قوانین و شرایط استفاده
بنام خداوند بخشنده و مهربان
کاربر گرامی؛ سلام و خسته نباشید
اول. ضمن سپاسگزاری از انتخاب کانفوتیک بعنوان ابزاری آسان و مطمئن برای کسب درآمد حلال و روزافزون از اینترنت اکنون لازم است پیش از آغاز و هنگام فعالیت خود و یا درخواست سفارش برای دریافت خدمت مورد نظر، قوانین و مقررات را در این توافقنامه مطالعه نمایید.
دوم. تیم کانفوتیک همواره سیستم خدمات و امکانات خود را تحت شرایط این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما کاربر و همکار ارجمند با ثبت نام و عضویت خود در این سیستم نوین، همواره به رعایت مفاد آن که ممکن است در آینده بنابر شرایطی خاص و ضرورت های مختلف تغییر یابد از لحاظ شرعی و قانونی ملزم هستید.

الف.مقررات عمومی 

 1. تمامی فعالیت‌های وبگاه کانفوتیک، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک، با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 2. کانفوتیک اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین، تاثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم را برای عکس‌العمل‌ در اختیار آن‌ها قرار دهد.
 3. اکانت شما در صورت عدم ورود به حساب کاربری خود یا عدم فعالیت بیش از ۹۰ روز توسط سیستم بطور خودکار غیرفعال و سپس حذف خواهد شد.
 4. در صورت تقاضا برای تنظیم ، صدور و ارسال قرارداد مخصوص سرمایه گذاری خود بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران کانفوتیک در نظر داشته باشید که هزینه های مربوطه (ارسال پستی و یا محضر و...) بر عهده سرمایه گذار خواهد بود و از سرمایه کسر می گردد و به اطلاع می رسد.
 5. مدیر و کارمندان ما هیچگونه مسئولیتی در مورد نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در این وبگاه نخواهند داشت.

ب.مقررات تبلیغ دهندگان

 1. تبلیغ دهنده موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات تبلیغ خود اطمینان حاصل کند. در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقض در آن مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح به مدیریت تبلیغات اعلام نماید. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد، بر عهده کاربر تبلیغ دهنده است و کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 2. سیستم ثبت آگهی در مواقعی بصورت خودکار است اما آگهی های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بسرعت حذف و اعتبار آگهی متخلف نیز لغو خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوا و چه از لحاظ عنوان آن بایستی مخالف شرع و عرف جامعه و حاوی عناوین مقررات اجباری ، الفاظ رکیک ، قسم دادن و... نباشد در غیر اینصورت حذف و حساب کاربری متخلفان مسدود خواهند شد.
 4. پس از ثبت و تایید آگهی بایستی برای نمایش آن اعتبار اختصاص دهید لذا آگهی های بدون اعتبار یا منقضی شده بزودی حذف می شوند.
 5. پس از سفارش تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.

پ.مقررات واریز و برداشت

لطفا عنایت داشته باشید که پس از واریز وجه به کانفوتیک بدلیل انتقال وجوه واریز شده به مبادی و محل های سرمایه گذاری در بنیاد جهانی وطن و شرکت کانفو ، امکان برداشت یا عودت فوری مبالغ سرمایه گذاری شده بدون کسر جریمه و کارمزد عملیات بازگشت مربوطه وجود نخواهد داشت.

 1. افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی : امکان واریز از طریق حسابها و کارتهای تمامی بانک های ایران تا اطلاع ثانوی با حداقل مقدار ۱۰۰.۰۰۰ ريال فراهم است.
 2. انتقال از موجودی درآمد به موجودی خرید : حداقل مقدار برای انتقال از موجودی درآمد به موجودی خرید تا اطلاع ثانوی مبلغ ۵۰.۰۰۰ ريال خواهد بود اما برخی روزها و بنابر ضرورتهای فنی ، حسابداری و... ممکن است این امکان بصورت غیرفعال درآید.
 3. کارمزد برداشت ها بخاطر خدمات مختلف ارائه شده در وبگاه تا اطلاع بعدی فقط یک درصد است که در صورت همکاری اکثریت کاربران و همکاران گرامی در آینده به صفر خواهد رسید.
 4. حداقل مبلغ برداشت برای تمام عضویت ها که دارای امکان سرمایه گذاری هستند در حال حاضر بطور مساوی طبق مقررات بانکی فقط ۱۰۰.۰۰۰ ريال است که در صورت لزوم افزایش یا کاهش خواهد یافت.
 5. حداکثر مبلغ برای برداشت در عضویت ساده ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است و برای عضویت های بالاتر که دارای امکان سرمایه گذاری هستند هیچ محدویتی وجود ندارد اما هنگام برداشت ها به میزان نصف مبلغ درخواستی نیاز به داشتن امتیاز است بنابراین چنانچه امتیازات خود را به پول تبدیل نموده اید فقط یکبار می توانید از مدیریت حسابداری تقاضا نمایید عملیات بازگردانی صورت پذیرد.
 6. فاصله برداشت برای عضویت هایی که سیستم سرمایه گذاری دارند ۲۰ روز است تا مدیریت حسابداری فرصت مناسب برای سودآور نمودن سرمایه ها را داشته باشد و بحث ربا رخ ندهد.
 7. همه برداشت ها قرار بود به ریال محاسبه گردد اما بخاطر مسائل فنی و تعارض با واحد پولی برخی درگاهها از ابتدای مرداد به تومان تبدیل گردید لذا مبلغ درآمدها با این واحد پولی و از سیستم بانکی پایا به شماره شبا مربوط به هر کاربر که عدد ۲۴ رقمی می باشد واریز خواهد شد.
 8. لازم است جهت برداشت درآمد خود شماره شبا (عدد ۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی را که به نام خود شماست بدون IR و بدون فاصله با اعداد انگلیسی ثبت نمایید.
 9. دقت داشته باشید مشخصات صاحب شماره حساب شبا با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات بانکی یا نوشته نشدن اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات شخصی، درخواست برداشت ها برگشت خواهد خورد.
 10. در صورت برگشت خوردن وجه مورد درخواست شما برای برداشت از سوی بانک یا مدیریت و یا لغو نمودن برداشت (حتی توسط کاربر)، کاربر محترم بایستی مطابق با قوانین ارتقا حساب به میزان زمان تاخیر برداشت تعیین شده در جدول ارتقای عضویت صبر نماید.
 11. تمامی درخواست های برداشت حداکثر ظرف ۵ روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.
 12.  برای فراهم شدن برداشت های موفق بعدی قرار دادن گزارش تایید یا اثبات دریافتی خود در تالار مربوطه به محض دسترسی به انجمن در کانفوتیک الزامیست و مدیریت بازرسی و نظارت در اجرای صحیح این موضوع اقدام خواهد نمود.

توجه فرمایید:

.::. *** طبق مقررات بانک مرکزی*** .::.

ت.مقررات انجمن

 1. سوالات و ابهامات خود را به بخش مربوطه تیکت بزنید و برای پیشگیری از بی نظمی و تکرار مباحث در انجمن مطرح نکنید تا دسترسی شما مسدود نشود.
 2. ایجاد تاپیک های تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در معرض عموم شود در بار اول پاک می شود و در صورت تکرار باعث مسدودی حساب انجمن خواهد شد.
 3. هرگونه توهین و مخابره دروغین علیه کانفوتیک ، مدیران آن و سایر کاربران، موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربر خاطی خواهد شد.
 4. در صورت رسیدن به زمان برداشت بایستی تایید دریافتی خود را در بخش گزارش پرداختها ثبت نمایید تا امکان برداشت در نوبت بعدی فراهم گردد.
 5. هرگونه متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در انجمن برای هر سایت یا کالا شخصیت یا فرصتی موجب مسدود شدن حساب کاربری می شود.

ث.فورس ماژور و شرایط اضطراری

 1. در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت کانفوتیک یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و ... می‌شود.
 2. شما کاربر همکار و همراه گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک | برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از آن را قبول دارید%

 

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مدیران و کارشناسان و مدیرعامل

کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا

KAR AFRINAN NASL FARDAYE OMID + TABLIGHAT IRANIAN KARA

ک ا ن ف و ت ی ک

W W W . K A N F O T I K . I R

  ( تاریخ آخرین به روزرسانی : ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ )
آگهی متنی ویژه
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها
nextpay_trust_logo

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد).© ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6

nextpay کسب درآمد