پرسش و پاسخ راهنما
1
چگونه می توانم ثبت نام را شروع کنم؟!
 1. ابتدا باید مانع فیلترشکن یا وی پی ان را اگر روشن است خاموش نمایید.
 2. برای ثبت نام خود اگر لینک عضوگیری از دیگران ندارید به این صفحه بروید.
 3. حتمی از اسم و فامیل شناسنامه ای خود و نشانی ایمیل معتبر استفاده نمایید.
 4. در تعیین اسم کاربری اکانت فقط از اعداد یا حروف انگلیسی یا از هر دو بهره ببرید.
 5. به هیچ وجه اسم کاربری را با فاصله و کاراکتری غیر از اعداد و حروف انگلیسی نسازید.
 6. برای تعیین رمز ورود به اکانت از همه گزینه های صفحه کلید می توانید استفاده کنید. 
 7. مفاد قوانین  را پیش از قبول و تاییدتان مورد مطالعه دقیق قرار دهید سپس تیک آنرا بزنید.
 8. اگر اکانت دیگری دارید هرگز بدون هماهنگی لازم با پشتیبانی دوباره ثبت نام نکنید تا حذف نشود.
 9. با اتمام مراحل بالا اگر به کپچا برای اعلام ربات نیستم رسیدید آرام و با دقت به انجام یا تایپ آن بپردازید!
 10. پس از مراحل بالا روی دکمه عضویت بزنید و کد فعالسازی را که به ایمیل معتبر شما ارسال شد در صفحه بعدی وارد کنید و بعد از آن وارد شوید و پروفایل را تکمیل نمایید.
2
چگونه ایمیل معتبر و شماره همراه خودم را فعال کنم؟!
 • فعالسازی ایمیل معتبر و ثبت شماره همراه شما هنگام تکمیل عضویت برای اطلاع رسانی ها و آگاهی از اتفاقات داخل اکانت یا حساب کاربری بسیار ضروری و لازم است.
 • بنابراین اگر مرحله قبل را به درستی انجام داده اید و لینک فعالسازی ایمیل معتبر خود را گرفتید و استفاده نمودید یا کد دریافتی را در محل مربوطه قرار دادید و تأیید زدید سپس باید مطمئن شوید که شماره همراه شما در بلک لیست شرکت مخابرات برای دریافت پیامک های تبلیغاتی  قرار ندارد:
 • لذا ابتدا حتمی بایستی به مفاد این اطلاعیه یا این راهنمایی فوری زیر با دقت عمل فرمایید تا شماره همراه شما از بلک لیست مخابرات خارج شود و بتوانید پیامک مربوط به تغییرات و تحولات یا فعالیتها در اکانت خود را دریافت دارید.
  • راهنمایی فوری: برای خروج از لیست سیاه مخابراتی، کافیست از سیم کارت همراه اول خود عدد 2 را به شماره 8999 و از سیم کارت ایرانسل هم عدد 1 را به 5005 ارسال نمایید و همچنین با شماره گیری کد دستوری #800* (ستاره 800 مربع) در هر اپراتور می توانید اقدام به فعال یا غیر فعال کردن بلک لیست از خط و سیم کارت خود فرمایید.
 • حالا پس از ورود به اکانت خود به تکمیل دقیق پروفایل با مشخصات شناسنامه یا کارت ملی از منوی سیستم تنظیمات اقدام فرمایید در غیر اینصورت در هنگام برداشتها طبق قوانین با موانع مختلفی مواجه خواهید بود.
 • چنانچه در تکمیل پروفایل حساب کاربری خود با ابهام یا مشکل و مانعی مواجه هستید می توانید در ساعات اداری و کاری با شماره های کانفوتیک تماس بگیرید یا پیامک بفرستید و یا از مرکز پشتیبانی با ارسال یک تیکت و یا بعد از معرفی خود به پشتیبانی فنی1 در یکی از شبکه های اجتماعی برای بررسی و تایید شماره همراه خود یاری بخواهید.
3
چگونه و چطور مشخصاتم را اصلاح کنم یا تغییر دهم؟
 1. شما پس از ثبت نام و تکمیل عضویت خود با ثبت مشخصات فردی و بانکی که پیش از آن لازم است با دقت و تصمیم قطعی اقدام نمایید می توانید در صورت ضرورت برخی از مشخصات خود را در پروفایل حساب کاربری از سیستم تنظیمات تغییر دهید.
 2. برای اصلاح یا تغییر سال تولد یا وضعیت تأهل و ازدواج و یا مشخصات حساب بانکی و... می بایست با رعایت مفاد قوانین اقدام نمایید و سپس در انتهای صفحه تنظیمات شخصی خود رمز ورود به اکانت را یکبار دیگر وارد و تأیید نمایید.
 3. شما بخاطر حفظ امنیت مشخصات خود هرگز نمی توانید و اجازه ندارید اسم و فامیلی ثبت شده در حساب کاربری و شماره همراه و کدملی را تغییر دهید مگر آنکه با دلایل محکم با پشتیبانی فنی صحبت کنید و تیکت بفرستید تا مطابق با قوانین ( تبصره1 بند 5 ) نسبت به تغییر مشخصات مذکور اقدام شود.
 4. امکان تغییر اسم کاربری (انگلیسی یا عدد یا هر دو) به هیچ وجه وجود ندارد و اگر از آن رضایت ندارید و تمایل به تغییر دارید می توانید با فرستادن تیکت و هماهنگی لازم به ایجاد یک اکانت دیگر اقدام نمایید.
4
روش کار ما ( در کانفوتیک چگونه کسب درآمد داشته باشیم؟)
 1. شما پس از عضویت در کانفوتیک دارای یک صفحه کاربری یا میزکار حساب می شوید که منوها (سه خط روی هم در بالا سمت راست و آیکن ها در بالای میزکار) و منوی بالای صفحه اصلی در آن دارای امکانات ویژه و منحصر به خویش است و هر کدام با عنایت به استفاده های مورد نظر باعث کسب درآمد خواهد شد.
  • تذکر: هرگز هنگام ثبت نام و تعیین اسم کاربری خود مجاز به استفاده و انتخاب کلماتی که ویژه مدیران و در ارتباط با وبگاه کانفوتیک و مختص به آن است ندارید در غیر اینصورت ضمن تذکر برای اصلاح آن در صورت تکرار مجدد باعث جلوگیری از عضویت خواهد شد.
 2. مشارکت و سرمایه گذاری در صندوق سودآور برای سیستم تبلیغات ایرانی و جهانی + سایر طرح ها پروژه ها و فرصتهای کنونی و آتیهارتقای حساب کاربری به سطح تخصصی یا فوق تخصصی و یا ضد تورّم (بدون نیاز به احراز هویت) و ارتقا به سطح بالاتر از آنها (نیازمند عملیات احراز هویت) | جذب اعضای فعال با ابزار جذب زیرمجموعه مخصوص خودتان | مسابقات مختلف برای جذب زیرمجموعه و سرمایه گذار در صندوق سودآور | مشاهده صفحات تبلیغی | انواع جشنواره جذاب و شگفت انگیز مناسبتی و فصلی | همچنین فعالیت در برنامه های دیگر که سودهای حلال و قانونی خواهد داشت می تواند باعث کسب درآمد برای هموطنان و کاربران گرامی گردد که به شماره حساب شبای مطابق با اسم و فامیلی درج شده در تنظیمات شخصی پس از رسیدن به حد نصاب برداشت بر طبق مفاد قوانین و شرایط بانک مرکزی با کسر مالیات و کارمزد واریز خواهد شد.
 3. بزودی فهرست 14 شیوه و راهکار کسب درآمد در دسترس تمامی شما عزیزان هموطن خواهد بود...
5
چگونه و چرا باید کسب امتیاز کنم؟
 • طبق بند26قوانین:
  1. شما در کانفوتیک بر اساس دستورالعمل سیستم امتیازات به استثنای سطح VIP و VIPx و سطح یلدانه یا بلندمدت و به غیر از انواع حساب کاربری که دارای پلن های جهانی و بین المللی یا رباتیک هستند بمیزان درصدی از مبلغ درخواست برداشت خود را به امتیاز نیاز دارید که در برخی مناسبتها ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
  2. برای آشنایی کامل با سیستم امتیازات و چگونگی کسب امتیاز از بسیاری فعالیتها در هر سطح کاربری و یا از صفحه کسب امتیاز خودکار اگر در سطح0 نیستید می توانید به آخرین اطلاعیه مربوط به آن مراجعه نمایید.
6
چگونه و چرا باید مشارکت یا سرمایه گذاری کنم؟
 • طبق بند8قوانین:
 • سرمایه گذاران بر اساس میزان فعالیت ها مشارکت ها و اخذ رتبه مثبت یا منفی پس از آنالیز دقیق هر سه ماه یکبار از سود جهشی + پاداش افزایشی ( در اکانت سودوپاداش خود با پسوند So- ) بهمراه جوائز۱۴گانه برخوردار یا محروم از برداشتها خواهند شد.
 • طبق بند14قوانین:
 • پس از اجرای صحیح عملیات احرازهویت به سطح1 منتقل می شوید که با سرمایه گذاری و مشارکتها تا تکمیل شرایط آن به سطح بالاتر ارتقا یابید لذا چنانچه شرایط ماندن در سطح بالاتر را با کاهش فعالیتها هر زمان از دست دهید به سطح قبلی باز می گردید تا مقدمات لازم با استفاده از تمامی فرصتها و امکانات را دوباره بدست آورید و فراهم سازید لذا هزینه روزهای ارتقا از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
 • طبق بند25قوانین:
 • ...به سرمایه گذاران عالی | مستمر | ممتاز که از یکماه گذشته در موجودی خرید خود بیش از ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان واریزی انجام داده باشند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد.
 • طبق بند27قوانین:
 • ...با عنایت به آرمانها و ضرورت تقویت مشارکتها چنانچه حداقل یک پلن سودمند فعال در صندوق سودآور ندارید (به غیر از سطح ضدتورّم) برداشت شما مجاز نیست و موفق نخواهد بود.
7
پلن کریپتوبات! چیست و چه تفاوتی با سایر پلن ها دارند؟!
 • پس از تحولات و تحقیقات جدید بر اساس تجربیات گذشته در نیمه دوم سال 1401 به راه اندازی آزمایشگاه آنلاین توسط تیم طرح و برنامه اقدام گردید و با ماهها تلاش و تست موفق به رضایتمندی کامل و ایجاد و رونمایی از پلن های کریپتوبات متصل به صرافی های بزرگ و معتبر دنیا رسید که در شب نیمه شعبان1444 رونمایی شد لذا در انواع سطح کاربری دسترسی به آنها برای استفاده با تومان و در سطح جدید کریپتولاین برای استفاده با تتر وجود دارد تا با خیال آسوده و راحت به سودآوری حتا در ایام تعطیلات رسمی و اجباری بپردازید و هرگاه نیز تمایل داشتید می توانید انصراف دهید و اصل سرمایه را بهمراه سود تحقق یافته با کسر کارمزد مربوطه در حساب بانکی یا والت ارز دیجیتال خود دریافت نمایید.
8
چگونه و چرا نوع سطح کاربری را ارتقا بدهم؟
 1. سطح کاربری بر اساس نوع و شیوه یا میزان فعالیت است لذا چنانچه هنوز عملیات احراز هویت را اجرا نکرده اید طبق بند36قوانین فقط در سطح0 می توانید بمانید و یا به تخصصی (با شرط مشارکت برای برداشت‌ها) و سطح ضدّتورّم (بدون شرط مشارکت برای برداشتها) و فوق.تخصصی (جدید و آموزشی دارای چند دوره کسب درآمد لاکچری در آفرها) که امکانات و اختیارات بسیار محدود دارند ارتقا دهید.
 2. بنابراین چنانچه احراز هویت تاییدشده دارید طبق بند14قوانین ارتقای سطح می یابید و می توانید از بازارچه و تخفیفات هفتگی ارتقا در بسته های ویژه برای رسیدن به درآمدهای میلیونی استفاده نمایید لذا هر چقدر سطح بالاتری داشته باشید فرصتها مزایا امکانات بیشتر و خدمات سودمندتر در اختیارتان قرار می گیرد.
 3. همکاران بازاریاب + نماینده + اسپانسر و کارشناسان نیز با عقد قرارداد رسمی و قانونی پس از طی نمودن مراحل لازم و مورد تایید طبق قوانین می توانند دارای حساب کاربری مخصوص به خود با مشخصات و امکانات منحصر به فرد باشند.
 4. اگر شرایط ارتقای سطح را داشته باشید و بخواهید برای کسب درآمد بالاتر اقدام نمایید لازم است پس از بررسی جدول ارتقا و ارسال تیکت به مدیریت امور قوانین و مقررات برای بررسی شرایط اکانت شما ابتدا موجودی خرید را بمیزان ارزش سطح کاربری مورد نظر با استفاده از منوی افزایش موجودی و درگاه بانکی و سیستم پایا (با کارمزد) یا انتقال غیرمستقیم (کم کارمزد) شارژ یا تکمیل نمایید و سپس از گزینه بسته های ویژه در بازارچه یا بخش زیرین جدول ارتقا انجام دهید که تایید لازم صورت پذیرد.
 5. یادآوری می شود تا در حال حاضر اگر تصمیم به فعالیت مطلوب و سودمند روزانه | هفتگی | ماهانه با صندوق سودآور و پلن های جدید آن در سطحVIPx (ضدتعطیلات با امکانات خاص) و سطح بلندمدت (طرح یلدانه با برداشت هرچندماه1بار) داشته باشید ارتقا به سطح مورد نظر بطور رایگان و مشروط انجام می شود.
9
تفاوت حساب کاربری VIP و VIPx با سایر انواع سطح در چیست؟
 1. سطح VIP فقط مخصوص کسب درآمد از تبلیغات (مشاهده و ایجاد آگهی با رعایت قوانین) است.
 2. سطح VIPx فقط مخصوص کسب درآمد از سیستم مشارکت یا پلن های صندوق سودآور است.
 3. هر دو سطح دارای خصوصیت ضد تعطیلات هستند و برای ارتقا به آنها از سطح تخصصی و بالاتر به اجرای عملیات احرازهویت نیاز است لذا در ایام تعطیلات رسمی و اجباری نیز اعضای آن می توانند در صورت رعایت مفاد قوانین درخواست برداشت درآمد داشته باشند که بطور غیرمستقیم یا کارت به کارت پرداخت خواهد شد.
10
چگونه موجودی خریدم را افزایش دهم؟
 1. یا از درگاه مستقیم بانکی (زرین پال یا نکست پی یا آقای پرداخت) استفاده فرمایید و رمز پویا مربوط به کارت بانکی خود را قبل از آن فعال نمایید.
 2. یا از دکمه انتقال غیرمستقیم (در زیر همان صفحه) استفاده فرمایید و بصورت کارت به کارت یا واریز ارز دیجیتال طبق راهنمایی موجود انجام دهید.
 3. پس از اجرای یکی از موارد فوق بسرعت مبالغ واریزی شما به موجودی خریدتان اضافه خواهد شد و می توانید از آن برای هدف خود استفاده نمایید.
11
چگونه و چرا باید احراز هویت نمایم؟
 • طبق بند15 قوانین در مقررات واریزوبرداشت:
 • برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشت ها پس از ارتقا به سطح تخصصی یا سطح فوق تخصصی و یا ضد تورّم بایستی نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و آموزشگاه حرفه ای که به مطالب آن دسترسی می یابید اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید لذا چنانچه هیچ اقدامی تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید یا تمایل به اجرای دستورالعمل مذکور نداشتید فقط مجاز به فعالیت در سطح0 تا فوق تخصصی (با شرط مشارکت برای برداشتها) و یا سطح ضد تورّم (بدون شرط مشارکت برای برداشتها) با محدودیت بسیار در سرمایه گذاری ها برداشت ها امکانات و اختیارات موجود خواهید بود.
12
چگونه قفل مشاهده آگهی ها باز می شود؟
 • گاهی یکبار در طول روز وقتی که به صفحه مشاهده تبلیغات آموزشی وارد می شوید ابتدا باید آگهی مشاهده اجباری را ببینید و سپس برگردید برای ادامه مشاهدات لذا برای این منظور:
 1. صفحه مشاهده تبلیغات آموزشی را بزرگتر کنید یا زوم نمایید و با دقت به نکته راهنما زیر نوار آبی در آن صفحه توجه کنید.
 2. لازم است طبق نکته راهنمای فوق روی متن نوار قرمز (زیر نوار آبی و چسبیده به نوار مشکی) بزنید تا یک صفحه باز شود و آگهی .::مشاهده اجباری::. را ببینید.
 3. دقت فرمایید که در صفحه جدیدی که آگهی است و باز می شود ضمن مطالعه یا استفاده از آن به نوار مشکی در زیر آدرس مرورگر نیز توجه داشته باشید.
 4. در زیر نوار آدرس مرورگر اگر بسرعت دقت کنید یک نوار سبز که سمت چپ است در حال پر شدن می بینید و پس از چند ثانیه یا دقیقه به اتمام خود می رسد.
 5. به محض آنکه نوار سبز فوق به اتمام رسید و پر شد 5تصویر را خواهید دید که لازم است بزنید روی تصویر برعکس یا چپه تا این عملیات تمام شود.
 • حالا می توانید بازگردید به صفحه قبلی یا همان صفحه مشاهده تبلیغات آموزشی که قفل سایر آگهی ها باز شده است و می توانید با همین شیوه ببینید و البته مدنظر داشته باشید طبق قوانین در سطح0 امکان کسب درآمد از مشاهده تبلیغات وجود ندارد و می توانید از صندوق سودآور استفاده کنید و یا سطح خود را ارتقا دهید.
13
چرا به مشاهده صفحات آگهی دسترسی ندارم؟
 • به چند دلیل ممکن است برخی یا همه آگهی ها را نتوانید ببینید یا در دسترس نباشند:
  1. مشاهده اکثریت آگهی ها فقط برای کشور ایران و همچنین افغانستان و عراق تنظیم شده اند بنابراین چنانچه با وی پی ان روشن یا فیلترشکن و یا نرم افزاری که ضدفیلترینگ دارد به ثبت نام و عضویت در وبگاه اقدام نموده باشید ممکن است آی پی اکانت شما کشوری دیگر تشخیص داده و ثبت شود لذا آگهی ها را نخواهید دید که لازم است با تیکت به پشتیبانی فنی اطلاع دهید تا کشور شما را تغییر دهند یا اصلاح کنند.
  2. طبق قوانین (بند 7) امکان مشاهده برخی آگهی های سفارش شده و با ارزش برای تمام انواع حساب های کاربری به غیر از سطحVIP که فقط مخصوص کسب درآمد از تبلیغات است قابل مشاهده نخواهند بود.
  3. چنانچه از برخی مفاد قوانین و مقررات وبگاه ما تخلف نمایید ممکن است باعث تغییر کشور یا تغییر سطح کاربری شما شود و لذا دسترسی به مشاهده آگهی کلیکی را نداشته باشید بنابراین لازم است با ارسال تیکت به مدیریت نظارت و بازرسی برای ارائه تعهد و رفع آن بصورت منطقی اقدام نمایید.
  4. اعتبار آگهی ها بصورت محدود است لذا ممکن است به محض اتمام اعتبار آنها پس از استفاده و مشاهده شدن روزانه توسط اعضا بطور خودکار در هر زمانی غیرفعال و از دسترس شما خارج گردد که چنانچه مدیریت تبلیغات یا اسپانسرها تمایل داشته باشند یا صلاح بدانند نسبت به شارژ و تمدید اعتبار آنها اقدام خواهند نمود.
  5. تعداد آگهی های با ارزش از ابتدای سال1401 در ساختارجدیدتکمیلی با تدبیر شورای مدیران تخصصی برای راحتی و سرعت بخشی به فعالیتها آموزشها و کاهش درگیری اعضا و انجام برنامه های ارتقای کیفی با یکدیگر ادغام شده اند و مجموع قیمت و زمان آنها لحاظ گردیده است بنابراین چنانچه اسپانسرها یا تبلیغ دهندگان نسبت به شارژ اعتبار و یا سفارش آگهی برای لینک مورد نظر خود اقدام نکنند ممکن است ارائه و نمایش آنها از سوی وبگاه به اتمام برسد.
14
چگونه زیرمجموعه هایم را افزایش دهم و عضوگیری کنم؟
 • چند راهکار و یا ترفند و شیوه برای افزایش زیرمجموعه ها و عضوگیری موفق در اکانت شما (اگر واجد شرایط آن است) وجود دارد که می توانید با بهره گیری از آنها به رضایتمندی از پاداش و کمیسیون نسبت به فعالیت روزانه آنها دست یابید:
 1. از منوی سمت راست داشبورد بزنید روی اسم و فامیل خود تا صفحه جذب زیرمجموعه را ببینید که می توانید با نشر لینک عضوگیری خود و استفاده از بنرها در فراخوان حضوری ، پیامکی ، تلفنی ، بنری و سامانه ها سایتها و شبکه ها و... بترتیب اهمیت کاربردی آنها به جذب روزافزون و موفقیت آمیز زیرمجموعه فعال بپردازید و کسب درآمدتان را افزایش دهید.
 2. از منوی سمت راست داشبورد بزنید روی شبکه زیرمجموعه و سپس زیرمنوی آمار زیرمجموعه را انتخاب نمایید تا به صفحه مخصوص عضوگیری طبق بند فوق دسترسی یابید و طبق راهنما به فعالیت مفید روزانه بپردازید.
 3. از منوی سمت راست داشبورد بزنید روی شبکه زیرمجموعه (رفرال ها) و سپس زیرمنوی خرید زیرمجموعه را اگر فعال بود انتخاب نمایید تا به صفحه مخصوص بسته های قابل فروش با توجه به هشدار و راهنمای آن برسید و بهترین فعالیتها را تا رسیدن به نتایج سودمند و رضایتبخش انجام دهید.
 4. هر چقدر روزانه تبلیغ حضوری و پیامکی یا تلفنی بیشتر و بهتری انجام دهید و با آشنایان و دوستان صحبت کارشناسی و آموزشی داشته باشید در جذب زیرمجموعه فعال با موفقیت بهتر و بیشتری مواجه خواهید شد.
 5. هر چقدر سطح کاربری بالاتری داشته باشید یا فعالیت سودمندتر و مفیدتری انجام دهید پس از احرازهویت در سطح تخصصی و یا ضدتورم به سطح1 و بالاتر ارتقا می یابید و در نتیجه نیز سقف بالاتر برای داشتن زیرمجموعه ها خواهید داشت و همچنین میزان پاداش و پورسانت بسیار بالاتری از فعالیتهای آنها با کمیسیون بیشتر بدست خواهید آورد.
15
چرا زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک ارائه نمی کنید؟
 • با عنایت به غیرقانونی بودن سیستم زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک از نظر قوانین وزارت صمت و شرکت اینماد و همچنین تجربیات طولانی در قبل از سال 1399 که عضو وبگاههای کسب درآمد با تبلیغات و سرمایه گذاری بودیم و نتایج تحقیقات کارشناسان و برنامه نویسان:
 1. زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک دارای کیفیت دائمی نیست و به مرور که تعداد رباتهای فعال افزایش می یابد بتدریج از کار می افتند و متوقف می شوند.
 2. سرمایه اعضا با خرید زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک که هر ماهه باید تمدید شوند از بین خواهد رفت و در درازمدت نیز باعث ضرر و زیان روزافزون می گردد.
 3. مشخص و معلوم نیست که سرمایه ها در خرید زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک برای چه اهدافی مورد استفاده قرار می گیرد و چگونه سودآوری آنها تعیین می شود.
16
چگونه در ایام تعطیلات رسمی و عمومی یا دولتی و اجباری رفتار می‌شود؟
 • طبق بند7قوانین:
 • کانفوتیک با مبادی مختلف اقتصادی | تولیدی | صنعتی | تجاری | بانکها موسسات و تمام بازارهای داخلی و خارجی هماهنگ است و توقف ها و تعطیلات ضروری یا اجباری را لحاظ می نماید لذا درآمدها ، برداشتها با سیستم پایا و همچنین پلن ها در صندوق سودآور در ایام توقف مذکور و تعطیلات رسمی و اجباری بصورت غیرفعال خواهد بود و فقط بخاطر لزوم پردازش و هماهنگی تا برقراری سودها آماده و در دسترس برای مشاهده و پذیرش سرمایه است.
17
چگونه و چطور درآمد حلال و سرشار بدست بیاورم؟
 • حضرت علی (امام اول شیعیان جهان و جانشین برحق حضرت محمدمصطفی اشرف پیامبران الهی علیهم السلام و خلیفه بلافصل اهل سنت و جماعت) می فرماید:
 • آنکه معاش ندارد معاد نیز ندارد! (مَن لا معاشَ لَه لا معادَ لَه) لذا بایستی انسانها تلاش نمایند و روزی حلال را جستجو کنند و بدست آورند تا ایمان خویش را محفوظ دارند.
 • بنابراین انسانها برای کسب درآمد حلال و سرشار به دانش با تحقیق و اتحاد جمعی نیاز جدی دارند و هرگز امید و انسجام قانونمند را نباید در حرکت گروهی خویش زیر پا بگذارند.
 • در نتیجه برای دست یافتن به درآمد حلال و سرشار با شیوه های رسیدن به آن فقط باید از مسیر اجرای دقیق قوانین و مقررات مخصوص در ساختارها مکانها سازمانها سایتها نهادها شرکتها ادارات و کارگاهها و جمعیت ها حرکت نمود و بر مفاد آن بطور جدی و متحدانه پایبند بود و از سرپیچی و تخلف فردی و مغرورانه بدون توجه به شرایط روز و تحولات و تغییرات جوامع بطور جدی خودداری کرد.
 • در کانفوتیک نیز تنها راه کسب درآمد حلال و سرشار و بدست آوردن آن تنها بر اتحاد با محوریت مفاد قوانین و همراهی جدی در اجرای مقررات سیستم ها و بخش های مختلف آن استوار است.
 • پایه و بنیان اصلی کانفوتیک|برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تحت مدیریت تیم کارآفرینان نسل فردای اُمید+تبلیغات ایرانیان کارا بر مشارکت و سرمایه گذاری در جهت حمایت از کسب و کارها و تولیدات مختلف داخلی کشورمان در موضوعات مورد نیاز مردمی طراحی و برنامه ریزی شده است و می شود که در این جهت نیز هر سال بیش از سال قبل به پیشرفت و ارتقای کیفی ساختار خویش می اندیشد و به سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان دائمی و پایدار خود ارزش می گذارد و از آنها پشتیبانی و حمایت متقابل خواهد داشت.
18
همکاری با ما (چطور می توان در کانفوتیک استخدام شد و مزایای آن چیست؟)
 1.  تیم کانفوتیک با مدیریت کارآفرینان گمنام و رزمندگان قدیمی و بازنشستگان نیروهای مسلح همواره مشتاق جذب هموطنان مستعد و علاقمند و عزیزان پرتلاش و متعهد و دوستان باتجربه و متخصص هستند و در این راستا به تخصص های مختلف برای بخش های متنوع و متفاوت خود نیازمند است که در اطلاعیه ها از طریق مرکز پیام داخلی و کانال ها در شبکه های اجتماعی به نوبت اعلام می گردد.
 2.  بدیهی است که هرگونه همکاری و استخدام در وبگاه و تیم کانفوتیک با توجه به نوع تخصص ها و بهره وری داوطلبان و میزان فعالیت ها و فرصت یا اوقات تخصیص داده شده در شبانه روز همانند نیمه وقت یا تمام وقت و یا پاره وقت بودن با مزایا دستمزدها و پاداش مختلف همراه خواهد بود که در قرارداد مربوطه پس از توافق متقابل درج می شود و مورد امضا و اجرای دقیق قرار می گیرد.
 3.  ما همواره در جهت پیشرفت روزافزون گروه یا تیم کارشناسان و متخصصین خود و برای حمایت از شما کاربران ارجمند و همراهان گرامی می اندیشیم و شبانه روز در تلاش هستیم تا طرح ها برنامه ها ابتکارات و ابداعات تازه و نوینی ایجاد ، پردازش و تدوین نماییم که پس از اطلاع رسانی لازم با همکاری و همراهی یکدیگر به اجرا در آوریم%
19
تماس با ما (ارتباط با کانفوتیک چگونه است؟)
 •  شیوه های ارتباط با مدیرعامل غیر از استفاده از بخش تیکت (ملاقات با وقت قبلی و هماهنگی لازم) :
 • تماس ( ساعات اداری از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰ در روزهای غیرتعطیل ) : ثابت ۳۸۳۳۷۶۷۳-۰۵۱ | همراه ۰۹۱۵۴۱۹۰۳۳۱
 • تماس یا ارتباط با شبکه های اجتماعی (در ساعات اداری) : پیامک ۰۹۲۱۸۱۶۴۰۱۲ | پشتیبانی ایتا | پشتیبانی تلگرام
 • تماس۲۴ساعته در روزهای غیرتعطیل : پیامک ۰۹۲۱۸۱۶۴۰۱۲ | پشتیبان۲۴ساعته در ایتا | پشتیبان۲۴ساعته تلگرام
 • ایمیل شخصی:    avatanimas@yahoo.com  |  admin@kanfotik.ir
 • ایمیل وبگاهی:      Support@kanfotik.ir   |   info@kanfotik.ir
 • کانال ایتا و تلگرام (در صورت فیلتر نبودن) :    https://eitaa.com/KanfoTik  |  https://t.me/kanfotik
 • کارت ویزیت: لطفا کلمه ka را به شماره 500024005 ارسال فرمایید.
 • با سامانه پیامکی ما در ارتباط باشید: 5000299557885 )
 • مشهدمقدس ،محله امام هادی(ع) ،پیامبراعظم۲۳ ،خیابان سعادت( شهید حشمتی ۱ ) ،سعادت۲۳ (شهیدحشمتی۱/۶ ) ،پلاک۲۵ ،طبقه همکف. کدپستی: ۹۱۹۸۷۴۴۹۳۱
آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6