کانفوتیک انجمن

مسابقه (جدید) : باجوایزخودکارویژه یا واریزدستی

شروع توسط Tablighat 1399-07-11 at 00:05
1 پاسخ به این موضوع
Tablighat
ساده.1
ارسالها: 0
سلام بر شما

در خصوص اجرای سیستم مسابقه عضوگیری یا جذب همکاروهمراه و برگزاری ماهانه و هفتگی و روزانه در این تاپیک به ارائه توضیحات و خبرها و اطلاعاتی لازم و ضروری برای بهره گیری شما عزیزان خواهیم پرداخت.

هر گونه پرسش یا ابهامی داشتید یا دارید در این خصوص می توانید از طریق تیکت به این مدیریت ارسال فرمایید و یا در صورتیکه موضوع عمومی و غیرمحرمانه داشت می توانید در تالار گفتمان ویژه مطرح نمایید تا بسرعت به بررسی و رفع آن یا پاسخگویی و راهنمایی لازم بپردازیم.

البته یادآوری می شود که فقط عزیزانی که به برداشت رسیده اند یا سرمایه گذار هستند به مطلب گذاری در انجمن دسترسی دارند.
باتشکروسپاس
سلامت باشید
Tablighat
ساده.1
ارسالها: 0
سلام بر شما
--------------------
با خبر هستید که:
مسابقه ویژه ماه محرم با شرط جذب 313 عضو فعال به دلیل نرسیدن شرکت کنندگان به حدنصاب مذکور مورد تایید قرار نگرفت و هیچ کدام از اعضا شرط لازم را نداشتند تا جایزه دریافت کنند.

اما از اول مهرماه مسابقات ماهانه هفتگی و روزانه با اهدای جوایز ارزنده برگزار می شود.
لذا چنانچه بیشترین جذب عضو یا همکار جدید را با لینک عضوگیری خود داشته باشید و با استفاده از سیستم پیام (در منوی سمت راست داشبورد) خود صحبت نمایید که فعال و همراه شوند در هر نیمه شب یا پایان هر هفته و انتهای سی روز مسابقه ها به جوایز مناسبی در موجودی درآمد یا خرید خود خواهید رسید.


البته می دانید که جذب همکار یا زیرمجموعه از راههای مختلفی ممکن است:

نشر لینک عضوگیری در شبکه های اجتماعی و سایت ها و پیامک ها و...
نشر بنر عضوگیری در بخش تبلیغات سایت های دیگر و همچنین وبلاگها و...

در ضمن:
با جذب هر عضو تازه و فعال شدنش از مزایای مختلف دیگری مانند افزایش امتیاز و دریافت سود و پاداش از فعالیت های مختلف وی برخوردار می شوید.

منتظر مسابقات شگفت و طرح ها برنامه ها و جشنواره های تخفیفی فصلی و مناسبتی ملی و مذهبی هم باشید تا سود افزونتر را بدست آورید.

باتشکروسپاس
و آرزوی سلامتی شماوخانواده
مدیریت تبلیغات
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6