قوانین و شرایط استفاده
بنام خداوند بخشنده و مهربان

کاربر گرامی؛ سلام و خسته نباشید.

الف.مقررات عمومی

ب.مقررات تبلیغ دهندگان

 1. اگر اسپانسر تبلیغ و آگهی هستید لازم است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از طریق راههای ارتباطی در دسترس برای اصلاح به مدیریت تبلیغات اعلام نماید لذا مسئولیت تمام مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد تنها بر عهده شما خواهد بود و کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 2. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید ندارد اما آگهی های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بسرعت حذف و اعتبار آگهی دهنده نیز صفر خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوای آنها و چه از لحاظ عنوان بایستی مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی عناوین مقررات اجباری ، الفاظ رکیک ، قسم دادن و محتوای فساد یا قمار و شرط بندی و یا دروغ و کلاهبرداری و... نباشد در غیر اینصورت حذف و حساب کاربری متخلفان نیز به اطلاع قبلی مسدود می شود.
 4. پس از ثبت و تایید تبلیغ بایستی برای نمایش آن تخصیص اعتبار دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بطورخودکار از فهرست آگهی ها حذف می گردد.
 5. پس از سفارش و تایید تبلیغ ،امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی نمایید و پس از آن تصمیم بگیرید.
 6. چنانچه ۳۰روز از اقدام کاربر برای حل آگهی دستورات (وظایف کوچک) یا آفری بگذرد و تبلیغ دهنده به بررسی آن نپردازد، حل آفر موردنظر بطور خودکار تایید خواهد شد.
 7. برای ایجاد هر نوع آگهی ابتدا با دقت بسیار به مقررات آن در بالا توجه و سپس از پنل تبلیغ کالا و خدمات ایجاد فرمایید در غیر اینصورت مسئولیت آن بر عهده شماست.

پ.مقررات واریزها و برداشتها

 1. لطفا عنایت داشته باشید پس از واریز وجه به کانفوتیک و انتقال وجوه به مبادی سرمایه گذاری مختلف ، امکان عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشتها وجود ندارد.
 2. افزایش موجودی خرید : امکان واریز از طریق حساب ها و کارت های تمامی بانک های ایرانی با حداقل مقادیر با توجه به درگاه مورد استفاده توسط عضویت ها فراهم است که با رعایت ضروری بند پ.17 امکان پذیر خواهد بود.
 3. انتقال از موجودی درآمد : با توجه به لزوم رعایت مفاد بند الف.10 و الف.11 بهمراه بندهای ذیل و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها (انتهای صفحه اصلی) قرار گیرد لذا تا اطلاع بعدی امکان انتقال داخلی بدون هماهنگی با مدیریت حسابداری وجود ندارد.
 4. مالیات + کارمزد : طبق مصوبه الزامی دولت در نیمه سال ۱۴۰۰ و همچنین برای جبران بخشی از هزینه سامانه های مختلف و کارمزد سیستم پایا و... که افزایش یافته است از تاریخ ابلاغ سراسری ۱۴۰۰.۱۲.۱۰ بمیزان ۹درصد مالیات+حداقل ۵.۰۰۰ريال کارمزد در هنگام برداشت درآمدها کسر می گردد و به سرمایه گذاران عالی+مستمر+ممتاز که در یکماه گذشته بیش از ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ريال افزایش موجودی با درگاه بانکی دارند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد.
 5. حداقل مبلغ برداشت : هم اکنون تا اطلاع بعدی با رعایت بند 9 تا 14 در ذیل و تبصره2 بند 15 حداقل مبلغ برداشت در سطح ساده ۱۰۰.۰۰۰ريال است و در سطح بالاتر برای ایجاد فعالیت افزونتر بطور پله ای افزایش خواهد یافت اما بر اساس سیستم امتیازات به استثنای سطح VIP و VIPx بمیزان درصدی از مبلغ درخواستی خود را به امتیاز نیاز دارید که در آتیه ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
 6. حداکثر مبلغ برداشت : هر چه به سطح کاربری بالاتری برسید سقف برداشت بیشتری خواهید داشت که از جدول ارتقا در منوی سمت راست داشبورد خود می توانید مشاهده نمایید.
 7. فاصله بین برداشت ها : با توجه به نوع سطح کاربری بر اساس استراتژی مدیریت سرمایه گذاری متفاوت است لذا همه ماهه این فاصله بگونه ای تدوین می گردد که فرصت مناسب و مطلوب برای سودآور نمودن فعالیتها و سرمایه ها بطور مطلوب فراهم شود.
 8. همه برداشت ها قرار بود به واحد ریال محاسبه شود اما بخاطر ملاحظات فنی و تعارض با واحد پولی برخی درگاه ها از همان ابتدا به تومان تبدیل گردید لذا درآمدها و سودها با این واحد پولی و از طریق سیستم بانکی پایا به شماره حساب شبا مربوط به شما واریز خواهد شد.
 9. لازم است جهت برداشت موفق درآمد خود به تومان ،شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم خود شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و جهت برداشت درآمد خود به واحد ارزی که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب ارز مذکور را در بخش تنظیمات پروفایل خود با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید.
 10. دقت داشته باشید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات شخصی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی، درخواستها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 11. در صورت برگشت خوردن درخواست برداشت شما از سوی بانک ها یا مدیریت و یا لغو آن توسط خودتان ، بایستی بمیزان فاصله بین برداشتها در جدول ارتقای سطح کاربری منتظر بمانید.
  • تبصره: با ثبت برداشت مجدد بدون توجه و رعایت فاصله مذکور از تاریخ لغو در مرتبه اول دوباره برگشت خواهد خورد و پس از تکرار مجدد به سطح موقت منتقل خواهید شد.
 12. درخواست های برداشت در صورت داشتن شرایط لازم پس از حداقل ۲ تا ۲۴ ساعت و حداکثر تا ۲۴۰ ساعت کاری و اداری بر اساس عملکرد حساب کاربری شما وضعیت بانک ها و مقررات سیستم پایا به حساب شبا واریز خواهد شد به استثناء سطح VIP و VIPx که در ایام تعطیل نیز بصورت کارت به کارت می توانند برداشت نمایند.
 13.  برای فراهم شدن امکان برداشتهای بعدی ثبت فوری گزارش تاییدیه دریافتی در بخش گزارش ها (تالار برداشت های موفق) پس از بررسی و به محض باز شدن دسترسی به انجمن ضرورت دارد و مدیریت نظارت و بازرسی نسبت به پیگیری اجرای صحیح آن اقدام می نماید.
 14. عضویت شما کاربر محترم در کانال ایتا یا کانال تلگرام مربوط به کانفوتیک برای آموزشهای فوری و اطلاع رسانی ضروری و بموقع الزام آور است لذا بایستی آی دی اکانت خود را که عضو یکی از کانالهای مذکور نموده اید برای بررسی و ثبت در فهرست اعضای فعال و پیگیری مداوم به مدیریت نظارت و بازرسی ارسال فرمایید تا از برداشتها محروم نشوید.
 15. لازم است برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشتها نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و انجمن اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید و مطابق با بند الف.12 به سطح یک ارتقا یابید.
  • تبصره1: چنانچه هیچ اقدام تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید یا تمایل به اجرای دستورالعمل مذکور را نداشته باشید فقط مجاز به فعالیت در سطح ساده و یا تخصصی با استفاده از یک اکانت بهمراه امکانات و اختیارات بسیار محدود خواهید بود.
  • تبصره2: با عنایت به اهداف کانفوتیک در حمایت از تولید چنانچه پلن فعال در سیستم مشارکت ندارید سالانه در سطح ساده فقط یک فرصت و در سطح یک فقط دو فرصت برای برداشت موفق خواهید داشت و لذا در صورت ثبت برداشت غیرمجاز مطابق با تبصره بند پ.11 اقدام خواهد شد.
 16. طبق "مقررات بانک مرکزی" انتقالات بین بانکی در سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌ها به مشتریان با استثنای کاربران سطح VIP و VIPx در ایام غیرتعطیل رسمی سه بار (صبح-ظهر-شب) پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می گردد لذا درخواست مبالغ برداشتی شما که در ساعات مجاز مطابق با فعال بودن سیستم پایا انجام و توسط کانفوتیک ارسال می شود سرانجام بین ساعات ۷:۰۰ الی ۱۶:۰۰ در روزهای کاری یا اداری و غیرتعطیل توسط بانک های مقصد به حساب شما واریز یا عودت به مبداء خواهد شد بنابراین به درخواستهایی که پس از ساعت ۲۱:۰۰ ثبت شود در روزکاری بعد رسیدگی می گردد%
 17. "قانون مبارزه با پولشویی" در کانفوتیک بطور دقیق و کامل با هماهنگی پلیس فتا و معاونت بازرسی بانک ها به اجرا در می آید و لذا شما کاربر گرامی موظف هستید تنها از کارت یا حساب بانکی با اسم و مشخصات شناسنامه ای خود که در این وبگاه ثبت نام و یا احرازهویت نموده اید برای شارژ موجودی خرید یا ارتقا استفاده نمایید و چنانچه کشف یا گزارش شود که از کارت بانکی متعلق به غیر برای واریز وجه به حساب های کانفوتیک و یا درگاه های بانکی متصل به آن استفاده نموده اید مبلغ واریزی شما بلوکه خواهد شد تا پس از بررسی های فنی لازم و حسابرسی قانونی تکلیف نهایی آن مشخص گردد%

ت.مقررات انجمن و چت

 1. سوالات و ابهامات خود را به پشتیبانی ارسال نمایید و برای پیشگیری از بی نظمی ها از تکرار آن در انجمن و چت خودداری کنید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
  • تبصره1پاسخگویی به عزیزانی که دو یا چند شیوه از انواع راههای ارتباطی را (مثل تماس تلفنی ثابت+همراه+پیامک+چت آنلاین+تیکت+پشتیبانی در ایتا و...) بهمراه هم و با مطلب تکراری مورد استفاده قرار دهند تا یکماه متوقف می شود.
  • تبصره2: دسترسی به متن مباحث و مطالب انجمن بمنظور حفظ حریم های لازم فقط برای اعضای گرامی که وارد حساب کاربری خود شده باشند فراهم است.
  • تبصره3: مشاهده انجمن و موضوعات تالارها و عناوین مطالب آن برای همگان آزاد است اما متن مطالب فقط در هنگام ورود به اکانت ها قابل مشاهده است.
 2. مطالب تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در اذهان شود در اولین مرتبه پاک می شود و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی به انجمن و چت خواهد شد.
 3. درج هرگونه مطلب توهین آمیز و مباحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران آن و سایر کاربران وبگاه موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربری فرد یا افراد خاطی می شود.
 4. درصورت درخواست برداشت و سپس دریافت آن در حساب بانکی خود لازم است بررسی کنید و تاییدیه را در بخش گزارشها ثبت نمایید تا امکان برداشت بعدی فراهم گردد.
 5. نشر متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در انجمن و چت درباره سایتها وبلاگها شخصیتها فرصتها یا کالا و خدمات غیر از کانفوتیک موجب مسدود شدن حساب کاربری شماست.

ث.مقررات شرایط اضطراری و فورس ماژور

 1. در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
 2. سعی بر آن است که تمامی سرمایه های وبگاه و کاربران گرامی مشمول بیمه شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حسابها رخ ندهد.
 3. شما کاربر همکار و همراه گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک | برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت ها اصلاح یا اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مدیران و کارشناسان و مدیرعامل

کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا

KAR AFRINAN NASL FARDAYE OMID+TABLIGHAT IRANIAN KARA

ک ا ن ف و ت ی ک

W W W . K A N F O T I K . I R

  ( نسخه ۰۱۰۲۲۷ )
آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹