قوانین و شرایط استفاده

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 1. ما بخاطر انتخاب کانفوتیک بعنوان ابزاری آسان و مطمئن برای کسب درآمد حلال و روزافزون از حضور شما سپاسگزاریم لذا اکنون لازم است پیش از آغاز فعالیت و یا درخواست سفارش برای دریافت خدمت مورد نظر، قوانین و مقررات را در این توافقنامه مطالعه نمایید.
 2. تیم کانفوتیک همواره سیستم خدمات و امکانات خود را تحت شرایط این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما با ثبت نام و عضویت خود، همواره به رعایت مفاد آن که ممکن است در آینده بنابر شرایط خاص و ضرورت های مختلف تغییر یابد از لحاظ شرعی و قانونی ملزم هستید.
  • دو.مقررات فعالیت

 3. تمامی فعالیت‌های کانفوتیک، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تجارت الکترونیک با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز انتظار مشابهی می‌رود.
 4. کانفوتیک اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند اما در صورتیکه این قوانین، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
 5. اکانت شما در صورتیکه به حساب کاربری خود وارد نشوید یا فعالیت نداشته باشید تا مدت ۹۰روز فعال است و پس از آن بطور خودکار توسط سیستم بصورت غیرفعال سپس مسدود و یا حذف خواهد شد.
  • تبصره1: مسئولیت هر گونه تخلف از قوانین وبگاه یا مقررات تجارت الکترونیک با اکانت عضویت که از رمز آن محافظت نکنید و یا در دسترس غیر قرار گیرد و یا به فروش برسانید بر عهده صاحب اصلی آن یعنی شما خواهد بود و لازم است پاسخگو باشید مگر آنکه با هماهنگی لازم نسبت به انتقال و تغییر مشخصات آن اقدام نمایید.
 6. مدیرها کارشناسان و کارکنان ما به هیچ عنوان در خصوص نوع محصولات و کیفیت آنها و یا وضعیت خدمات تبلیغ شده توسط کاربرها در این وبگاه مسئولیتی ندارند و نخواهند داشت.
  • سه.مقررات مشارکت

 7. کانفوتیک با مبادی اقتصادی | تولیدی | صنعتی | تجاری و بانک ها هماهنگ است و تعطیلات رسمی یا دولتی را لحاظ می نماید لذا برداشت ها با سیستم پایا بانکی بهمراه سودآوری پلن ها از بامداد ایام مذکور تا بامداد روز کاری و اداری بعدی به استثناء سطح VIP و VIPx متوقف و غیرفعال می شود.
 8. شما سرمایه گذار محترم در این وبگاه دارای احترام و ارزش والا و اهمیتی وافر هستید و بر اساس میزان فعالیت عالی ،مستمر یا ممتاز در مشارکت های روزانه ،هفتگی و ماهانه با سطح بندی دقیق از جوائز۱۴گانه و سودجهشی در هرماه یا هرچند ماه یکبار و همچنین احتمال پاداش پایان پلن تمدیدی برخوردار خواهید بود.
 9. در صورت تقاضا برای قرارداد همکاری و سرمایه گذاری بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران بایستی در نظر داشته باشید که هزینه این عملیات (بررسی و ارزیابی و تنظیم تا چاپ و ارسال و یا محضر و...) بر عهده متقاضی خواهد بود و پیش از اقدام لازم دریافت می شود.
  • تبصره1: چنانچه تمایل به همکاری با کانفوتیک بعنوان بازاریاب/نمایندگی/اسپانسر یا کارشناس دارید پس از اطلاع از وظایف و شرایط آن در صورت تصمیم به آغاز این مأموریت لازم است جداگانه بمدت 3ماه (آزمایشی + احتیاطی + تمرینی) به فعالیت مشخص تحت ارزیابی مدیریت طرح و برنامه بپردازید.
  • تبصره2: از شرایط ضروری برای همکاری در مسئولیت و مشاغل مورد نیاز کانفوتیک داشتن حداقل یک پلن سودمند فعال 1ساله در سیستم مشارکت بمیزان حداقل 2برابر حقوق و پاداش متعلقه خواهد بود.
 10. در حال حاضر بدلیل لزوم حمایت از جهش تولید و ضرورت تقویت پلن ها برای تداوم سودآوری با حضور سرمایه ها در بازارهای مختلف و مبادی اقتصادی امکان انصراف به هر دلیلی از مشارکت ها سرمایه گذاری ها و سایر سیستم های کسب درآمد فقط با صفر نمودن درآمدها و عودت سودهای پرداختی و تعلق گرفته بهمراه کسر 30درصد جریمه و 10درصد کارمزد انجام عملیات دقیق حسابرسی روی فعالیت حساب کاربری شما وجود دارد.
 11. میزان سود پلن های یکساله با توجه به نوسانات و شرایط متفاوت بازارهای مختلف از حداقل ۲.۴ درصدماهانه (یا ۰.۰۸ درصدروزانه و ۲۸.۸ درصدسالانه) کمتر نیست و حداکثر نیز اکنون در سطح ساده و تخصصی از ۵.۱ درصدماهانه (یا ۰.۱۷ درصدروزانه و ۶۱.۲ درصدسالانه) بیشتر نخواهد بود لذا هر چه سطح کاربری بالاتری داشته باشید فرصتها امکانات و پلن های بهتر و با کیفیت بیشتر و سودآوری افزونتر در دسترس شما قرار می گیرد.
 12. پلن ها چنانچه دارای زمان یا مدت (در داخل جدول خود) بمیزان کمتر از دوره یا مهلت (در عنوان خود) هستند لازم است تمدید شوند در غیر این صورت شامل جریمه خواهند بود بنابراین ضرورت دارد اصل سرمایه که بطور خودکار با اتمام مدت هر پلن به موجودی درآمد اضافه می گردد بعد از هماهنگی حتمی با حسابداری به موجودی خرید خود منتقل و همان یا پلن متناظر را با شرایط جدید تا پایان یافتن مهلت آن تمدید نمایید.
  • تبصره1: جریمه در صورت عدم تمدید پلن ها شامل حذف سود ماه قبل در مرتبه اول و سپس در صورت تکرار آن کسر تمام سودها بهمراه ۱۰درصد کارمزد است.
 13. با توجه به راه اندازی سیستم سرمایه گذاری نوین از ۱۸مهر۱۴۰۰ در راستای لزوم اعمال بموقع سود و زیان بر اساس شرایط و نوسانات بازارهای اقتصادی مختلف و همراهی سریع در روند کاهشی و افزایشی سودآوری ها و ضرورت اجرای عملیات حسابرسی اصل سرمایه مربوط به پلن های آغاز شده قبل از تاریخ مذکور پس از اتمام مهلت آنها به موجودی خریدتان منتقل می گردد که لازم است در پلن های دارای سود مشروط استفاده نمایید.
  • تبصره1: چنانچه در حسابرسی ها مشخص شود کانفوتیک تحت هر عنوان، اشتباهاً یا به ناحق یا بر اثر اختلالات و موانع سیستمی به واریز وجوه یا ارقامی در موجودی درآمد یا موجودی خرید یا حساب بانکی شما اقدام و یا در محاسبات آن اشتباه نموده است در هر زمانی مجاز و مختار است رأساً و مستقلاً و بدون انجام هیچگونه تشریفات اداری و قضائی وجوه مذکور را از موجودی درآمد یا خریدتان برگشت بزند و یا تأمین و انتقال دهد تا رفع اشتباه شود لذا تشخیص حسابداری نسبت به این امر معتبر است و حق هرگونه اعتراض و ادعائی را به این عملیات در خصوص تصحیح خطاها در هر جهت از خود سلب و اسقاط می‌نمایید و کانفوتیک در صورت عدم استرداد وجوه مذکور ناگزیر از اقدام قضایی خواهد بود که در این صورت علاوه بر استرداد اصل، پرداخت وجه التزامی (معادل نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار بعلاوه ۱۰درصد) از تاریخ واریز اشتباه تا یوم الوصول برعهده شماست.
 14. در ساختارجدیدکانفوتیک (که از ۸آبان۱۴۰۰ رونمایی گردید و تا مرداد۱۴۰۱ تکمیل شد) پس از اجرای صحیح عملیات احرازهویت به سطح یک منتقل می شوید تا با تکمیل شرایط آن به سطح بالاتر ارتقا یابید لذا چنانچه شرایط ماندن در سطح بالاتر را هر زمان از دست دهید به سطح قبلی باز می گردید تا مقدمات لازم را با استفاده از تمامی فرصتها امکانات و اختیارات خود فراهم سازید و با تکرار کاهش فعالیتها و نداشتن شرایط سطح بالاتر هزینه روزهای ارتقا از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
  • چهار.مقررات تبلیغ

 15. اگر اسپانسر تبلیغ و آگهی هستید لازم است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و سایر تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از راههای ارتباطی کانفوتیک به مدیریت تبلیغات برای اصلاح آن اعلام نماید لذا مسئولیت تمام مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد تنها بر عهده شما خواهد بود و تیم کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 16. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید مدیریت نخواهد داشت اما آگهی های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بسرعت حذف و اعتبار آگهی دهنده نیز صفر می شود.
 17. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوا و چه عنوان آنها بایستی مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی مقررات اجباری ، الفاظ رکیک ، قسم دادن و یا موارد فساد یا قمار و شرط بندی و یا دروغ و کلاهبرداری و... نباشد در غیر اینصورت حذف خواهد شد و حساب کاربری متخلفان نیز بدون اطلاع قبلی مسدود می شود.
 18. پس از ثبت و تایید تبلیغ بایستی برای نمایش آن تخصیص اعتبار دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بطورخودکار از فهرست آگهی ها حذف می گردد.
 19. پس از سفارش و تایید تبلیغ ،امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی نمایید و پس از آن تصمیم بگیرید.
 20. چنانچه ۳۰روز از اقدام کاربر برای حل آگهی دستورات (وظایف کوچک) یا آفری بگذرد و تبلیغ دهنده به بررسی آن نپردازد، حل آفر موردنظر بطور خودکار تایید خواهد شد.
 21. برای ایجاد هر نوع آگهی ابتدا با دقت بسیار به مقررات آن در بالا توجه و سپس از پنل تبلیغ کالا و خدمات ایجاد فرمایید در غیر اینصورت مسئولیت آن بر عهده شماست.
  • پنج.مقررات واریزوبرداشت

 22. لطفا عنایت داشته باشید پس از واریز وجه به کانفوتیک و انتقال وجوه به مبادی سرمایه گذاری مختلف ، امکان عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشتها وجود ندارد.
 23. افزایش موجودی خرید : امکان واریز از طریق حساب ها و کارت های تمامی بانک های ایرانی با حداقل مقادیر با توجه به درگاه مورد استفاده توسط عضویت ها فراهم است که با رعایت ضروری بند 38 امکان پذیر خواهد بود.
 24. انتقال از موجودی درآمد : با توجه به لزوم رعایت مفاد بند 12 و 13 در بالا بهمراه بندهای ذیل و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها (انتهای صفحه اصلی) قرار گیرد لذا تا اطلاع بعدی امکان انتقال داخلی بدون هماهنگی با مدیریت حسابداری وجود ندارد.
 25. مالیات + کارمزد : طبق مصوبه الزامی دولت در نیمه سال ۱۴۰۰ و همچنین برای جبران بخشی از هزینه سامانه های مختلف و کارمزد سیستم پایا و... که افزایش یافته است از تاریخ ابلاغ سراسری ۱۴۰۰.۱۲.۱۰ بمیزان ۹درصد مالیات + حداقل ۱۰.۰۰۰ريال کارمزد در هنگام برداشت ریالی درآمدها کسر می گردد و به سرمایه گذاران عالی مستمر ممتاز که در یکماه گذشته بیش از ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ريال افزایش موجودی با درگاه بانکی دارند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد.
 26. حداقل مبلغ برداشت : هم اکنون تا اطلاع بعدی با رعایت بند 30 تا 35 در ذیل حداقل مبلغ برداشت بمیزان ۱۰۰.۰۰۰ريال است اما بر اساس سیستم امتیازات به استثنای سطح VIP و VIPx برابر با درصدی از مبلغ درخواستی خود را امتیاز نیاز دارید که در آتیه ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
 27. حداکثر مبلغ برداشت : هر چه به سطح کاربری بالاتری برسید سقف برداشت بیشتری خواهید داشت که از جدول ارتقا در منوی سمت راست داشبورد خود می توانید مشاهده نمایید.
 28. فاصله بین برداشت ها : با توجه به نوع حساب کاربری بر اساس استراتژی مدیریت سرمایه گذاری متفاوت است لذا همه ماهه این فاصله ها بگونه ای تدوین می گردند که فرصت مناسب و مطلوب برای سودآوری حلال و قابل برداشت نتایج فعالیتها و سرمایه ها بطور مطلوب فراهم شود.
 29. همه برداشت ها قرار بود به واحد ریال محاسبه شود اما بخاطر ملاحظات فنی و تعارض با واحد پولی برخی درگاه ها از همان ابتدا به تومان تبدیل گردید لذا درآمدها و سودها با این واحد پولی و از طریق سیستم بانکی پایا به شماره حساب شبا مربوط به شما واریز خواهد شد.
 30. لازم است جهت برداشت موفق درآمد خود به تومان ،شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم خود شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و جهت برداشت درآمد خود به واحد سایر ارزها که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب آنرا مربوط به خود در بخش تنظیمات فردی پروفایل با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید.
  • تبصره1: لازم است یادآوری شود که در بررسی و ثبت شماره شبا و یا شماره حساب سایر ارزها به نام خود بسیار دقت نمایید تا صحیح انجام دهید در غیر اینصورت مبالغ انتقالی به هیچ وجه قابل احیا یا بازگشت نخواهد بود.
 31. دقت داشته باشید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات شخصی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی، درخواستها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 32. درخواست های برداشت در صورت داشتن شرایط لازم پس از حداقل ۲ تا ۲۴ ساعت و حداکثر تا ۱۰روز کاری بر اساس عملکرد حساب کاربری شما وضعیت بانک ها و مقررات سیستم پایا به حساب شبا واریز خواهد شد به استثناء سطح VIP و VIPx که در ایام تعطیل نیز بصورت کارت به کارت می توانند برداشت نمایند.
  • تبصره1: با عنایت به آرمان ها و اهداف کانفوتیک در حمایت از تولید چنانچه پلن سودمند فعال در سیستم مشارکت (صندوق های سودآور) نداشته باشید برداشت شما مجاز نیست و موفق نخواهد بود بنابراين لازم است با تکمیل موجودی خرید به مشارکت در پلن ها بپردازید تا بتوانید سود و اصل سرمایه را در پایان مدت و مهلت آنها دریافت و برداشت نمایید.
 33. در صورت برگشت خوردن درخواست برداشت شما از سوی بانک ها یا مدیریت و یا لغو آن توسط خودتان ، بایستی بمیزان فاصله بین برداشتها در جدول ارتقا منتظر بمانید لذا در صورت عدم رعایت قوانین در مرتبه اول دوباره برگشت خواهد خورد و پس از تکرار مجدد به سطح موقت منتقل خواهید شد تا اقدامات اصلاحی را انجام دهید.
 34.  برای فراهم شدن امکان برداشتهای بعدی ثبت فوری گزارش تاییدیه دریافتی در بخش گزارش ها (تالار برداشت های موفق) پس از بررسی و به محض باز شدن دسترسی به انجمن ضرورت دارد و مدیریت نظارت و بازرسی نسبت به پیگیری اجرای صحیح آن اقدام می نماید.
 35. عضویت شما کاربر محترم در کانال ایتا یا کانال تلگرام مربوط به کانفوتیک برای آموزشهای فوری و اطلاع رسانی ضروری و بموقع الزام آور است لذا بایستی آی دی اکانت خود را که عضو یکی از کانالهای مذکور نموده اید برای بررسی و ثبت در فهرست اعضای فعال و پیگیری مداوم از بخش پشتیبانان به مدیریت نظارت و بازرسی تیکت بفرستید تا از برداشتها محروم نشوید.
 36. لازم است برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشتها نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و انجمن اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید و مطابق با بند 14 به سطح یک ارتقا یابید.
  • تبصره1: چنانچه هیچ اقدام تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید یا تمایل به اجرای دستورالعمل مذکور را نداشته باشید فقط مجاز به فعالیت در سطح0 و یا تخصصی (ارتقا با تخفیف از بسته های ویژه) و استفاده از یک اکانت بهمراه امکانات و اختیارات بسیار محدود خواهید بود.
 37. طبق "مقررات بانک مرکزی" انتقالات بین بانکی در سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌ها به مشتریان با استثنای کاربران سطح VIP و VIPx در ایام غیرتعطیل رسمی سه بار (صبح-ظهر-شب) پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می گردد لذا درخواست مبالغ برداشتی شما که در ساعات مجاز مطابق با فعال بودن سیستم پایا انجام و توسط کانفوتیک ارسال می شود سرانجام بین ساعات ۷:۰۰ الی ۱۶:۰۰ در روزهای کاری یا اداری و غیرتعطیل توسط بانک های مقصد به حساب شما واریز یا عودت به مبداء خواهد شد بنابراین به درخواستهایی که پس از ساعت ۲۱:۰۰ ثبت شود در روزکاری بعد رسیدگی می گردد%
 38. "قانون مبارزه با پولشویی" در کانفوتیک بطور دقیق و کامل با هماهنگی پلیس فتا و معاونت بازرسی بانک ها به اجرا در می آید و لذا شما کاربر گرامی موظف هستید تنها از کارت یا حساب بانکی با اسم و مشخصات شناسنامه ای خود که در این وبگاه ثبت نام و یا احرازهویت نموده اید برای شارژ موجودی خرید یا ارتقا استفاده نمایید و چنانچه کشف یا گزارش شود که از کارت بانکی متعلق به غیر برای واریز وجه به حساب های کانفوتیک و یا درگاه های بانکی متصل به آن استفاده نموده اید مبلغ واریزی شما بلوکه خواهد شد تا پس از بررسی های فنی لازم و حسابرسی قانونی تکلیف نهایی آن مشخص گردد%
  • شش.مقررات انجمن و چت

 39. سوالات و ابهامات خود را به پشتیبانان ارسال نمایید و برای پیشگیری از بی نظمی ها به تکرار آن در انجمن و چت نپردازید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
  • تبصره1پاسخگویی به عزیزانی که دو یا چند شیوه از راههای ارتباطی را (مثل تماس تلفنی ثابت+همراه+پیامک+چت آنلاین+تیکت+پشتیبانی در ایتا و...) بهمراه هم و با مطلب تکراری مورد استفاده قرار دهند تا یکماه متوقف می شود.
  • تبصره2: دسترسی به متن مباحث و مطالب انجمن بمنظور حفظ حریم های لازم فقط برای اعضای گرامی که وارد حساب کاربری خود شده باشند فراهم است.
 40. مطالب تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در اذهان شود در اولین مرتبه پاک می شود و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی به انجمن و چت خواهد شد.
 41. درج هرگونه مطلب توهین آمیز و مباحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران آن و سایر کاربران وبگاه موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربری فرد یا افراد خاطی می شود.
 42. پس از هر گونه دریافت درآمد یا پاداش و هدیه و یا سود در حساب بانکی خود لازم است وصول آنها را بسرعت بررسی فرمایید و تاییدیه ها را در بخش گزارشها ثبت نمایید.
 43. نشر متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در انجمن و چت درباره سایتها وبلاگها شخصیتها فرصتها یا کالا و خدماتی غیر از کانفوتیک موجب مسدود شدن حساب کاربری شما خواهدشد.
  • هفت.مقررات شرایط اضطراری

 44. در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
 45. سعی بر آن است که تمامی سرمایه های وبگاه و کاربران گرامی با ابداع طرح های پوششی و تخصصی مشمول بیمه شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حسابها رخ ندهد.
 46. شما کاربر همکار و همراه گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک | برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت ها اصلاح یا اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%
۰۱۰۶۲۰
آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹