قوانین و شرایط استفاده

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 1. ما از حضور شما بخاطر انتخاب کانفوتیک بعنوان ابزاری مطمئن برای کسب درآمد حلال و روزافزون سپاسگزاریم لذا اکنون لازم است پیش از آغاز فعالیت و یا دریافت خدمات مورد نظر، قوانین و مقررات را در این توافقنامه مطالعه نمایید.
 2. ما همواره سیستم خدمات و امکانات خود را تحت شرایط این توافقنامه در اختیار شما می گذاریم و شما با ثبت نام و عضویت خود، همواره به رعایت مفاد آن که ممکن است در آینده بنابر شرایط خاص و ضرورت های مختلف تغییر یابد از لحاظ شرعی و قانونی ملزم هستید.
  • دو: فعالیت

 3. تمامی فعالیت‌ها طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تجارت الکترونیک با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز انتظار مشابهی می‌رود.
 4. کانفوتیک اجازه دارد هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند اما در صورتیکه این قوانین، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
 5. اکانت شما در صورتیکه به حساب کاربری خود وارد نشوید یا فعالیت نداشته باشید تا مدت ۹۰روز فعال است و پس از آن بطور خودکار توسط سیستم بصورت غیرفعال سپس مسدود و یا حذف خواهد شد.
  • تبصره1: مسئولیت هر گونه تخلف از قوانین وبگاه یا مقررات تجارت الکترونیک با اکانت عضویت که از رمز آن محافظت نکنید و یا در دسترس غیر قرار گیرد و یا به فروش برسانید بر عهده صاحب اصلی آن یعنی شما خواهد بود و لازم است پاسخگو باشید مگر آنکه با هماهنگی لازم نسبت به انتقال و تغییر مشخصات آن اقدام نمایید.
 6. مدیرها کارشناسان و کارکنان ما به هیچ عنوان در خصوص نوع محصولات و کیفیت آنها و یا وضعیت خدمات تبلیغ شده توسط کاربرها در این وبگاه مسئولیتی نخواهند داشت.
  • سه: مشارکت

 7. کانفوتیک با مبادی اقتصادی | تولیدی | صنعتی | تجاری | بانک ها و بازارهای جهانی و داخلی هماهنگ است و توقف های ضروری را لحاظ می نماید لذا برداشت‌ها با سیستم پایا و همچنین سیستم مشارکت و سودآوری پلن ها در ایام توقف مذکور و تعطیلات رسمی و اجباری بصورت غیر فعال است و فقط در ساعات کاری و اداری بخاطر لزوم پردازش و هماهنگی تا برقراری سودها آماده و در دسترس برای مشاهده و بهره گیری شما خواهد بود و پذیرش سرمایه دارد.
 8. سرمایه گذاران در کانفوتیک دارای احترام و ارزش والا و اهمیتی وافر هستند و بر اساس میزان فعالیت و قرار گرفتن در گروههای عالی | مستمر | ممتاز برای مشارکت روزانه ، هفتگی و ماهانه پس از آنالیز دقیق هر ماهه یا هر چند ماه یکبار از سودجهشی + پاداش افزایشی ( در اکانت So- ) بهمراه جوائز۱۴گانه برخوردار خواهند شد.
 9. در صورت تقاضا برای قرارداد مشارکت و یا همکاری بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران در نظر داشته باشید که هزینه عملیات (بررسی و ارزیابی و تنظیم تا چاپ و ارسال و یا محضر و...) بر عهده متقاضی خواهد بود و پیش از اقدام لازم دریافت می شود.
  • تبصره1: چنانچه تمایل به همکاری با کانفوتیک بعنوان بازاریاب/نمایندگی/اسپانسر یا کارشناس دارید پس از اطلاع از وظایف و شرایط آن در صورت تصمیم به آغاز این مأموریت لازم است جداگانه بمدت 3ماه (آزمایشی + احتیاطی + تمرینی) به فعالیت مشخص تحت ارزیابی مدیریت طرح و برنامه بپردازید.
  • تبصره2: از شرایط ضروری برای همکاری در مسئولیت و مشاغل مورد نیاز کانفوتیک داشتن حداقل یک پلن سودمند فعال 1ساله در سیستم مشارکت بمیزان حداقل 2برابر حقوق و پاداش متعلقه خواهد بود.
 10. در حال حاضر بدلیل لزوم حمایت و تقویت پلن ها برای تداوم سودآوری از بازارهای مختلف و مبادی اقتصادی جدید امکان انصراف به هر دلیلی از مشارکت ها و سایر سیستم های کسب درآمد وجود ندارد.
 11. میزان سود پلن های یکساله با توجه به نوسانات و شرایط متفاوت بازارهای مختلف از حداقل ۲.۴ درصدماهانه (یا ۰.۰۸ درصدروزانه و ۲۸.۸ درصدسالانه) کمتر نیست و حداکثر نیز اکنون در سطح0 و تخصصی از ۵.۱ درصدماهانه (یا ۰.۱۷ درصدروزانه و ۶۱.۲ درصدسالانه) بیشتر نخواهد بود لذا هر چه سطح کاربری بالاتری داشته باشید فرصتها امکانات و پلن های بهتر و با کیفیت بیشتر و سودآوری افزونتر در دسترس شما قرار می گیرد.
 12. پلن ها چنانچه دارای زمان یا مدت (در داخل جدول خود) بمیزان کمتر از دوره یا مهلت (در عنوان خود) هستند لازم است تمدید شوند در غیر این صورت شامل جریمه خواهند بود بنابراین ضرورت دارد اصل سرمایه که بطور خودکار با اتمام مدت هر پلن به موجودی درآمد اضافه می گردد بعد از هماهنگی با حسابداری به موجودی خرید خود منتقل و همان یا پلن متناظر را با شرایط جدید تا پایان یافتن مهلت آن تمدید نمایید.
  • تبصره1: جریمه در صورت عدم تمدید پلن ها شامل حذف سود ماه قبل در مرتبه اول و سپس در صورت تکرار آن کسر تمام سودها بهمراه ۱۰درصد کارمزد است.
 13. با توجه به راه اندازی سیستم سرمایه گذاری نوین از ۱۸مهر۱۴۰۰ در راستای لزوم اعمال بموقع سود و زیان بر اساس شرایط و نوسانات بازارهای اقتصادی مختلف و همراهی سریع در روند کاهشی و افزایشی سودآوری ها و ضرورت اجرای عملیات حسابرسی اصل سرمایه مربوط به پلن های آغاز شده قبل از تاریخ مذکور پس از اتمام مهلت آنها به موجودی خریدتان منتقل می گردد که لازم است در پلن های دارای سود مشروط استفاده نمایید.
  • تبصره1: چنانچه در حسابرسی مشخص شود کانفوتیک تحت هر عنوان، اشتباهاً یا به ناحق یا بر اثر اختلالات و موانع سیستمی به واریز وجوه یا ارقامی در موجودی درآمد یا موجودی خرید یا حساب بانکی شما اقدام و یا در محاسبات آن اشتباه نموده است در هر زمانی مجاز و مختار است رأساً و مستقلاً و بدون انجام هیچگونه تشریفات اداری و قضائی وجوه مذکور را از موجودی درآمد یا خریدتان برگشت بزند و یا تأمین و انتقال دهد تا رفع اشتباه شود لذا تشخیص حسابداری نسبت به این امر معتبر است و حق هرگونه اعتراض و ادعائی را به این عملیات در خصوص تصحیح خطاها در هر جهت از خود سلب و اسقاط می‌نمایید و کانفوتیک در صورت عدم استرداد وجوه مذکور ناگزیر از اقدام قضایی خواهد بود که در این صورت علاوه بر استرداد اصل، پرداخت وجه التزامی (معادل نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار بعلاوه ۱۰درصد) از تاریخ واریز اشتباه تا یوم الوصول برعهده شماست.
 14. در ساختارجدیدکانفوتیک پس از اجرای صحیح عملیات احرازهویت به سطح یک منتقل می شوید تا با تکمیل شرایط آن به سطح بالاتر ارتقا یابید لذا چنانچه شرایط ماندن در سطح بالاتر را هر زمان از دست دهید به سطح قبلی باز می گردید تا مقدمات لازم را با استفاده از تمامی فرصتها امکانات خود فراهم سازید و با تکرار کاهش فعالیتها و نداشتن شرایط سطح بالاتر هزینه روزهای ارتقا از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
  • چهار: تبلیغ

 15. اسپانسر تبلیغ و آگهی لازم است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و سایر تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل نماید و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از یک راه ارتباطی به مدیریت تبلیغات برای اصلاح آن اعلام نماید لذا مسئولیت تمام مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد تنها بر عهده اسپانسر است و تیم کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 16. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید مدیریت ندارد اما آگهی های مغایر با قوانین کشورمان بسرعت حذف و اعتبار آگهی دهنده نیز صفر می شود.
 17. آگهی سفارش شده چه از لحاظ محتوا و چه عنوان آن بایستی مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی مقررات اجباری | الفاظ رکیک | قسم دادن | موارد فساد یا قمار و شرط بندی | دروغ پردازی | کلاهبرداری | سایتها یا وبگاههای بدون مجوز و بی هویت و... نباشند در غیر اینصورت تایید نخواهند شد و چنانچه مشاهده شود حذف می گردند و حساب کاربری متخلفان نیز در صورت تکرار آن بدون اطلاع قبلی مسدود می شود.
 18. پس از ثبت و تایید تبلیغ بایستی برای نمایش آن تخصیص اعتبار دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بطور خودکار از فهرست آگهی ها حذف می گردد.
 19. پس از تهیه اعتبار برای سفارش تبلیغ ،امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی و هماهنگی نمایید و پس از آن تصمیم بگیرید.
 20. چنانچه ۳۰روز از اقدام برای حل آگهی دستورات (وظایف کوچک) یا آفری بگذرد و تبلیغ دهنده به بررسی آن نپردازد، حل آفر موردنظر بطور خودکار تایید خواهد شد اما اگر بدون توجه به تکمیل و انجام دستورالعمل آفرها ارسال حل با ادعای انجام آن صورت گیرد پس از بررسی لازم امتیاز منفی به اکانت خطاکار تعلق می گیرد که در هنگام برداشتها اعمال خواهد شد.
 21. برای ایجاد هر نوع آگهی ابتدا با دقت بسیار به مقررات آن در بالا توجه و سپس از پنل تبلیغ کالا و خدمات ایجاد فرمایید در غیر اینصورت مسئولیت آن بر عهده شماست.
  • پنج: واریزوبرداشت

 22. لطفا دقت داشته باشید که پس از واریز وجه به کانفوتیک با انتقال وجوه به مبادی سرمایه گذاری مختلف ، امکان عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشتها وجود ندارد.
 23. افزایش موجودی خرید : امکان واریز از طریق تمام حساب ها و کارت های تمام بانک های ایرانی با حداقل مقادیر با توجه به درگاه مورد استفاده توسط عضویت ها فراهم است که با رعایت ضروری بند 38 امکان پذیر خواهد بود.
 24. انتقال از موجودی درآمد : با توجه به لزوم رعایت مفاد بند 12 و 13 در بالا بهمراه بندهای ذیل و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها (انتهای صفحه اصلی) قرار گیرد لذا تا اطلاع بعدی امکان انتقال داخلی بدون هماهنگی با مدیریت حسابداری وجود ندارد.
 25. مالیات + کارمزد : طبق مصوبه الزامی دولت در نیمه سال ۱۴۰۰ و همچنین برای جبران بخشی از هزینه سامانه های مختلف و کارمزد سیستم پایا و... که افزایش یافته است از تاریخ ابلاغ سراسری ۱۴۰۰.۱۲.۱۰ بمیزان ۹درصد مالیات در هنگام برداشت درآمدها کسر می گردد و به سرمایه گذاران عالی | مستمر | ممتاز که یکماه گذشته در موجودی خرید خود بیش از ۵.۰۰۰.۰۰۰تومان واریزی انجام داده باشند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد.
 26. حداقل مبلغ برداشت : با لزوم رعایت بند 30 تا 35 حداقل مبلغ برداشت در سطح جهانی بمیزان 3 تتر است و در حساب شرکتی بمیزان ۵۰.۰۰۰تومان و در سطح0 بمیزان ۱۳۳.۳۳۳ت. و در سایر انواع سطح کاربری بمیزان ۱۳.۳۳۳ت. اما بر اساس سیستم امتیازات به استثنای سطح VIP و VIPx برابر با درصدی از مبلغ درخواستی خود را امتیاز نیاز دارید که در آتیه ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
 27. حداکثر مبلغ برداشت : در اکثریت انواع حساب کاربری هم اکنون سقف برداشت با رعایت دقیق مفاد قوانین بطور نامحدود خواهد بود که می توانید در جدول ارتقا از منوی سمت راست داخل داشبورد خود مشاهده نمایید.
 28. فاصله بین برداشت ها : با توجه به نوع حساب کاربری بر اساس استراتژی مدیریت سرمایه گذاری متفاوت است لذا همه ماهه این فاصله بگونه ای تدوین می گردند که فرصت مناسب و مطلوب برای سودآوری حلال و قابل برداشت نتایج فعالیتها و سرمایه ها بطور مطلوب فراهم شود.
 29. برای همه فعالیتها مانند ارتقا کسب درآمد و برداشتها بایستی ابتدا ضمن رعایت بند 32 و تبصره آن پروفایل یا تنظیمات فردی را بر اساس مشخصات کارت ملی یا شناسنامه و یا گذرنامه مربوط به صاحب اکانت بطور دقیق تکمیل نمایید.
 30. لازم است جهت برداشت موفق درآمد خود به تومان ،شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و جهت برداشت درآمد به واحد سایر ارزها که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب آنرا که مربوط به صاحب اکانت است در بخش تنظیمات فردی پروفایل با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید و در بررسی و ثبت شماره شبا و نشانی کیف پول سایر ارزها به نام خود بسیار دقت نمایید تا صحیح انجام دهید در غیر اینصورت مبالغ انتقالی به هیچ وجه قابل احیا یا بازگشت نخواهد بود.
 31. دقت داشته باشید مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات فردی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی، درخواستها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 32. درخواست برداشت در صورت داشتن شرایط لازم و مطابقت با قوانین پس از حداقل ۲ تا ۲۴ ساعت و حداکثر تا ۱۰ روز کاری بر اساس عملکرد حساب کاربری شما وضعیت بانک و مقررات سیستم پایا به حساب شبا واریز خواهد شد به استثناء سطح VIP و VIPx که در ایام تعطیل نیز بصورت کارت به کارت می توانند برداشت نمایند اما با عنایت به آرمان ها و اهداف کانفوتیک در حمایت از تولیدات داخلی چنانچه پلن فعال سودمند حداقل 1ساله در سیستم مشارکت نداشته باشید برداشت شما مجاز نیست و موفق نخواهد بود.
 33. در صورت برگشت خوردن درخواست برداشت شما از سوی بانک یا مدیریت و یا انصراف توسط خودتان ، بایستی بمیزان فاصله بین برداشتها در جدول ارتقا منتظر بمانید لذا در صورت عدم رعایت قوانین در مرتبه اول دوباره برگشت خواهد خورد و پس از تکرار مجدد به سطح موقت منتقل خواهید شد تا اقدامات اصلاحی را انجام دهید.
 34.  برای فراهم شدن امکان برداشتهای بعدی ثبت فوری گزارش تاییدیه دریافتی در بخش گزارش ها (تالار برداشت های موفق) پس از بررسی و به محض باز شدن دسترسی به باشگاه اعضا ضرورت دارد و مدیریت نظارت و بازرسی نسبت به پیگیری اجرای صحیح آن اقدام می نماید.
 35. عضویت شما کاربر محترم در کانال ایتا یا سروش پلاس و یا... برای آموزش عمومی و اطلاع رسانی ضروری و بموقع ما الزام آور است لذا بایستی آی دی انگلیسی اکانت خود را که عضو یکی از آنها نموده اید با تیکت از مرکز پشتیبانی به کارشناسان مدیریت نظارت و بازرسی بفرستید تا مورد بررسی و تأیید قرار گیرد و در فهرست اعضای فعال برای پیگیری مداوم ثبت شود.
 36. لازم است برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشتها نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و باشگاه اعضا اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید و مطابق با بند 14 به سطح1 ارتقا یابید لذا چنانچه هیچ اقدام تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید یا تمایل به اجرای دستورالعمل مذکور را نداشتید فقط مجاز به فعالیت در سطح0 و یا تخصصی (ارتقا با تخفیف هفتگی از بسته های ویژه در فروشگاه) و استفاده از یک اکانت بهمراه امکانات و اختیارات بسیار محدود خواهید بود.
 37. طبق "مقررات بانک مرکزی" انتقالات بین بانکی در سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌ به مشتریان به استثناء سطح VIP و VIPx در ایام غیرتعطیل رسمی سه بار (صبح-ظهر-شب) پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می گردد لذا درخواست مبالغ برداشتی شما که در ساعات مجاز مطابق با فعال بودن سیستم پایا انجام و توسط کانفوتیک ارسال می شود سرانجام بین ساعات ۷:۰۰ الی ۱۶:۰۰ در روزهای کاری یا اداری توسط بانک مقصد به حساب شما واریز یا عودت به مبداء خواهد شد بنابراین به درخواست هایی که پس از ساعت ۲۱:۰۰ ثبت شود در روز کاری بعدی رسیدگی می گردد%
 38. "قانون مبارزه با پولشویی" در کانفوتیک با هماهنگی پلیس فتا و معاونت بازرسی بانک ها به اجرا در می آید و لذا شما کاربر گرامی موظف هستید تنها از کارت یا حساب بانکی با اسم و مشخصات شناسنامه ای خود که در این وبگاه ثبت نام و یا احرازهویت نموده اید برای شارژ موجودی خرید یا ارتقا استفاده نمایید و چنانچه کشف یا گزارش شود که از کارت بانکی متعلق به غیر برای واریز وجه به حساب های کانفوتیک و یا درگاه های بانکی متصل به آن استفاده نموده اید مبلغ واریزی شما بلوکه خواهد شد تا پس از بررسی فنی و حسابرسی قانونی تکلیف نهایی آن مشخص گردد%
  • شش: باشگاه | چت | تیکت

 39. سوالات و ابهامات را به پشتیبانان ارسال نمایید و برای پیشگیری از بی نظمی به تکرار آن در باشگاه و چت نپردازید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
  • تبصره1پاسخگویی به عزیزانی که دو یا چند شیوه از راههای ارتباطی را بهمراه هم با مطلب تکراری مورد استفاده قرار دهند تا یکماه متوقف می شود.
  • تبصره2: دسترسی به متن مباحث و مطالب باشگاه بمنظور حفظ حریم های لازم فقط برای اعضای گرامی که وارد حساب کاربری خود شوند فراهم است.
 40. مطالب تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در اذهان شود در اولین مرتبه حذف و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی به باشگاه اعضا و چت می شود.
 41. ثبت مطلب توهین آمیز و مباحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران و کاربران آن موجب مسدود شدن موقت یا دائم و حذف حساب کاربری فرد یا افراد خاطی خواهد شد.
 42. پس از هر گونه دریافت درآمد یا پاداش و هدیه و یا سود در حساب بانکی خود لازم است وصول آنها را بسرعت بررسی فرمایید و تاییدیه را در بخش گزارشها ثبت نمایید.
 43. نشر متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در باشگاه و چت درباره سایتها وبلاگها شخصیتها فرصتها یا کالا و خدمات غیر از کانفوتیک موجب مسدود شدن حساب کاربری می گردد.
  • هفت: شرایط اضطراری

 44. در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
 45. تمامی سرمایه های وبگاه و پلن های کاربران گرامی با اجرای طرح پولبان (بیمه داخلی سودوسرمایه) محافظت می شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حساب آتی رخ ندهد.
 46. شما عزیز گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت ها اصلاح یا اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%

011105

آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹