکس و سیف رنت و... و توصیه های پلیس فتا در مورد ضرورت اجرای قوانین مبارزه با پولشویی و احراز هویت (بطور محکم و دقیق) برای کاربرانی که درخواست برداشت دارند بنابراین از ابتدای آبان ماه لازم است با بروزرسانی قوانین و مقررات همگی مسائل امنیتی و حفاظتی را بطور کامل رعایت کنیم.

لذا عزیزانی که سرمایه گذارند و یا شرایط مالی و امتیازی برداشت درآمد را دارند لازم است ابتدا قوانین را با حوصله و دقت مرور نمایند و سپس با گرفتن تصویر سلفی ( در آینه ) از خود بهمراه کارت ملی و کارت بانکی که در تنظیمات شخصی داشبورد به ثبت رسانده اند و متن گواهی مورد نظر در دست (فقط بخش کد 3یا4 رقمی زیر کارت را می تونند بپوشانند) تصویر را به ایمیل مدیریت نظارت و بازرسی (رنگ قرمز) و یا در تلگرام یا ایتا به اکانت ادمین ارسال نمایند تا بررسی و مورد تایید قرار گیرد.

(جزئیات کامل تر به اطلاع خواهد رسید.)

منتظر خبرهای تازه تر باشید
موفق باشیدوسرفرازوسلامت
دوستدارتان:مدیرتبلیغات
« آخرین ویرایش: 1399-07-28 at 02:23 by Tablighat »
مدیرتبلیغات
کانفوتیک ( راه اندازی پلن های درآمدزا و شگفت انگیز سفارشی : از اول مهرماه)
هشدار!!! : هرگز روی لینک هشدار!!! ربات یاب در میان آگهی های کلیکی نزنید!!!
https://eitaa.com/KanfoTik
https://t.me.com/KanfoTik
آگهی متنی ویژه
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها
nextpay_trust_logo

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد).© ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6

nextpay کسب درآمد