کانفوتیک انجمن

عدم پرداخت بخاطر تخلف آشکار از قوانین!!!

شروع توسط Poshtibani 1399-10-02 at 23:01
0 پاسخ به این موضوع
Poshtibani
سطح صفر
مدیرتخصصی
ارسالها: 17
سلام و درود بر شما عزیزان و همکاران و مدیران گرامی
-------------------------------------------------------------

یک موضوع که بسیار مهم است و همگام با تشویق کاربران و اعضای فعال و کوشا و تابع قوانین بایستی اجرا نمود تنبیه و برخورد سخت بطور مرحله ای با افراد عزیزی هست که بی خیال از همه چیز و بدون توجه به مقررات و قوانین و هشدارها و راهنمایی ها و تاکیدات مکرر دارند به کار خویش ادامه می دهند و توقع هم دارند که بتوانند به سودآوری و درآمد روزافزون و برداشتهای متعدد برسند!!!

اسم نمی بریم و فقط بعنوان یادآوری و راهنمایی مجدد در اینجا عرض می کنیم به حضورشان که عنایت داشته باشند:
ابتدای عضویت در هر شرکت یا کارگاه یا سازمان و وبگاه و سایتی به قبول قوانین و مقررات آن (با امضا یا تایید چه خوانده باشید و چه نخوانده باشید) پرداخته اید و لازم است طبق قوانین کار و تجارت الکترونیک تابع مفاد قوانین باشیم.

یکی دو نفر از کاربران گرامی اصرار داشتند برداشت موفق بزنند اما بررسی شد که هیچکدام نه پروفایل دقیق و درستی تنظیم کرده اند و نه شماره شبا طبق مفاد قوانین گذاشته اند و امتیاز لازم را کسب کرده اند!!!

بنابراین عزیزانی که هر کدام از مفاد قوانین و مقررات وبگاه را مراعات نکنند هیچ حقی بر اساس قانون و شرع و وجدان و ادب نخواهند داشت و اگر بر فرض هم اشتباهی برداشت کنند بدانند حرام و غیرقانونی خواهد بود و در این دنیا و پس از آن چندبرابر خسارت می دهند!

خواهشمندیم از حضور شریف همه این عزیزان هموطن
که مراعات نمایند تا آینده ساز باشند و سودمند و پرپول

ما خواستار و حامی قانونمداران هستیم و عاشق آنها

سرفرازباشید و سلامت و سعادتمند
کوچیک همه:مدیریت پشتیبانی فنی
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6