کانفوتیک انجمن

نکته درباره خبرموقت!

شروع توسط admin 1400-08-30 at 22:58
0 پاسخ به این موضوع
مدیرعامل
مدیرعامل
ارسالها: 0
سلام و درود بر همه شما
-------------------------------

برخی خبرها ارزش بالایی دارند و بسیار اهمیت هستند اما استفاده از محتوای آن دائمی نیست و پس از مدتی مثلا یک روز یا سه روز یا یک هفته و حداکثر 1 ماه از ارزش و اهمیت آنها کاسته می شود و یا لزومی ندارد در حال مشاهده بمانند و باعث شود برخی افراد غریبه که عضو نیستند و دسترسی آسان به مطالب انجمن دارند ببینند و بخوانند و یا در جای دیگر منتشر سازند.

بهرحال خبرموقت! بایستی تا مدتی کوتاه در بخش اخبار انجمن بماند و شما عزیزان بسرعت برق مراجعه و مطالعه نمایید و اگر تمایل داشتید عکس بگیرید و یا ذخیره کنید اما هرگونه سوءاستفاده از محتوای آنها با شکایت و برخورد جدی از طریق وکلای مخصوص تیم کانفوتیک مواجه خواهد شد.

خبرموقت! را می توان در همه موضوعات مدیریت ها و همچنین انواع پلن ها و فعالیت ها و سوابق و چشم انداز آینده و اوضاع کنونی در نظر گرفت.
حسابرسی ها نظارت ها بازرسی ها سرمایه گذاریها طرحها ایده ها و برنامه ها پشتیبانی ها روابط مختلف از این موضوعات هستند...

لطفا هر موقع از شیوه های مختلف با خبر شده اید یا هر روز به انجمن سر زدید و مشاهده کردید بخوانید و استفاده کنید و از دست ندهید!

---------------------------------
موفق و سعادتمند باشید
مدیریت نظارت و بازرسی
-«( ما همگی تابع قوانین و مقررات هستیم )»-
موفقیت شماوما آرزوی همیشگی ما خواهدبود.
کانال ایتا: https://eitaa.com/KanfoTik
کانال تلگرام: https://t.me/KanfoTik
و...بزودی!
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6