سوال و جواب های متداول
1
درباره ما (کانفوتیک چیست؟)

 

  •  وبگاه مردمی کانفوتیک (کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا) که از ابتدای اردیبهشت ۱۳۹۹ بصورت ایده یی نو تا روز اول راه اندازی یعنی اول مرداد ۱۳۹۹ با صرف ساعتها بررسی و مشورت و تلاش های شبانه روز و هزینه های چند میلیونی از پس انداز خانوادگی با دغدغه قدیمی و بلندمدت در راه ایجاد راهکاری مطمئن برای هموطنان جویای کسب درآمد آسان و حلال از شیوه های قانونمند اینترنتی به عرصه ی ظهور رسید از ابداعات نوین کسب و کار است که توسط مدیرعامل آن بازنشسته و کارآفرین گمنام مهندس مسعود احمدزاده وطنی  فرزند ابوالقاسم متولد 1348 از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نظارت و ساماندهی می شود و به امید خداوند حکیم تا آخرین نفس برای حل مشکل اشتغال جوانان و نوجوانان و مردمان و هموطنان خود به ایجاد و اجرای طراح های ویژه و جذاب ادامه خواهد داد.

 

  • نامبرده یکی از فعالان سایبری و انقلابی دردمند با ۲۵ سال فعالیت هستند که سرانجام از ۱۳۹۶ برای کشف شیوه های نوین کسب درآمد از اینترنت تا پایان ۱۳۹۸ با کنکاش و عضویت و تست وبگاههای مختلف و متعدد تبلیغات کلیکی ، سرمایه گذاری در سهام و صنایع تولیدی و تجاری و سپس مواجه شدن متعدد با ناشیگری و تخلفات و کلاهبرداری بسیاری از صاحبان وبگاههای تبلیغات کلیکی و متضرر شدن خویش و همفکران و دوستان خویش سرانجام در شب اول اردیبهشت (میلاد حضرت صاحب الزمان القائم المنتظر المهدی_که درود خدا و فرشتگان بر او باد) با ابداع استارتاپ نوین۹۸ (میلیاردرشوانقلابی) با محتوای 5راه شگفت و بی نظیر برای کسب درآمد سرشار و روزافزون از اینترنت بدون ریسک و سرمایه خاص به لزوم راه اندازی بنیاد و شرکت و وبگاه های مورد نیاز و کانالها و گروهها در شبکه های اجتماعی برای تشریح و آموزش عمومی و اختصاصی مبانی و متون این طرح نوین و اجرای مفاد آن در جهت حل معضلات مالی اکثریت مردم جامعه اسلامی دست می یابد.

 

  • امید به خداوند مهربان و بخشنده داریم که با همراهی و پشتیبانی جمعی در این خانواده تازه نفس و بزرگ کسب و کار اینترنتی بتوانیم هر روز بیش از پیش به حل مشکلات و معضلات اقتصادی بپردازیم و رفاه و ثروت حلال و قانونی را به یاری حقتعالی و با تلاش و کوشش صمیمانه و شبانه روزی خود روزافزون نماییم. یاحق%

 

2
تماس با ما (ارتباط با کانفوتیک چگونه است؟)

 

  • شیوه های ارتباط با مدیرعامل غیر از استفاده از بخش تیکت (ملاقات با وقت قبلی و هماهنگی لازم) :
تلفن ثابت ( از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و ۱۸ تا ۲۱ ) : ۳۸۶۴۶۲۹۴-۰۵۱
تلفن همراه برای ارتباط یا شبکه های اجتماعی (در ساعات اداری) : صوتی ۰۹۱۵۴۱۹۰۳۳۱ | پیامک ۰۹۲۱۸۱۶۴۰۱۲
ایمیل شخصی:    avatanimas@yahoo.com  |  admin@kanfotik.ir
ایمیل وبگاهی:      Support@kanfotik.ir   |   info@kanfotik.ir
ایتا و تلگرام (در صورت فیلتر نبودن) :    https://eitaa.com/KanfoTik  |  https://t.me/kanfotik
کارت ویزیت: لطفا کلمه ka را به شماره 500024005 ارسال فرمایید.
با سامانه پیامکی ما در ارتباط باشید: 5000299557885 )
مشهدمقدس ،محله امام هادی(ع) ،آزادی۹۳ ، خیابان سعادت( شهید حشمتی ۱ ) ،سعادت۲۳ (شهیدحشمتی۱/۶ ) ،پلاک۲۵ ،طبقه همکف. کدپستی: ۹۱۹۸۷۴۴۹۳۱
3
روش کار ما ( در کانفوتیک چگونه کسب درآمد داشته باشیم؟)

 

  • کاربران گرامی و ارجمند پس از عضویت در کانفوتیک دارای یک صفحه کاربری می شوند که منوی سمت راست و منوی بالای صفحه دارای امکانات ویژه و منحصر به خویش است که هر کدام با عنایت به استفاده ی مورد نظر باعث کسب درآمد خواهد شد.

 

  • تذکر: کاربران به هیچ عنوان هنگام عضویت برای تعیین اسم کاربری خود حق استفاده و انتخاب کلماتی که ویژه مدیران و در ارتباط با مدیریت کانفوتیک می باشد ندارند مانند مشتقات فارسی یا غیرفارسی کلماتی مانند مدیر،پشتیبانی،معاون و... در غیراینصورت ضمن تذکر با ایمیل و اصلاح آن در صورت تکرار مجدد باعث حذف اکانت مربوطه خواهد شد.

 

  • مشاهده صفحات تبلیغی،جذب اعضای تازه با لینک مخصوص عضوگیری خود،شرکت در مسابقه زیرمجموعه گیری،سرمایه گذاری در بخش تبلیغات و طرح های ویژه آن در آتیه و جشنواره های مختلف و شگفت انگیز مناسبتی و فصلی و مشارکت در برنامه های دیگر که سودآوری حلال و قانونی خواهد داشت می تواند باعث کسب درآمد روزانه هفتگی و ماهیانه برای کاربران گرامی گردد که به شماره حساب شبای مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در تنظیمات شخصی پس از رسیدن به حد نصاب برداشت طبق قوانین و شرایط بانک مرکزی و کسر 1درصد کارمزد واریز خواهد شد.
4
همکاری با ما ( در کانفوتیک چطور می توان استخدام شد و همکاری نمود و مزایای آن چیست؟)

 

  • تیم کانفو با مدیریت یک کارآفرین گمنام و رزمنده قدیمی و بازنشسته همواره مشتاق جذب جوانان و نوجوانان و هموطنان مستعد و علاقمند و پرتلاش و متعهد و متخصص بوده و هست و خواهد بود و در این راستا به تخصص های مختلف برای بخشهای متفاوت و متنوع خود نیازمند است که در اطلاعیه های آتی به نوبت اعلام خواهد شد.

 

  • بدیهی است که هرگونه همکاری و استخدام در تیم و سایت کانفوتیک با توجه به نوع تخصص و بهره وری داوطلبان و میزان فعالیت ها و فرصت تخصیص داده شده در شبانه روز همانند نیمه وقت یا تمام وقت یا پاره وقت بودن با مزایا و دستمزدها و پاداش مختلفی خواهد بود که در قرارداد مربوطه پس از توافق متقابل درج می شود و مورد امضا و اجرای دقیق قرار می گیرد.

 

  • ما همواره جهت پیشرفت روزافزون گروه خود و برای حمایت از شما کاربران ارجمند و همراهان گرامی می اندیشیم و شبانه روز در تلاش هستیم طرح ها برنامه ها ابتکارات و ابداعات تازه و نوین ایجاد ، پردازش و تدوین نماییم تا پس از اطلاع رسانی های لازم با همکاری یکدیگر به اجرا در آوریم%
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴