یوزبیت یوزبیت
قوانین و شرایط استفاده
بنام خداوند بخشنده و مهربان

کاربر گرامی؛ سلام و خسته نباشید

اول. ضمن سپاسگزاری از انتخاب کانفوتیک بعنوان ابزاری آسان و مطمئن برای کسب درآمد حلال و روزافزون از اینترنت اکنون لازم است پیش از آغاز و هنگام فعالیت خود و یا درخواست سفارش برای دریافت خدمت مورد نظر، قوانین و مقررات را در این توافقنامه مطالعه نمایید.

دوم. تیم کانفوتیک همواره سیستم خدمات و امکانات خود را تحت شرایط این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما کاربر و همکار ارجمند با ثبت نام و عضویت خود در این سیستم نوین، همواره به رعایت مفاد آن که ممکن است در آینده بنابر شرایطی خاص و ضرورت های مختلف تغییر یابد از لحاظ شرعی و قانونی ملزم هستید.

الف.مقررات عمومی

 1. تمامی فعالیت‌های وبگاه کانفوتیک، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک، با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 2. کانفوتیک اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم را برای عکس‌العمل‌ در اختیار آن‌ها قرار دهد.
 3. اکانت شما در صورت عدم ورود به حساب کاربری خود یا عدم فعالیت بیش از ۹۰ روز توسط سیستم بطور خودکار غیرفعال و سپس حذف خواهد شد.
 4. در صورت تقاضا برای تنظیم ، صدور و ارسال قرارداد مخصوص سرمایه گذاری خود بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران کانفوتیک در نظر داشته باشید که هزینه های مربوطه (ارسال پستی و یا محضر و...) بر عهده سرمایه گذار خواهد بود و از سود آن کسر می گردد و به اطلاع می رسد.
 5. مدیر و کارمندان ما هیچگونه مسئولیتی در مورد نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در این وبگاه نخواهند داشت.

ب.مقررات تبلیغ دهندگان

 1. تبلیغ دهنده محترم موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل کند و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح به مدیریت تبلیغات اعلام نماید. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد تنها بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود و کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 2. سیستم ثبت برخی آگهی ها در مواقعی بطور خودکار است و نیاز به تایید ندارد اما آگهی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بسرعت حذف و اعتبار آگهی متخلف نیز لغو خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوای آنها و چه از لحاظ عنوان بایستی مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی عناوین مقررات اجباری ، الفاظ رکیک ، قسم دادن و محتوای فساد یا قمار و شرط بندی و... نباشد در غیر اینصورت حذف و حساب کاربری متخلفان نیز مسدود خواهد شد.
 4. پس از ثبت و تایید تبلیغ بایستی برای نمایش آن اعتبار اختصاص دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بزودی از فهرست آگهی ها حذف می شوند.
 5. پس از سفارش تبلیغ ، امکان حذف آن و عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هرگونه اقدامی درباره آن بررسی نمایید و سپس تصمیم بگیرید.

پ.مقررات واریزها و برداشتها

لطفا عنایت داشته باشید:

 1. پس از واریز وجه به کانفوتیک بدلیل انتقال وجوه واریز شده به مبادی و محل های سرمایه گذاری مختلف ، امکان برداشت یا عودت فوری مبالغ سرمایه گذاری شده بدون کسر جریمه و کارمزد عملیات بازگشت مربوطه وجود نخواهد داشت.
 2. افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی : امکان واریز از طریق حساب ها و کارت های تمامی بانک های ایران تا اطلاع ثانوی با حداقل مقدار ۲۰۰.۰۰۰ ريال با رعایت ضروری تبصره ب. از بند14 (در ذیل همین بخش) فراهم است.
 3. انتقال از موجودی درآمد به موجودی خرید : با توجه به لزوم رعایت مفاد بندهای زیر (5 و 6 و 13 و 14) و همچنین در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار در فهرست سپرده ها و پرداختی ها (انتهای صفحه اصلی) قرار گیرد لذا امکان انتقالات داخلی به میزان بسیار نازل و اندک در کانفوتیک وجود ندارد.
 4. کارمزد برداشت بخاطر خدمات مختلف و پیشرفت ها تا اطلاع بعدی فقط یک درصد است که در آینده ممکن است به دلایل مختلف تغییر یابد یا به صفر برسد.
 5. حداقل مبلغ برداشت برای تمام عضویت ها در حال حاضر بطور مساوی طبق مقررات بانکی ۱۰۰.۰۰۰ ريال است که در صورت مقتضی افزایش یا کاهش خواهد یافت.
 6. حداکثر مبلغ برداشت تا اطلاع ثانوی در عضویت ساده ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ و در عضویت تخصصی ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ و در سفارشی عادی ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال است و در سایر عضویت ها هیچ محدویتی وجود ندارد اما هنگام برداشت ها به مقدار ۴۰درصد مبلغ درخواستی امتیاز در حساب خود نیاز دارید بنابراین چنانچه امتیازات خود را به پول تبدیل نموده اید فقط یکبار می توانید با تیکت از مدیریت حسابداری تقاضا نمایید تا عملیات بازگردانی صورت پذیرد.
 7. فاصله برداشتها متفاوت است و هر چه عضویت بالاتری داشته باشید بدلیل بهتر فراهم شدن زیرساخت مورد نیاز از فاصله کمتری در میان برداشتها برخوردار خواهید بود لذا این فاصله طبق بررسی ها و تلاش ها در حال حاضر کمتر از ۱۵ روز نیست تا مدیریت حسابداری فرصت مناسب برای سودآور نمودن سرمایه ها را بدست آورد و بحث ربا رخ ندهد.
 8. همه برداشت ها قرار بود به ریال محاسبه گردد اما بخاطر مسائل فنی روز و تعارض با واحد پولی در برخی درگاه ها از ابتدای مرداد به تومان تبدیل گردید لذا مبلغ درآمدها با این واحد پولی و از سیستم بانکی پایا به شماره شبا مربوط به شما که عدد ۲۴ رقمی است واریز خواهد شد.
 9. لازم است جهت برداشت درآمد خود شماره شبا (عدد ۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی را که به اسم خود شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی ثبت نمایید.
 10. دقت داشته باشید مشخصات صاحب شماره حساب شبا با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات بانکی یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات شخصی، درخواستها برگشت خواهند خورد و هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 11. در صورت برگشت خوردن وجه مورد درخواست شما برای برداشت ( از سوی بانک یا مدیریت) و یا لغو نمودن تقاضای برداشت (حتی توسط خودتان) ، بایستی مطابق با قوانین ارتقای عضویت به میزان زمان تاخیر برداشت تعیین شده در جدول ارتقای عضویت صبر نمایید.
 12. درخواست های برداشت واجد شرایط لازم حداکثر ظرف ۵ روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد و از طریق سامانه پیامکی و سیستم پیام وبگاه به اطلاع فوری شما می رسد.
 13.  برای فراهم شدن برداشت های موفق بعدی قرار دادن گزارش تاییدیه یا اثبات دریافتی خود در تالار گزارشها به محض دسترسی به انجمن الزامی است و مدیریت نظارت و بازرسی در اجرای صحیح این موضوع اقدام خواهد نمود.
 14. در جهت اطلاع رسانی بموقع ، در دسترس بودن و ارتباط دائمی و آسان مدیران و شما کاربر گرامی لازم است از ابتدای آبان ماه ۹۹ عضو یکی از کانال های کانفوتیک در شبکه های اجتماعی باشید و اسم اکانت خود در کانال مذکور را برای بررسی و ثبت در فهرست اعضای فعال با تیکت به مدیریت نظارت و بازرسی ارسال فرمایید.
 15. طبق توصیه های اکید پلیس فتا برای حفظ امنیت و صحت کامل تبادلات پولی از ابتدای آبان ۹۹ احراز هویت برای واریزها و برداشت ها ضروری گردید بنابراین لازم است نسبت به اجرای مراحل آن طبق اطلاعیه و دستورالعمل منتشر شده در داشبورد و انجمن اقدام نمایید. لذا چنانچه هنوز احراز هویت تایید شده ندارید از تاریخ ۹۹/۹/۹ مجاز به واریز یا برداشت نخواهید بود و لذا اکانت شما پس از مدتی مشخص بطور خودکار مسدود و سپس حذف می شود و حق اعتراض نخواهید داشت.

ت.مقررات انجمن

 1. سوالات و ابهامات خود را به بخش مربوطه تیکت بزنید و برای پیشگیری از بی نظمی و تکرار مباحث در انجمن مطرح نکنید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
 2. ایجاد تاپیک های تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در معرض عموم شود در بار اول پاک می شود و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی به انجمن خواهد شد.
 3. هرگونه توهین و مخابره دروغین علیه کانفوتیک ، مدیران آن و سایر کاربران، موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربری خاطی خواهد شد.
 4. در صورت درخواست برداشت و سپس دریافت آن در حساب بانکی خود لازم است تاییدیه را در تالار گزارشها ثبت نمایید تا امکان برداشتها در نوبت بعدی فراهم گردد.
 5. هرگونه متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در انجمن برای هر سایت یا کالا و شخصیت یا فرصتی غیر از کانفوتیک موجب مسدود شدن حساب کاربری شما می شود.

ث.فورس ماژور و شرایط اضطراری

 1. در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت کانفوتیک یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
 2. شما کاربر همکار و همراه گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک | برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت ها اصلاح یا اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از آنها را قبول دارید%
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مدیران و کارشناسان و مدیرعامل

کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا

KAR AFRINAN NASL FARDAYE OMID + TABLIGHAT IRANIAN KARA

ک ا ن ف و ت ی ک

W W W . K A N F O T I K . I R

  ( تاریخ آخرین به روزرسانی : ۹۹/۱۱/۰۱ساعت ۰۰:۰۰ )
آگهی متنی ویژه
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها
nextpay_trust_logo

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد).© ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6

nextpay filesell