پرسش و پاسخ راهنما
1
چگونه می توانم ثبت نام را شروع کنم؟!
 1. ابتدا باید مانع فیلترشکن یا وی پی ان را اگر روشن است خاموش نمایید.
 2. برای ثبت نام خود اگر لینک عضوگیری از دیگران ندارید به این صفحه بروید.
 3. حتمی از اسم و فامیل شناسنامه ای خود و فقط از نشانی ایمیل واقعی و معتبر استفاده نمایید.
 4. در تعیین اسم کاربری اکانت فقط باید از اعداد یا حروف انگلیسی و یا از هر دو بهره‌گیری کنید.
 5. همچنین برای ساختن اسم کاربری می توانید از کاراکتر خط فاصله - و خط زیر _ نیز بهمراه آن استفاده نمایید.
 6. در اسم کاربری از نقطه و فاصله استفاده نکنید لذا فقط حروف و اعداد انگلیسی و خطوط - و _ مورد قبول است.
 7. برای تعیین رمز ورود به اکانت از همه گزینه های صفحه کلید می توانید استفاده و ذخیره نمایید.
 8. مفاد قوانین  را حتمی پیش از قبول و تأییدتان مورد مطالعه دقیق قرار دهید سپس تیک آنرا بزنید.
 9. اگر اکانت دیگری دارید هرگز بدون هماهنگی لازم با پشتیبانی دوباره ثبت نام نکنید تا حذف نشود.
 10. با اتمام مراحل بالا اگر به کپچا برای اعلام ربات نیستم رسیدید آرام و با دقت به انجام یا تایپ آن بپردازید!
 11. سپس روی دکمه عضویت بزنید و کد فعالسازی را اگر به ایمیل معتبر شما ارسال شد در صفحه بعدی وارد کنید و بعد از آن وارد شوید و پروفایل را تکمیل نمایید.
 12. در هنگام ثبت نام و تعیین اسم کاربری خود هرگز مجاز نیستید کلماتی را که ویژه مدیران و در ارتباط با وبگاه کانفوتیک و مختص به آن است انتخاب و استفاده نمایید در غیر اینصورت ضمن تذکر برای اصلاح آن در صورت تکرار مجدد باعث جلوگیری از عضویت خواهد شد.
2
چگونه ایمیل معتبر و شماره همراه خودم را فعال کنم؟!
 • ثبت و فعالسازی ایمیل و شماره همراه در هنگام تکمیل عضویت برای آغاز مشارکت‌ها فعالیت‌ها اطلاع رسانی ها و آگاهی از اتفاقات داخل اکانت یا حساب کاربری شما بسیار ضروری و لازم است.
 • بنابراین اگر مرحله قبل را بدرستی انجام داده اید اما لینک و کد فعالسازی ایمیل را حتا در بخش اسپم یا هرزنامه‌ها نگرفتید بنابراین یک پیام به KanfoTik@gmail.com بفرستید تا نوبتی بررسی و تأیید کنند در غیر اینصورت اکانت دارای ایمیل غلط و غیرواقعی یا نامعتبر بزودی حذف می گردد.
 • سپس باید مطمئن شوید که شماره همراه شما در بلک لیست مخابرات برای دریافت پیامک تبلیغاتی قرار ندارد لذا ابتدا به مفاد این اطلاعیه و یا راهنمایی فوری زیر با دقت عمل فرمایید تا شماره همراه خود را از لیست مذکور خارج کنید و بتوانید پیامک مربوط به کد فعالسازی آنرا دریافت نمایید و سپس همواره از تغییرات و تحولات در اکانت خود بسرعت باخبر شوید.
  • راهنمایی فوری: برای خروج از لیست سیاه مخابراتی، کافیست از سیم کارت همراه اول خود عدد 2 را به شماره 8999 و از سیم کارت ایرانسل هم عدد 1 را به 5005 ارسال نمایید و همچنین با شماره گیری کد دستوری #800* (ستاره 800 مربع) در هر اپراتور می توانید اقدام به فعال یا غیر فعال کردن بلک لیست از خط و سیم کارت خود فرمایید.
 • حالا پس از ورود به اکانت خود به تکمیل دقیق پروفایل با مشخصات شناسنامه یا کارت ملی از منوی سیستم تنظیمات اقدام فرمایید و سطح حساب کاربری خود را طبق بند36 قوانین ارتقاء دهید تا از فرصت‌ کسب درآمد و برداشت‌ موفق و مجاز برخوردار باشید.
 • چنانچه در تکمیل پروفایل یا تنظیمات حساب کاربری خود با ابهام یا مشکل و مانعی مواجه هستید می توانید در ساعات اداری و کاری با شماره های کانفوتیک تماس بگیرید یا پیامک بفرستید و یا از بخش پشتیبانی و یا بعد از معرفی خود به پشتیبانی فنی1 در یکی از شبکه های اجتماعی برای بررسی و تایید شماره همراه خود یاری بخواهید.
3
چگونه و چطور مشخصاتم را اصلاح کنم یا تغییر دهم؟
 1. شما پس از ثبت نام و تکمیل عضویت با ثبت مشخصات فردی و بانکی که پیش از آن لازم است با دقت و تصمیم قطعی اقدام نمایید می توانید در صورت ضرورت برخی از مشخصات خود را در پروفایل حساب کاربری از سیستم تنظیمات تغییر دهید.
 2. برای اصلاح یا تغییر سال تولد یا وضعیت تأهل و ازدواج و یا مشخصات حساب بانکی و... با رعایت مفاد قوانین می توانید اقدام فرمایید و سپس در انتهای صفحه تنظیمات شخصی خود رمز ورود به اکانت را یکبار دیگر وارد و تأیید نمایید.
 3. شما بخاطر لزوم حفظ امنیت مشخصات خود هرگز نمی توانید اسم و فامیلی ثبت شده در حساب کاربری و شماره همراه و کدملی را تغییر دهید مگر آنکه درخواست با دلایل محکم به بخش پشتیبانی بفرستید تا مطابق با قوانین ( تبصره1 بند 5 ) نسبت به اصلاح آنها اقدام شود.
 4. امکان تغییر اسم کاربری (فقط با حروف انگلیسی یا اعداد انگلیسی و یا هر دو) به هیچ وجه وجود ندارد اما اگر از آن راضی نیستید و تمایل به تغییر دارید می توانید ضمن فرستادن درخواست از بخش پشتیبانی و اخذ مجوز با هماهنگی لازم نسبت به ایجاد یک اکانت دیگر اقدام فرمایید.
 5. شما امکان حذف اکانت یا حساب کاربری خود را پس از عضویت ندارید اما انسداد و حذف آن در صورت تمایل یا ضرورت طبق مفاد قوانین (بند 5 و 17 و 20 و 41) انجام خواهد شد.
4
راهکار ما (در کانفوتیک چگونه باید فعالیت کنم؟)
 1. حساب کاربری یا اکانت شما پس از عضویت در سطح0 قرار می گیرد و به میزکار خود وارد می شوید که یک منو در سمت راست (از آیکن یا شکلک سه خط روی هم در بالا سمت راست) می بینید و یک منو بالای میزکار و همچنین منوها در بالای صفحه اول وبگاه و انتهای آن با خصوصیات خاص بطوریکه استفاده صحیح و دقیق از امکانات آنها باعث کسب سود و درآمد متفاوت و بازدهی زیاد تا اندک خواهد شد و همچنین با توجه به نوع سطح یا حساب کاربری از خدمات متنوع و مختلفی نیز برخوردار می شوید.
 2. با بهره گیری از امکانات و راهکارهای موجود بشرح زیر هر چقدر بالاتر از سطح0 باشید به فرصت‌ها سودها درآمدها و مزایای بیشتر همراه با امکان برداشت افزونتر دسترسی خواهید داشت:
 3. هم اکنون فهرست 14گام بعنوان برنامه‌جامع‌پیشرفت که شامل انواع اقدامات لازم بترتیب اولویت‌ها همراه با شیوه و راهکار کسب درآمد روزافزون حلال و سرشار طبق مفاد قوانین است از منوی سمت راست میزکار اکانت یا حساب کاربری در دسترس تمامی شما عزیزان هموطن قرار گرفته است که بزودی تکمیل خواهد شد٪
5
چگونه موجودی خریدم را افزایش دهم؟
 1. حالا از درگاه مستقیم بانکی (بطور مثال با انتخاب گزینه زرین پال از منوی کشویی) استفاده فرمایید و رمز پویا مربوط به کارت بانکی خود را قبل از آن فعال نمایید.
 2. یا از دکمه انتقال غیرمستقیم (در زیر همان صفحه) استفاده فرمایید و بصورت کارت به کارت یا واریز ارز دیجیتال طبق راهنمایی موجود در آن انجام دهید و سپس به بخش پشتیبانی ما اطلاع دهید.
 3. پس از اجرای یکی از موارد فوق بسرعت مبالغ واریزی شما به موجودی خریدتان اضافه خواهد شد و می توانید از آن برای برنامه و هدف خود استفاده نمایید.
6
چگونه و چرا نوع سطح کاربری را ارتقاء بدهم؟
 1. انواع سطح یا حساب کاربری بر اساس میزان مشارکت‌ها یا شیوه فعالیت‌ها تدوین و تنظیم شده اند لذا چنانچه در سطح0 هستید طبق بند36قوانین با موانع در کسب درآمد و برداشت‌ها مواجه خواهید بود اما شما با یکبار مشارکت سودمند در صندوق‌سودآور برای پاداش آن به سطح ساده ارتقاء رایگان و دائمی می یابید و دسترسی به متن مطالب آموزشگاه حرفه ای خواهید داشت و یا آنکه خودتان لازم است حساب کاربری را به سطح:
  • جهش (مخصوص شعار سال۱۴۰۳ و دارای پلن جهش تولید ۱تا۴ بدون نیاز به انجام عملیات احرازهویت با اجرای بند27قوانین)
  • یا تخصصی (دارای پلن های سودمند بی نیاز به انجام عملیات احرازهویت و با اجرای بند27قوانین)
 2. بنابراین اگر پس از ارتقاء اولیه و اجرای عملیات احرازهویت دارای تاییدیه باشید طبق بند14قوانین به سطح1 منتقل می‌شوید تا بتوانید در بازارچه از تخفیفات ارتقاء در بسته های ویژه برای رسیدن به درآمدهای میلیونی استفاده نمایید و در سطح بالاتر فرصت‌ها مزایا امکانات بیشتر و انواع پلن مشارکت سودمندتر در اختیارتان خواهد بود.
 3. همکاران بازاریاب + نماینده + اسپانسر و کارشناسان نیز با عقد قرارداد پس از طی نمودن مراحل مورد تایید لازم طبق قوانین می توانند دارای حساب کاربری مخصوص به خود با مشخصات و امکانات منحصر به فرد باشند.
 4. اگر شرایط ارتقاء سطح را داشته باشید و بخواهید برای کسب درآمد بالاتر اقدام نمایید لازم است پس از بررسی جدول ارتقاء و ارسال درخواست به بخش پشتیبانی برای بررسی شرایط اکانت شما ابتدا موجودی خرید را بمیزان ارزش سطح کاربری مورد نظر با استفاده از منوی افزایش موجودی و درگاه بانکی و سیستم پایا (با پاداش کادوج) یا انتقال غیرمستقیم (بدون کادوج) شارژ یا تکمیل نمایید و سپس از گزینه بسته های ویژه در بازارچه یا بخش زیرین جدول ارتقاء انجام دهید تا بررسی و سپس تایید شود.
 5. یادآوری می شود تا در حال حاضر اگر تصمیم به مشارکت و فعالیت مطلوب و سودمند روزانه | هفتگی | ماهانه با صندوق سودآور و پلن های جدید آن در سطحVIPx (ضدتعطیلات با امکانات خاص) و سطح بلندمدت (طرح یلدانه با برداشت هرچندماه1بار) داشته باشید ارتقاء به آنها بطور رایگان و مشروط انجام می شود.
7
تفاوت حساب کاربری VIP و VIPx با سایر انواع سطح در چیست؟
 1. سطح VIP فقط مخصوص کسب سود و درآمد از تبلیغات (مشاهده + ایجاد آگهی با رعایت قوانین) است.
 2. سطح VIPx فقط مخصوص کسب سود و درآمد از سیستم مشارکت با انواع پلن های صندوق سودآور است.
 3. هر دو سطح مذکور دارای خصوصیت ضد تعطیلات هستند و برای انتقال به آنها پس از ارتقاء اولیه به اجرای عملیات احرازهویت نیاز است لذا در ایام تعطیلات رسمی و اجباری نیز اعضای آن می توانند در صورت رعایت مفاد قوانین درخواست برداشت سود و درآمد داشته باشند که بطور غیرمستقیم یا کارت به کارت پرداخت خواهد شد.
8
چگونه و چرا باید مشارکت یا سرمایه گذاری کنم؟
 • طبق بند8قوانین:
 • سرمایه گذاران بر اساس میزان فعالیت ها مشارکت ها و اخذ رتبه مثبت یا منفی پس از آنالیز دقیق هر سه ماه یکبار از سود جهشی + پاداش افزایشی ( در اکانت سودوپاداش خود با اسم کاربری اصلی + پسوند So- ) بهمراه جوائز۱۴گانه برخوردار خواهند شد.
 • طبق بند14قوانین:
 • پس از اجرای صحیح عملیات احراز هویت به سطح1 منتقل می شوید تا با سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ تا تکمیل شرایط آن به سطح بالاتر ارتقاء یابید لذا چنانچه با کاهش مشارکت‌ها و فعالیت‌ها شرایط ماندن در سطح بالاتر را هر زمان از دست دهید به سطح قبلی باز می گردید تا دوباره مقدمات لازم را با استفاده از تمام فرصت‌ها و امکانات در اختیارتان فراهم سازید در غیر اینصورت هزینه روزهای ارتقاء از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
 • طبق بند25قوانین:
 • ...به سرمایه گذاران عالی | مستمر | ممتاز که در سه‌ماه گذشته بیشتر از معادل مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان افزایش مشارکت داشته باشند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد.
 • طبق بند27قوانین:
 • ...با عنایت به آرمانها و ضرورت تقویت مشارکت‌ها چنانچه حداقل یک پلن سودمند فعال در صندوق سودآور نداشته باشید برداشت شما مجاز نیست و موفق نخواهد بود.
9
پلن کریپتوبات! چیست و چه تفاوتی با سایر پلن ها دارند؟!
 • پس از تحولات و تحقیقات جدید بر اساس تجربیات گذشته در نیمه دوم سال 1401 به راه اندازی آزمایشگاه آنلاین توسط تیم طرح و برنامه اقدام گردید و با ماهها تلاش و تست موفق به رضایتمندی کامل و ایجاد و رونمایی از پلن های کریپتوبات متصل به صرافی های بزرگ و معتبر دنیا رسید که در شب نیمه شعبان1444 رونمایی شد لذا در انواع حساب کاربری بالاتر از سطح0 با تومان و در سطح جدید کریپتولاین طبق شرایط آن با تتر (Tether در شبکه TRC20) دسترسی برای استفاده وجود دارد تا با خیال آسوده و راحت به سودآوری حتا در ایام تعطیلات رسمی و اجباری بپردازید و هرگاه نیز تمایل داشتید می توانید انصراف دهید و اصل سرمایه را بهمراه سود تحقق یافته با کسر کارمزد مربوطه در حساب بانکی یا کیف پول ارز دیجیتال خود دریافت نمایید.
10
چگونه و چرا باید احراز هویت نمایم؟
 • طبق بند36قوانین در مقررات واریزوبرداشت:
 • برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشت‌ها پس از ارتقاء اولیه به سطح جهش تا سطح تخصصی بایستی نسبت به اجرای عملیات احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و آموزشگاه حرفه ای که به متن مطالب آن دسترسی می یابید اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید لذا چنانچه هیچگونه تاییدیه در این خصوص ندارید فقط مجاز به فعالیت در سطح0 با درآمد و برداشت صفر یا سطح ضدتورّم (بدون شرط مشارکت در برداشت‌ها) و یا سطح تخصصی (با شرط مشارکت برای برداشت‌ها) بهمراه محدودیت در امکانات و اختیارات موجود خواهید بود.
11
چگونه و چرا باید توکن کادوج بدست بیاورم؟
 • طبق بند26قوانین:
  1. شما در کانفوتیک بر اساس دستورالعمل سیستم توکن کادوج به استثنای سطح VIP و VIPx و سطح یلدانه یا بلندمدت و به غیر از انواع حساب کاربری که دارای پلن های جهانی و بین المللی یا رباتیک هستند بمیزان یک درصد از مبلغ درخواست برداشت خود را به کادوج نیاز دارید که در برخی مناسبتها ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
  2. برای آشنایی کامل با سیستم توکن کادوج و چگونگی بدست آوردن کادوج از بسیاری فعالیت ها در هر سطح کاربری و یا از صفحه کسب خودکار کادوج اگر در سطح0 نیستید می توانید به آخرین اطلاعیه مربوط به آن مراجعه نمایید. (...در حال بروزرسانی...20خرداد1403)
12
چگونه قفل مشاهده آگهی ها باز می شود؟
 • گاهی یکبار در طول روز وقتی که به صفحه مشاهده تبلیغات آموزشی وارد می شوید ابتدا باید آگهی .::مشاهده اجباری::. را ببینید و سپس برگردید برای ادامه مشاهدات لذا برای این منظور:
 1. صفحه مشاهده تبلیغات آموزشی را بزرگتر کنید یا زوم نمایید و با دقت به نکته ضروری زیر نوار آبی در آن صفحه توجه کنید.
 2. لذا طبق نکته فوق باید روی متن نوار قرمز (در زیر نوار آبی و چسبیده به نوار مشکی) بزنید تا یک صفحه باز شود و آگهی .::مشاهده اجباری::. را ببینید.
 3. اما خوب دقت فرمایید که در صفحه جدیدی که آگهی مدیریت است و باز می شود ضمن استفاده از آن حتمی به سمت چپ در زیر نوار آدرس مرورگر خود نیز که زمینه مشکی دارد توجه نمایید.
 4. به زیر نوار آدرس مرورگر اگر بسرعت دقت کنید یک نوار سبز که در سمت چپ است در حال پر شدن می بینید و پس از چند ثانیه یا دقیقه به اتمام خود می رسد.
 5. به محض آنکه نوار سبز کامل یا پر شد و به اتمام رسید 5تصویر را خواهید دید که لازم است بزنید روی تصویر برعکس یا چپه و تمام.
 • حالا می توانید بازگردید به صفحه قبلی یا همان صفحه مشاهده تبلیغات آموزشی و ببینید که قفل همه آگهی ها باز شده است و با همین شیوه ادامه دهید و البته مدنظر داشته باشید طبق قوانین در سطح0 امکان کسب درآمد از مشاهده تبلیغات وجود ندارد لذا فقط می توانید یا از صندوق سودآور استفاده کنید تا پاداش ارتقاء بگیرید و یا خودتان سطح حساب کاربری را ارتقاء دهید.
 • همچنین پیشنهاد و توصیه می شود برای آگاهی دقیق تر در این خصوص با دقت به این تصاویر در اینجا و یا اینجا و فیلم آموزشی در اینجا و یا اینجا نگاه کنید.
13
چرا به مشاهده صفحات آگهی دسترسی ندارم؟
 • به چند دلیل ممکن است برخی یا همه آگهی ها را نتوانید ببینید یا در دسترس نباشند:
  1. مشاهده اکثریت آگهی ها فقط برای کشور ایران و همچنین افغانستان و عراق تنظیم شده اند بنابراین چنانچه با وی پی ان روشن یا فیلترشکن و یا نرم افزاری که ضدفیلترینگ دارد به ثبت نام و عضویت در وبگاه اقدام نموده باشید ممکن است آی پی اکانت شما کشوری دیگر تشخیص داده و ثبت شود لذا آگهی ها را نخواهید دید که لازم است با ارسال درخواست به بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا کشور شما را تغییر دهند یا اصلاح کنند.
  2. طبق قوانین (بند 7) امکان مشاهده برخی آگهی های سفارش شده و با ارزش برای تمام انواع حساب های کاربری به غیر از سطحVIP که فقط مخصوص کسب درآمد از تبلیغات است قابل مشاهده نخواهند بود.
  3. چنانچه از برخی مفاد قوانین و مقررات وبگاه ما تخلف نمایید ممکن است باعث تغییر کشور یا تغییر سطح کاربری شما شود و لذا دسترسی به مشاهده صفحات تبلیغات را نداشته باشید بنابراین لازم است با ارسال درخواست به بخش پشتیبانی برای ارائه تعهد و رفع آن بصورت منطقی اقدام نمایید.
  4. اعتبار آگهی ها بصورت محدود است لذا ممکن است به محض اتمام اعتبار آنها پس از استفاده و مشاهده شدن روزانه توسط اعضا بطور خودکار در هر زمانی غیرفعال و از دسترس شما خارج گردد که چنانچه مدیریت تبلیغات یا اسپانسرها تمایل داشته باشند یا صلاح بدانند نسبت به شارژ و تمدید اعتبار آنها اقدام خواهند نمود.
  5. تعداد آگهی های با ارزش از ابتدای سال1401 در ساختارجدیدتکمیلی با تدبیر شورای مدیران تخصصی برای راحتی و سرعت بخشی به فعالیتها آموزشها و کاهش درگیری اعضا و انجام برنامه های ارتقای کیفی با یکدیگر ادغام شده اند و مجموع قیمت و زمان آنها لحاظ گردیده است بنابراین چنانچه اسپانسرها یا تبلیغ دهندگان نسبت به شارژ اعتبار و یا سفارش آگهی برای لینک مورد نظر خود اقدام نکنند ممکن است ارائه و نمایش آنها از سوی وبگاه به اتمام برسد.
14
چگونه زیرمجموعه هایم را افزایش دهم و عضوگیری کنم؟
 • چند راهکار و یا ترفند و شیوه برای افزایش زیرمجموعه ها و عضوگیری موفق در اکانت شما (اگر واجد شرایط آن است) وجود دارد که می توانید با بهره گیری از آنها به رضایتمندی از پاداش و کمیسیون بخاطر فعالیت آنها دست یابید:
 1. از منوی سمت راست داشبورد بزنید روی اسم و فامیل خود تا صفحه جذب زیرمجموعه را ببینید که می توانید با نشر لینک عضوگیری خود و استفاده از بنرها در فراخوان حضوری ، پیامکی ، تلفنی ، بنری و سامانه ها سایتها و شبکه ها و... بترتیب اهمیت کاربردی آنها به جذب روزافزون و موفقیت آمیز زیرمجموعه های فعال و سرمایه‌گذار بپردازید و کسب درآمدتان را افزایش فوق‌العاده دهید و صعودی نمایید.
 2. از منوی سمت راست داشبورد بزنید روی شبکه زیرمجموعه و سپس زیرمنوی آمار زیرمجموعه را انتخاب نمایید تا به صفحه مخصوص عضوگیری طبق بند فوق دسترسی یابید و طبق راهنما به فعالیت مفید روزانه بپردازید.
 3. از منوی سمت راست داشبورد بزنید روی شبکه زیرمجموعه (رفرال ها) و سپس زیرمنوی خرید زیرمجموعه را اگر فعال بود انتخاب نمایید تا به صفحه مخصوص بسته های قابل فروش با توجه به هشدار و راهنمای آن برسید و بهترین فعالیت‌ها را تا رسیدن به نتایج سودمند و رضایتبخش انجام دهید.
 4. دقت فرمایید که هر قدر بطور روزانه به تبلیغ حضوری و پیامکی یا تلفنی بیشتر و بهتری اقدام کنید و با آشنایان و دوستان خود صحبت کارشناسی و آموزشی دقیق تر داشته باشید در جذب زیرمجموعه فعال و سرمایه‌گذار که سطح خود را ارتقا دهند و در صندوق سودآور به مشارکت بپردارند و از بازارچه نیز خرید ضروری نمایند با موفقیت بهتر و بیشتری مواجه خواهید شد.
 5. هر چقدر سطح کاربری بالاتری داشته باشید و یا تلاش سودمندتر و مفیدتری انجام دهید (چنانچه پس از ارتقاء به حداقل سطح تخصصی تا فوق‌تخصصی برای عملیات احراز هویت اقدام نمایید رایگان به سطح1 و بالاتر ارتقا می یابید) و در نتیجه نیز سقف بالاتر برای داشتن زیرمجموعه خواهید داشت و همچنین میزان پاداش و پورسانت بسیار بالاتری از فعالیت روزانه آنها با کمیسیون بیشتر بدست خواهید آورد.
15
چرا زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک ارائه نمی کنید؟
 • با عنایت به غیرقانونی بودن سیستم زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک در مقررات وزارت صمت و شرکت اینماد و همچنین تجربیات طولانی در قبل از سال 1399 که عضو وبگاههای کسب درآمد با سرمایه گذاری و تبلیغات بودیم و نتایج تحقیقات کارشناسان و برنامه نویسان آشنا می توان گفت:
 1. زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک دارای کیفیت دائمی نیست و به مرور زمان که تعداد رباتهای فعال آن افزایش می یابد بتدریج گروه گروه از کار می افتند و متوقف می شوند.
 2. سرمایه اعضا با خرید زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک که هر ماهه باید تمدید شوند از بین خواهد رفت و در درازمدت نیز باعث ضرر و زیان روزافزون می گردد.
 3. مشخص و معلوم نیست که سرمایه ها در خرید زیرمجموعه اجاره ای یا رباتیک برای چه اهدافی مورد استفاده قرار می گیرد و چگونه سودآوری آنها تعیین می شود.
16
چگونه در ایام تعطیلات رسمی و عمومی یا دولتی و اجباری رفتار می‌شود؟
 • طبق بند7قوانین:
 • کانفوتیک با مبادی مختلف اقتصادی | تولیدی | صنعتی | تجاری | بانکها موسسات و تمام بازارهای داخلی و خارجی هماهنگ است و توقف ها و تعطیلات ضروری یا اجباری را لحاظ می نماید لذا درآمدها برداشتها با سیستم پایا و همچنین پلن ها در صندوق سودآور در ایام توقف مذکور و تعطیلات رسمی و اجباری بصورت غیرفعال خواهد بود و فقط بخاطر لزوم پردازش و هماهنگی تا برقراری سودها آماده و در دسترس برای مشاهده و پذیرش سرمایه است.
17
چگونه و چطور می توانم درآمد حلال و سرشار بدست آورم؟
 • حضرت علی (امام اول شیعیان جهان و جانشین برحق حضرت محمدمصطفی اشرف پیامبران الهی علیهم السلام و خلیفه بلافصل اهل سنت و جماعت) می فرماید:
 • آنکه معاش ندارد معاد نیز ندارد! (مَن لا معاشَ لَه لا معادَ لَه) لذا بایستی انسانها تلاش نمایند و روزی حلال را جستجو کنند و بدست آورند تا ایمان خویش را محفوظ دارند.
 • بنابراین انسانها برای کسب درآمد حلال و سرشار به دانش با تحقیق و اتحاد جمعی نیاز جدی دارند و هرگز امید و انسجام قانونمند را نباید در حرکت گروهی خویش زیر پا بگذارند.
 • در نتیجه برای دست یافتن به درآمد حلال و سرشار با شیوه های رسیدن به آن فقط باید از مسیر اجرای دقیق قوانین و مقررات مخصوص در ساختارها مکانها سازمانها سایتها نهادها شرکتها ادارات و کارگاهها و جمعیت ها حرکت نمود و بر مفاد آن بطور جدی و متحدانه پایبند بود و از سرپیچی و تخلف فردی و مغرورانه بدون توجه به شرایط روز و تحولات و تغییرات جوامع بطور جدی خودداری کرد.
 • در کانفوتیک نیز تنها راه کسب درآمد حلال و سرشار و بدست آوردن آن تنها بر اتحاد با محوریت مفاد قوانین و همراهی جدی در اجرای مقررات سیستم ها و بخش های مختلف آن استوار است.
 • پایه و بنیان اصلی کانفوتیک|برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تحت مدیریت تیم کارآفرینان نسل فردای اُمید+تبلیغات ایرانیان کارا بر مشارکت و سرمایه گذاری در جهت حمایت از کسب و کارها و تولیدات مختلف داخلی کشورمان در موضوعات مورد نیاز مردمی طراحی و برنامه ریزی می شود که در این جهت نیز هر سال بیش از سال قبل به پیشرفت و ارتقاء کیفیت ساختار خویش می اندیشد و به سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان دائمی و پایدار خود ارزش می گذارد و از آنها پشتیبانی و حمایت متقابل خواهد داشت.
18
همکاری با ما (چطور می توان در کانفوتیک استخدام شد و مزایای آن چیست؟)
 1.  تیم کانفوتیک با مدیریت کارآفرینان گمنام و رزمندگان قدیمی و بازنشستگان نیروهای مسلح همواره مشتاق جذب هموطنان مستعد و علاقمند و عزیزان پرتلاش و متعهد و دوستان باتجربه و متخصص هستند و در این راستا به تخصص های مختلف برای بخش های متنوع و متفاوت خود نیازمند است که در اطلاعیه ها از طریق مرکز پیام داخلی و کانال ها در شبکه های اجتماعی به نوبت اعلام می گردد.
 2.  بدیهی است که هرگونه همکاری و استخدام در وبگاه و تیم کانفوتیک با توجه به نوع تخصص ها و بهره وری داوطلبان و میزان فعالیت ها و فرصت یا اوقات تخصیص داده شده در شبانه روز همانند نیمه وقت یا تمام وقت و یا پاره وقت بودن با مزایا دستمزدها و پاداش مختلف همراه خواهد بود که در قرارداد مربوطه پس از توافق متقابل درج می شود و مورد امضا و اجرای دقیق قرار می گیرد.
 3.  ما همواره در جهت پیشرفت روزافزون گروه یا تیم کارشناسان و متخصصین خود و برای حمایت از شما کاربران ارجمند و همراهان گرامی می اندیشیم و شبانه روز در تلاش هستیم تا طرح ها برنامه ها ابتکارات و ابداعات تازه و نوینی ایجاد ، پردازش و تدوین نماییم که پس از اطلاع رسانی لازم با همکاری و همراهی یکدیگر به اجرا در آوریم%
19
تماس با ما (ارتباط با کانفوتیک چگونه است؟)
 •  شیوه های ارتباط با مدیرعامل غیر از استفاده از بخش تیکت (ملاقات با وقت قبلی و هماهنگی لازم) :
 • تماس ( ساعات اداری از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۷:۰۰ در روزهای غیرتعطیل ) : ثابت ۳۸۳۳۷۶۷۳-۰۵۱ | همراه ۰۹۱۵۴۱۹۰۳۳۱
 • تماس یا ارتباط با شبکه های اجتماعی (در ساعات اداری) : پیامک ۰۹۲۱۸۱۶۴۰۱۲ | پشتیبانی ایتا | پشتیبانی سروش
 • تماس۲۴ساعته در روزهای غیرتعطیل : پیامک ۰۹۲۱۸۱۶۴۰۱۲ | پشتیبان۲۴ساعته در ایتا | پشتیبان۲۴ساعته سروش
 • ایمیل شخصی:    avatanimas@yahoo.com  |  admin@kanfotik.ir
 • ایمیل وبگاهی:      Support@kanfotik.ir   |   info@kanfotik.ir
 • کانال تلگرام (در صورت فیلتر نبودن) :     https://t.me/kanfotik
 • کانال ایتا | سروش | بله | گپ | آی گپ : https://splus.ir/Kanfotikhttps://eitaa.com/KanfoTik و...
 • کارت ویزیت: لطفا کلمه ka را به شماره 500024005 ارسال فرمایید.
 • با سامانه پیامکی ما در ارتباط باشید: 5000299557885 )
 • مشهدمقدس ،محله امام هادی(ع) ،پیامبراعظم۲۳ ،خیابان سعادت( شهید حشمتی ۱ ) ،سعادت۲۳ (شهیدحشمتی۱/۶ ) ،پلاک۲۵ ،طبقه همکف. کدپستی: ۹۱۹۸۷۴۴۹۳۱
آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6