قوانین و شرایط استفاده

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 1. ما بخاطر انتخاب کانفوتیک بعنوان ابزاری مطمئن برای کسب درآمد حلال و روزافزون از شما سپاسگزاریم لذا اکنون لازم است پیش از آغاز فعالیت مورد نظر خود به مطالعه دقیق مفاد قوانین در این توافقنامه اقدام نمایید که بر اساس آن با یکدیگر تعامل داریم.
 2. ما سیستم خدمات و امکانات خود را برای ایجاد فرصت‌ها و مزایای درآمدزا همواره تحت شرایط این توافقنامه در اختیار شما می گذاریم و لذا با عضویت خود به رعایت مفاد آن که ممکن است در هر زمان بنابر شرایط خاص و ضرورت ها تغییر یابد از لحاظ شرعی و قانونی ملزم هستید.
  • دو:فعالیت

 3. تمامی فعالیت‌ها در کانفوتیک طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تجارت الکترونیک با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز انتظار مشابهی می‌رود.
 4. کانفوتیک اجازه دارد هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند و در صورتیکه اصلاحات، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها دارد کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
 5. اکانت شما چنانچه تا ۹۰روز به حساب کاربری خود وارد نشوید خودکار توسط سیستم به وضعیت غیرفعال تبدیل و سپس مسدود می شود لذا چنانچه هیچ مشارکت و فعالیتی نداشته باشید حذف خواهد شد.
  • تبصره1: مسئولیت تخلف از قوانین وبگاه یا قانون تجارت الکترونیک با استفاده از اکانت عضویت که از رمز آن محافظت نکنید و یا در دسترس غیر قرار گیرد و یا به فروش برسانید بر عهده صاحب اصلی آن یعنی شماست و باید پاسخگو باشید مگر آنکه با هماهنگی لازم نسبت به انتقال و تغییر مشخصات آن اقدام نمایید.
 6. مدیرها کارشناسان و کارکنان ما هرگز در خصوص نوع محصولات و کیفیت آنها و یا وضعیت خدمات تبلیغ شده توسط اعضا در این وبگاه مسئولیتی ندارند و نخواهند داشت.
  • سه:مشارکت

 7. کانفوتیک با مبادی مختلف اقتصادی|تولیدی|صنعتی|تجاری|بانکها و تمام بازارهای داخلی و خارجی هماهنگ است و توقف ها و تعطیلات ضروری یا اجباری را لحاظ می نماید لذا درآمدها ،برداشتها با سیستم پایا و همچنین پلن ها در صندوق سودآور در ایام توقف مذکور و تعطیلات رسمی و اجباری بصورت غیرفعال خواهد بود و فقط بخاطر لزوم پردازش و هماهنگی تا برقراری سودها آماده و در دسترس برای مشاهده و پذیرش سرمایه است.
 8. سرمایه گذاران بر اساس میزان فعالیتها مشارکتها و اخذ رتبه مثبت یا منفی پس از آنالیز دقیق سه ماهه از سود جهشی + پاداش افزایشی ( در اکانت سودوپاداش خود با اسم کاربری اصلی + پسوند So- ) بهمراه جوائز۱۴گانه برخوردار یا محروم از برداشتها خواهند شد.
 9. در صورت تقاضا برای قرارداد همکاری یا مشارکت بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای شورای مدیران تخصصی در نظر داشته باشید که هزینه این عملیات (بررسی و ارزیابی و تنظیم تا چاپ و ارسال و یا محضر و...) بر عهده متقاضی خواهد بود و پیش از اقدام لازم دریافت می شود.
  • تبصره1: چنانچه تمایل به همکاری با کانفوتیک بعنوان بازاریاب نمایندگی / اسپانسر یا کارشناس دارید پس از اطلاع از وظایف و شرایط آن در صورت تصمیم به آغاز این مأموریت لازم است جداگانه بمدت 3ماه (آزمایشی + آموزشی + تمرینی) به فعالیت مشخص تحت ارزیابی مدیریت امور جذب و استخدام بپردازید.
  • تبصره2: از شرایط ضروری برای همکاری در مشاغل مورد نیاز کانفوتیک داشتن حداقل یک پلن فعال سودمند 1ساله در صندوق سودآور بمیزان حداقل 2برابر حقوق و پاداش متعلقه خواهد بود.
 10. در حال حاضر بدلیل لزوم حمایت و تقویت پلن ها برای تداوم سودآوری از بازارهای مختلف و مبادی اقتصادی جدید امکان انصراف به هر دلیلی از مشارکت‌ها و سایر سیستم‌های کسب درآمد فقط پس از کسر سودها و ۴۰درصد جریمه و ۲۰درصد کارمزد محاسبات از اصل سرمایه با تصویب شورای مدیران، امکان پذیر است.
 11. میزان سود پلن های یکساله با توجه به نوسانات و شرایط متفاوت بازارهای مختلف از حداقل ۲.۴ درصد ماهانه (یا ۰.۰۸ درصد روزانه و ۲۸.۸ درصد سالانه) کمتر نیست و حداکثر نیز اکنون در سطح0 از ۵.۱ درصد ماهانه (یا ۰.۱۷ درصد روزانه و ۶۱.۲ درصد سالانه) بیشتر نخواهد بود لذا هر چه سطح کاربری بالاتری داشته باشید فرصتها امکانات و پلن‌های بهتر و با کیفیت بیشتر و سودآوری افزونتر در دسترس شما قرار می گیرد.
 12. چنانچه پلن‌ها دارای مدت کوتاهتر از مهلت باشند (مهلت در عنوان پلن و مدت در جدول آن) لازم است تا رسیدن به پایان مهلت خود تمدید شوند در غیر اینصورت شامل جریمه خواهند بود بنابراین ضرورت دارد اصل سرمایه که بطور خودکار با اتمام مدت به موجودی درآمد اضافه می گردد با هماهنگی مدیر مالی به موجودی خرید خود منتقل و همان پلن را با شرایط جدید آن تمدید نمایید.
  • تبصره1: جریمه در صورت عدم تمدید پلن مذکور شامل حذف سود ماه قبل در مرتبه اول و سپس در صورت تکرار آن کسر تمام سودها بهمراه ۲۰درصد بعنوان کارمزد است.
 13. با توجه به راه اندازی سیستم سرمایه گذاری نوین از ۱۸مهر۱۴۰۰ در راستای لزوم اعمال بموقع سود و زیان بر اساس بحران‌ها شرایط و نوسانات بازارهای اقتصادی مختلف و همراهی سریع در روند کاهشی و افزایشی سودآوری‌ها و ضرورت اجرای عملیات حسابرسی با نوبت خود طبق دستورالعمل آن اصل سرمایه مربوط به پلن های آغاز شده قبل از تاریخ مذکور پس از اتمام مهلت به موجودی خریدتان منتقل می گردد که لازم است در پلن های دارای سود مشروط استفاده نمایید.
  • تبصره1: چنانچه در حسابرسی مشخص شود کانفوتیک تحت هر عنوان، اشتباهاً یا به ناحق یا بر اثر اختلال‌ها و موانع سیستمی به واریز وجوه یا ارقامی در موجودی درآمد یا موجودی خرید یا حساب بانکی شما اقدام و یا در محاسبات آن اشتباه نموده است در هر زمانی مجاز و مختار است رأساً و مستقلاً و بدون انجام هیچگونه تشریفات اداری و قضائی وجوه مذکور را از موجودی درآمد یا خریدتان برگشت بزند و یا تأمین و انتقال دهد تا رفع اشتباه شود لذا تشخیص حسابرس نسبت به این امر معتبر است و حق هر گونه اعتراض و ادعائی را به این عملیات در خصوص تصحیح خطاها در هر جهت از خود سلب و اسقاط می‌نمایید و کانفوتیک در صورت عدم استرداد وجوه مذکور ناگزیر از اقدام قضایی خواهد بود که در این صورت علاوه بر استرداد اصل، پرداخت وجه التزامی (معادل نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار بعلاوه ۱۰درصد) از تاریخ واریز اشتباه تا یوم الوصول برعهده شماست.
 14. در ساختار کانفوتیک پس از اجرای صحیح عملیات احراز هویت به سطح1 منتقل می شوید که با سرمایه گذاری و مشارکتها تا تکمیل شرایط آن به سطح بالاتر ارتقا یابید لذا چنانچه شرایط ماندن در سطح بالاتر را با کاهش فعالیتها هر زمان از دست دهید به سطح قبلی باز می گردید تا مقدمات لازم با استفاده از تمامی فرصتها و امکانات را دوباره بدست آورید و فراهم سازید لذا هزینه روزهای ارتقا از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
  • چهار:تبلیغات

 15. لازم است اسپانسر تبلیغات از صحت و سلامت لینک تبلیغ و سایر تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل نماید و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از یک راه ارتباطی برای اصلاح آن اعلام نماید لذا مسئولیت تمام مواردی که ممکن است بر وبگاه آگهی دهنده اثرگذار باشد تنها بر عهده اسپانسر است و تیم کانفوتیک در این راستا مسئولیتی ندارد.
 16. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید مدیریت ندارد اما آگهی های مغایر با قوانین کشورمان بسرعت حذف و اعتبار آگهی دهنده نیز صفر می شود.
 17. آگهی سفارش داده شده بایستی از لحاظ محتوا و عنوان آن مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی مقررات اجباری | الفاظ رکیک | قسم دادن | موارد فساد یا قمار و شرط بندی | دروغ پردازی | کلاهبرداری | سایت‌ها یا وبگاه‌های بدون مجوز و بی هویت و... نباشند در غیر اینصورت تایید نخواهند شد و چنانچه مشاهده شود حذف می گردند و حساب کاربری متخلفان نیز در صورت تکرار آن بدون اطلاع قبلی مسدود می شود.
 18. پس از ثبت و تایید تبلیغ خود بایستی برای نمایش آن تخصیص اعتبار دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بطور خودکار از فهرست آگهی ها حذف می گردد.
 19. پس از تهیه اعتبار برای سفارش تبلیغ ،امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی و هماهنگی نمایید و پس از آن تصمیم بگیرید.
 20. چنانچه ۹۰روز از اقدام برای حل آگهی وظایف کوچک یا آفری بگذرد و تبلیغ دهنده به بررسی آن نپردازد، حل آفر مورد نظر بطور خودکار تایید خواهد شد اما اگر بدون توجه به انجام کامل دستورالعمل آفرها ارسال حل و ادعای انجام آنها صورت گیرد پس از بررسی لازم به اکانت متخلف در آفرها جریمه تعلق می گیرد و یا ممکن است حذف اکانت شود.
 21. برای ایجاد هر نوع آگهی ابتدا با دقت بسیار به مقررات آن در بالا توجه و سپس از پنل تبلیغ کالا و خدمات ایجاد فرمایید در غیر اینصورت مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.
  • پنج:واریزوبرداشت

 22. لطفا دقت داشته باشید که پس از واریز وجه به کانفوتیک با انتقال وجوه به مبادی سرمایه گذاری مختلف ، امکان عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشتها وجود ندارد.
 23. افزایش موجودی خرید : امکان واریز تومان از طریق شماره حساب‌ها و کارت‌های تمام بانک‌های ایرانی و سایر ارزها با توجه به درگاه مستقیم یا شیوه های غیر مستقیم مورد استفاده فراهم است که با رعایت ضروری بند38 ممکن خواهد بود.
 24. انتقال از موجودی درآمد : با توجه به لزوم رعایت مفاد بند12و13 در بالا بهمراه بندهای ذیل و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها برای گزارش به اداره مالیات قرار گیرد لذا تا اطلاع بعدی امکان انتقال داخلی بدون هماهنگی با مدیر مالی وجود ندارد.
 25. مالیات+کارمزد+پاداش: طبق مصوبه الزامی دولت در نیمه سال ۱۴۰۰ و برای جبران بخشی از هزینه و مخارج سامانه‌ ها و سیستم ها و کارمزد سیستم پایا و... از تاریخ ابلاغ سراسری ۱۴۰۰.۱۲.۱۰ بمیزان ۹درصد مالیات و مبلغی بعنوان کارمزد در هنگام برداشت درآمدها کسر می گردد اما به سرمایه گذاران عالی | مستمر | ممتاز که از یکماه گذشته در موجودی خرید خود بیش از ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان واریزی انجام داده باشند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد.
 26. حداقل برداشت : با لزوم رعایت بند 29تا35 در زیر حداقل مبلغ برداشت در انواع حساب کاربری بسیار متفاوت است اما بر اساس سیستم امتیازات به غیر از سطح VIP و VIPx برابر با درصدی از مبلغ درخواستی خود را امتیاز نیاز دارید که در آتیه ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
 27. حداکثر و شرط برداشتسقف برداشت با رعایت دقیق قوانین در انواع حساب کاربری بطور محدود و یا نامحدود تعیین شده است که در جدول ارتقا از منوی سمت راست میزکار خود می توانید ببینید اما چنانچه حداقل یک پلن سودمند فعال در صندوق سودآور ندارید (به جز سطح ضد تورّم) برداشت شما مجاز نیست و موفق نخواهد بود.
 28. فاصله بین برداشت‌ها : با توجه به نوع حساب کاربری بر اساس استراتژی مدیریت سرمایه گذاری تغییر می یابد لذا همه ماهه این فاصله بگونه ای تدوین می گردد که فرصت مناسب و مطلوب برای سودآوری حلال از نتایج فعالیت‌ها و سرمایه‌ها بطور مطلوب فراهم شود.
 29. برای تمام اقدامات مختلف مانند ارتقا ، کسب درآمد و برداشت‌ها بایستی ابتدا با رعایت بند27 ، تنظیمات فردی را بر اساس مشخصات کارت ملی یا شناسنامه و یا گذرنامه مربوط به صاحب اکانت بطور دقیق تکمیل نمایید.
 30. لازم است جهت برداشت موفق به تومان ، شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و جهت برداشت درآمد به واحد سایر ارزها که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب مربوط به صاحب اکانت را در بخش تنظیمات فردی پروفایل با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید و در بررسی و ثبت شماره شبا و نشانی کیف پول سایر ارزها به نام خود بسیار دقت نمایید تا صحیح انجام دهید در غیر اینصورت مبالغ انتقالی به هیچ وجه قابل احیا یا بازگشت نخواهد بود.
 31. دقت نمایید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر گردد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات فردی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی ، درخواست‌ها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 32. درخواست برداشت‌ها در صورت مطابقت با قوانین پس از حداقل ۲ تا ۲۴ ساعت و حداکثر ۱۰ روز کاری بر اساس عملکرد حساب کاربری شما وضعیت بانک‌ها و مقررات سیستم پایا به شماره شبا واریز خواهد شد به استثناء سطح VIP و VIPx که در ایام تعطیل نیز بصورت کارت به کارت می توانند تقاضا نمایند.
 33. در صورت برگشت خوردن درخواست برداشت شما از سوی بانک یا مدیریت و یا انصراف توسط خودتان ، بایستی بمیزان فاصله بین برداشت‌ها در جدول ارتقا منتظر بمانید لذا در صورت عدم رعایت قوانین در مرتبه اول دوباره برگشت خواهد خورد و پس از تکرار مجدد به سطح موقت منتقل خواهید شد تا اقدامات اصلاحی را انجام دهید.
 34. برای فراهم شدن امکان برداشت بعدی خود لزومی برای ثبت گزارش تاییدیه نیست لذا تصاویر پرداخت‌ها و برداشت‌ها توسط مدیر امور قوانین و مقررات پس از دریافت از حسابرس بنابر ضرورت در کانال‌ها منتشر خواهد شد.
 35. قبل از برداشت‌ها عضویت شما در حداقل یک کانال خبری ما ( شبکه اجتماعی ایتا یا سروش پلاس یا تلگرام و یا... ) برای آموزش ضروری و اطلاع رسانی بموقع ما الزام آور است لذا بایستی آی دی انگلیسی اکانت خود را که عضو یکی از آنها نمودید با تیکت از مرکز پشتیبانی به امور قوانین و مقررات بفرستید تا بررسی و تأیید شود و در فهرست اعضای فعال برای پیگیری مداوم قرار گیرد.
 36. لازم است برای حفظ امنیت و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشت‌ها پس از ارتقا به سطح تخصصی نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در آموزشگاه حرفه ای اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک شوید و مطابق با بند14 در بالا به سطح1 ارتقا یابید لذا چنانچه هیچ اقدام تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی اجرا نکنید فقط مجاز به فعالیت در سطح0 تا فوق.تخصصی با استفاده از یک اکانت بهمراه امکانات و اختیارات محدود یا اندک خواهید بود.
 37. طبق "مقررات بانک مرکزی" انتقالات بین بانکی در سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌ به مشتریان به استثناء سطح VIP و VIPx در ایام غیرتعطیل رسمی سه بار (صبح-ظهر-شب) پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می‌گردد لذا درخواست مبالغ برداشتی شما که در ساعات مجاز مطابق با فعال بودن سیستم پایا انجام و توسط کانفوتیک ارسال می شود سرانجام بین ساعات ۷:۰۰الی۱۶:۰۰ در روزهای کاری یا اداری توسط بانک مقصد به حساب شما واریز یا عودت به مبداء خواهد شد بنابراین به درخواست‌هایی که پس از ساعت ۲۱:۰۰ ثبت شود در روز کاری بعدی رسیدگی می گردد%
 38. "قانون مبارزه با پولشویی" با هماهنگی پلیس فتا و معاونت بازرسی بانک ها به اجرا در می آید و لذا شما کاربر گرامی موظف هستید تنها از کارت یا حساب بانکی با اسم و مشخصات شناسنامه خود که در کانفوتیک ثبت نام و یا احرازهویت داشتید برای شارژ موجودی خرید یا ارتقا استفاده نمایید و چنانچه کشف یا گزارش شود که از کارت بانکی متعلق به غیر برای واریز وجه به حساب‌های وبگاه و یا درگاه‌های بانکی متصل به آن استفاده نمودید مبلغ واریزی شما بلوکه خواهد شد تا پس از بررسی فنی و حسابرسی قانونی تکلیف نهایی آن مشخص گردد%
  • شش:تیکت و...

 39. سوالات و ابهامات را به مرکز پشتیبانی ارسال نمایید و برای پیشگیری از بی نظمی به تکرار در آموزشگاه و چت نپردازید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
  • تبصره1پاسخگویی به عزیزانی که دو یا چند شیوه از راه‌های ارتباطی را بهمراه هم با مطلب تکراری مورد استفاده قرار دهند از یک تا دو ماه متوقف می شود.
  • تبصره2: مشاهده متن مطالب آموزشگاه برای تشویق و حفظ حریم‌ها فقط برای سطح تخصصی و بالاتر که وارد حساب کاربری شوند و منع قانونی نداشته باشند فراهم است.
 40. مطالب مزاحم و یا بی محتوا و غیرمنطقی که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در اذهان شود در اولین مرتبه حذف و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی خاطی می گردد.
 41. ثبت یا ارسال هر نوع توهین و مبحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران و کاربران آن موجب کسر امتیازات تا صفر شدن و انسداد موقت یا دائمی حساب کاربری خاطی و یا حذف آن خواهد شد.
 42. پس از دریافت درآمد و هدایا سود و پاداش از کانفوتیک در حساب کاربری یا بانکی خود وصول آنرا بررسی فرمایید و با وجود هر مشکلی برای رفع آن اطلاع دهید.
 43. نشر متون و تصاویر و یا لینک تبلیغاتی در آموزشگاه و چت درباره‌ سایت‌ها وبلاگ‌ها شخصیت‌ها فرصت‌ها یا کالاها و خدمات مختلف تنها پس از هماهنگی با امور آگهی و تبلیغ ،مجاز است.
  • هفت:اضطراری

 44. در صورت بروز حوادث و اتفاقاتی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج است، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
 45. تلاش داریم تمامی سرمایه های وبگاه در پلن ها با برنامه‌ریزی و اجرای طرح پولبان (بیمه داخلی سودوسرمایه) محافظت شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حساب آتی رخ ندهد.
 46. شما با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آتیه ممکن است اصلاح یا اضافه گردد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%

020702

آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6