قوانین و شرایط استفاده
بنام خداوند بخشنده و مهربان

کاربر گرامی؛ سلام و خسته نباشید. ( لطفا بند 15 از پ را ملاحظه فرمایید. )

الف.مقررات عمومی

 1. تمامی فعالیت‌های وبگاه کانفوتیک، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک، با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 2. کانفوتیک اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند اما در صورتیکه این قوانین، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم را برای عکس‌العمل‌ در اختیار آن‌ها قرار دهد.
 3. اکانت شما در صورت عدم ورود به حساب کاربری خود یا عدم فعالیت بیش از ۹۰ روز توسط سیستم بطور خودکار غیرفعال و سپس حذف خواهد شد.
 4. مدیر و کارمندان ما هیچگونه مسئولیتی در مورد نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در این وبگاه نخواهند داشت.
 5. در صورت تقاضا برای تنظیم، صدور و ارسال قرارداد مخصوص سرمایه گذاری خود بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران کانفوتیک بایستی در نظر داشته باشید که هزینه این عملیات (مربوط به تنظیم و ارسال و یا محضر و...) به غیر از مرتبه اول بر عهده سرمایه گذار خواهد بود و با مستندات لازم از سود پلن ها کسر می گردد و به اطلاع می رسد.

ب.مقررات تبلیغ دهندگان

 1. تبلیغ دهنده محترم موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل کند و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح به مدیریت تبلیغات اعلام نماید. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد تنها بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود و کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 2. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید ندارد اما آگهی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بسرعت حذف و اعتبار آگهی متخلف نیز صفر خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوای آنها و چه از لحاظ عنوان بایستی مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی عناوین مقررات اجباری ، الفاظ رکیک ، قسم دادن و محتوای فساد یا قمار و شرط بندی و... نباشد در غیر اینصورت حذف و حساب کاربری متخلفان نیز مسدود خواهد شد.
 4. پس از ثبت و تایید تبلیغ بایستی برای نمایش آن اعتبار اختصاص دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بزودی از فهرست آگهی ها حذف می شوند.
 5. پس از سفارش و تایید تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی نمایید و سپس تصمیم بگیرید.
12 ثانیه=خبری‌/ 14 ثانیه=استخدام16 ثانیه=ارزدیجیتال18 ثانیه=عضویت/ 20 ثانیه=کسب درآمد22 ثانیه=فروش24 ثانیه=آموزشی52 ثانیه=راهنما32 ثانیه=نذری42 ثانیه=عیدی

پ.مقررات واریزها و برداشتها

لطفا عنایت داشته باشید:

 1. پس از واریز وجه به کانفوتیک و انتقال وجوه به مبادی و محل های سرمایه گذاری مختلف ، امکان برداشت یا عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشت وجود نخواهد داشت.
 2. افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی : امکان واریز از طریق حساب ها و کارت های تمامی بانک های ایران تا اطلاع ثانوی با حداقل مقدار ۲۰۰.۰۰۰ ريال با رعایت ضروری تبصره ب. از ماده15 (در ذیل) فراهم است.
 3. انتقال از موجودی درآمد به موجودی خرید : با توجه به لزوم رعایت مفاد ماده 6 و 7 و 13 و 15 و همچنین در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها (انتهای صفحه اصلی) قرار گیرد لذا در حال حاضر امکان انتقالات داخلی کمتر از ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال ممکن نیست.
 4. کارمزد برداشت بخاطر خدمات مختلف و پیشرفت ها فقط یک درصد+۵.۰۰۰ ریال است که در آینده ممکن است به دلایل مختلف تغییر یابد یا به صفر برسد.
 5. حداقل مبلغ برداشت برای عضویت ساده.1 مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ و عضویت ساده.2 مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ و سایر عضویت ها در حال حاضر بطور مساوی ۱۰۰.۰۰۰ ريال است که در صورت مقتضی افزایش یا کاهش خواهد یافت.
 6. حداکثر مبلغ برداشت در عضویت ساده.1 مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ ،عضویت ساده.2 مبلغ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ و سفارشی عادی ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال و در سایر عضویت ها فاقد محدویت است اما هنگام برداشت بمیزان  ۱۰ درصد از مبلغ درخواستی را امتیاز نیاز دارید که از ابتدای تیرماه۱۴۰۰ این مقدار با جشنواره یکسالگی در روزهای پنجشنبه و جمعه به صفر می رسد.
 7. فاصله بین برداشتها متفاوت است لذا هر چه عضویت بالاتری داشته باشید از فاصله کمتری برخوردار خواهد بود و مدیریت سرمایه گذاری همه ماهه آنرا به گونه ای تدوین می نماید تا فرصت مناسب و مطلوب برای سودآور نمودن سرمایه ها فراهم شود و بحث ربا رخ ندهد.
 8. همه برداشت ها قرار بود به واحد ریال محاسبه شود اما بخاطر ملاحظات فنی و تعارض با واحد پولی برخی درگاه ها از همان ابتدا به تومان تبدیل گردید لذا درآمدها و سودها با این واحد پولی و از طریق سیستم بانکی پایا به شماره حساب شبا مربوط به شما واریز خواهد شد.
 9. لازم است جهت برداشت درآمد خود به تومان ،شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم خود شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و همچنین جهت برداشت درآمد خود به واحد ارزی که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب ارز مذکور را در بخش تنظیمات پروفایل خود با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید.
 10. دقت داشته باشید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات شخصی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی، درخواستها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 11. در صورت برگشت وجه درخواستی برای برداشت از سوی بانک یا مدیریت و یا لغو تقاضای برداشت حتی توسط خودتان ،بایستی مطابق با قوانین ارتقای عضویت به میزان زمان تاخیر برداشت تعیین شده در جدول ارتقای عضویت ها منتظر باشید.
 12. درخواست های برداشت واجد شرایط لازم حداکثر ظرف ۵ روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد و از طریق سامانه پیامکی و سیستم پیام داخلی به اطلاع فوری شما می رسد.
 13.  برای فراهم شدن امکان برداشت بعدی قرار دادن گزارش تاییدیه یا اثبات دریافتی قبلی خود در تالار برداشت های موفق از بخش گزارش ها به محض دسترسی به انجمن الزامی است و مدیریت نظارت و بازرسی نسبت به پیگیری اجرای صحیح این موضوع اقدام خواهد نمود.
 14. عضویت شما کاربر محترم در یکی از کانال های شبکه های اجتماعی الزامی است و لذا بایستی اسم اکانت خود در کانال مذکور را برای ثبت در فهرست اعضای فعال و بررسی مداوم با تیکت به مدیریت نظارت و بازرسی ارسال فرمایید.
 15. لازم است برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشت ها نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و انجمن اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید لذا چنانچه هیچ اقدام تایید شده ای در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید یا تمایل به اجرای دستورالعمل مذکور نداشتید فقط مجاز به فعالیت در عضویت های ساده با محدودیت در سرمایه گذاری ها برداشت ها و امکانات و اختیارات موجود خواهید بود.

ت.مقررات انجمن

 1. سوالات و ابهامات خود را به بخش مربوطه تیکت بزنید و برای پیشگیری از بی نظمی و تکرار مباحث در انجمن مطرح نکنید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
 2. ایجاد تاپیک های تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در معرض عموم شود در بار اول پاک می شود و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی به انجمن خواهد شد.
 3. درج هرگونه مطلب توهین آمیز و مباحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران آن و سایر کاربران موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربری فرد خاطی خواهد شد.
 4. در صورت درخواست برداشت و سپس دریافت آن در حساب بانکی خود لازم است بررسی کنید و تاییدیه را در بخش گزارشها ثبت نمایید تا امکان برداشت بعدی فراهم گردد.
 5. هرگونه متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در انجمن برای هر سایت یا کالا و شخصیت یا فرصتی غیر از کانفوتیک موجب مسدود شدن حساب کاربری شما می شود.

ث.فورس ماژور و شرایط اضطراری

 1. در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت کانفوتیک یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
  • تبصره: البته سعی بر آن است که تمامی سرمایه های کانفوتیک و کاربران گرامی مشمول بیمه مسئولیت شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حسابها رخ ندهد.
 2. شما کاربر همکار و همراه گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک | برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت ها اصلاح یا اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مدیران و کارشناسان و مدیرعامل

کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا

KAR AFRINAN NASL FARDAYE OMID + TABLIGHAT IRANIAN KARA

ک ا ن ف و ت ی ک

W W W . K A N F O T I K . I R

  ( تاریخ آخرین به روزرسانی : ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ ساعت ۰۰:۰۰ )
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6