قوانین و شرایط استفاده
بنام خداوند بخشنده و مهربان
بروزرسانی : ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ ساعت ۰۱:۰۰

کاربر گرامی؛ سلام و خسته نباشید.

الف.مقررات عمومی

 1. تمامی فعالیت‌های وبگاه کانفوتیک، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک، با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 2. کانفوتیک اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند اما در صورتیکه این قوانین، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم را برای عکس‌العمل‌ در اختیار آن‌ها قرار دهد.
 3. اکانت شما در صورت عدم ورود به حساب کاربری خود یا عدم فعالیت بیش از ۹۰ روز توسط سیستم بطور خودکار غیرفعال و سپس حذف خواهد شد.
 4. مدیران و کارشناسان و کارکنان ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در این وبگاه ندارند و نخواهند داشت.
 5. وبگاه کانفوتیک در جهت هماهنگی دقیق تر با سیستم بانکی و پیشگیری ضرر و زیان ناشی از رسوب سرمایه ها در نزد درگاهها بانکها و مبادی اقتصادی تولیدی صنعتی و تجاری همانند آنها ایام تعطیلات رسمی و دولتی را لحاظ می کند لذا واریزها برداشتها و سودآوری ها از ساعت ۱۰صبح یکروز قبل از ایام مذکور تا بامداد روز کاری و اداری بعد با استثناء عضویت های VIP و VIPx متوقف خواهد بود و غیرفعال است.
 6. سرمایه گذاران محترم در کانفوتیک دارای ارزش والا و اهمیتی وافر هستند لذا بر اساس میزان فعالیت مستمر آنان در سرمایه گذاری روزانه ،هفتگی ،ماهانه و... سطح بندی می شوند و از امتیازات و جوائز مختلف ۱۴گانه و سودجهشی در هرماه یا هرچندماه یکبار و همچنین پاداش مخصوص در پایان مدت پلن ها با شرط تمدید آنها برخوردار خواهند بود.
 7. در صورت تقاضا برای ارائه قرارداد سرمایه گذاری خود بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران کانفوتیک بایستی در نظر داشته باشید که هزینه عملیات (تنظیم تا چاپ و ارسال و یا محضر و...) به غیر از مرتبه اول بر عهده سرمایه گذار خواهد بود و با مستندات لازم از سود پلن ها کسر می گردد و به اطلاع می رسد.

ب.مقررات تبلیغ دهندگان

 1. تبلیغ دهنده محترم موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل کند و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح به مدیریت تبلیغات اعلام نماید. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد تنها بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود و کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 2. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید ندارد اما آگهی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بسرعت حذف و اعتبار آگهی متخلف نیز صفر خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوای آنها و چه از لحاظ عنوان بایستی مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی عناوین مقررات اجباری ، الفاظ رکیک ، قسم دادن و محتوای فساد یا قمار و شرط بندی و... نباشد در غیر اینصورت حذف و حساب کاربری متخلفان نیز مسدود خواهد شد.
 4. پس از ثبت و تایید تبلیغ بایستی برای نمایش آن اعتبار اختصاص دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بزودی از فهرست آگهی ها حذف می شوند.
 5. پس از سفارش و تایید تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی نمایید و سپس تصمیم بگیرید.
12 ثانیه=خبری‌/ 14 ثانیه=استخدام16 ثانیه=ارزدیجیتال18 ثانیه=عضویت/ 20 ثانیه=کسب درآمد22 ثانیه=فروش24 ثانیه=آموزشی32 ثانیه=نذری42 ثانیه=عیدی/ 52 ثانیه=راهنما

پ.مقررات واریزها و برداشتها

لطفا عنایت داشته باشید:

 1. پس از واریز وجه به کانفوتیک و انتقال وجوه به مبادی و محل های سرمایه گذاری مختلف ، امکان برداشت یا عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشت وجود نخواهد داشت.
 2. افزایش موجودی خرید : امکان واریز از طریق حساب ها و کارت های تمامی بانک های ایرانی تا اطلاع ثانوی با حداقل مقادیر ۲۵۰.۰۰۰ ريال و ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال و ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال با توجه به درگاه انتخابی و مورد استفاده توسط عضویت ها متفاوت خواهد بود که با رعایت ضروری تبصره ب. از بند پ.15 فراهم است.
 3. انتقال از موجودی درآمد : با توجه به لزوم رعایت مفاد ذیل بندهای 6و7و13و15 و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها (انتهای صفحه اصلی) قرار گیرد لذا هم اکنون امکان انتقالات داخلی کمتر از ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در کانفوتیک وجود ندارد.
 4. کارمزد برداشت بخاطر خدمات مختلف و جبران بخشی از کارمزد بانکها حداقل یک درصد+۵.۰۰۰ریال است که با تفاوت درگاه ها متفاوت خواهد بود و لذا در آینده بدلایل مختلفی ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
 5. حداقل مبلغ برداشت برای عضویت ساده.1 مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ و عضویت ساده.2 مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ و سایر عضویت ها در حال حاضر بطور مساوی ۱۰۰.۰۰۰ ريال است که در صورت لزوم افزایش یا کاهش خواهد یافت.
 6. حداکثر مبلغ برداشت در چند عضویت اول محدود است و در سایر عضویت ها سقف ندارد که از جدول ارتقا قابل مشاهده است اما هنگام برداشت ها با توجه به روزهای هفته به میزان درصدی از مبلغ درخواستی خود امتیاز نیاز دارید که در برخی مناسبت های ملی یا مذهبی ممکن است صفر شود.
 7. هر چه عضویت بالاتری داشته باشید از فاصله کمتری بین برداشت ها برخوردار خواهید بود لذا مدیریت سرمایه گذاری ممکن است همه ماهه این فاصله را بگونه ای تدوین نماید تا فرصت مناسب و مطلوب برای سودآور نمودن سرمایه ها فراهم شود و بحث ربا رخ ندهد.
 8. همه برداشت ها قرار بود به واحد ریال محاسبه شود اما بخاطر ملاحظات فنی و تعارض با واحد پولی برخی درگاه ها از همان ابتدا به تومان تبدیل گردید لذا درآمدها و سودها با این واحد پولی و از طریق سیستم بانکی پایا به شماره حساب شبا مربوط به شما واریز خواهد شد.
 9. لازم است جهت برداشت درآمد خود به تومان ،شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم خود شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و همچنین جهت برداشت درآمد خود به واحد ارزی که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب ارز مذکور را در بخش تنظیمات پروفایل خود با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید.
 10. دقت داشته باشید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات شخصی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی، درخواستها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 11. در صورت برگشت وجه درخواستی برای برداشت از سوی بانک یا مدیریت و یا لغو تقاضای برداشت حتی توسط خودتان ،بایستی مطابق با قوانین ارتقای عضویت به میزان زمان تاخیر برداشت تعیین شده در جدول ارتقای عضویت ها منتظر باشید.
 12. درخواست برداشت ها با استثناء عضویت های VIP و VIPx فقط از اول بامداد روزهای غیرتعطیل تا ساعت۱۰:۰۰صبح روز قبل از تعطیل رسمی و دولتی امکان ثبت دارد و لذا در صورت داشتن شرایط لازم پس از ۲ساعت تا حداکثر ۵روز کاری بر اساس عملکرد حساب کاربری شما وضعیت بانکها و مقررات سیستم پایا به حساب شبا واریز خواهد شد و از طریق سامانه پیامکی و سیستم پیام داخلی به اطلاع می رسد.
 13.  برای فراهم شدن امکان برداشت های بعدی قراردادن فوری گزارش تاییدیه یا اثبات دریافتی پس از بررسی در تالار برداشت های موفق از بخش گزارش ها به محض دسترسی به انجمن کانفوتیک ضرورت دارد و مدیریت نظارت و بازرسی نسبت به پیگیری اجرای صحیح این موضوع اقدام خواهد نمود.
 14. عضویت شما کاربرمحترم در یکی از کانالهای کانفوتیک نزد شبکه های اجتماعی برای اطلاع رسانی های روزانه و ضروری الزام آور است و لذا بایستی اسم و آی دی اکانت خود در کانال مذکور را برای بررسی و ثبت در فهرست اعضای فعال و پیگیری مداوم با تیکت به مدیریت نظارت و بازرسی ارسال فرمایید تا از برداشتها محروم نباشید.
 15. لازم است برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشت ها نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و انجمن اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید لذا چنانچه هیچ اقدامی تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید یا تمایل به اجرای دستورالعمل مذکور نداشتید فقط مجاز به فعالیت در عضویت های ساده با محدودیت در سرمایه گذاری ها برداشت ها امکانات و اختیارات موجود خواهید بود.

ت.مقررات انجمن

 1. سوالات و ابهامات خود را به بخش مربوطه تیکت بزنید و برای پیشگیری از بی نظمی و تکرار مباحث در انجمن مطرح نکنید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
 2. ایجاد تاپیک های تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در معرض عموم شود در بار اول پاک می شود و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی به انجمن خواهد شد.
 3. درج هرگونه مطلب توهین آمیز و مباحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران آن و سایر کاربران موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربری فرد خاطی خواهد شد.
 4. در صورت درخواست برداشت و سپس دریافت آن در حساب بانکی خود لازم است بررسی کنید و تاییدیه را در بخش گزارشها ثبت نمایید تا امکان برداشت بعدی فراهم گردد.
 5. هرگونه متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در انجمن برای هر سایت یا کالا و شخصیت یا فرصتی غیر از کانفوتیک موجب مسدود شدن حساب کاربری شما می شود.

ث.فورس ماژور و شرایط اضطراری

در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.

بند آخر: شما کاربر همکار و همراه گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک | برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت ها اصلاح یا اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مدیران و کارشناسان و مدیرعامل

کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا

KAR AFRINAN NASL FARDAYE OMID + TABLIGHAT IRANIAN KARA

ک ا ن ف و ت ی ک

W W W . K A N F O T I K . I R

  ( بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ ساعت ۰۱:۰۰ )
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴