قوانین و شرایط استفاده
بنام خداوند بخشنده و مهربان

کاربر گرامی؛ سلام و خسته نباشید.

الف.مقررات عمومی

 1. تمامی فعالیت‌های وبگاه کانفوتیک، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک، با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 2. کانفوتیک اجازه دارد، که در هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند اما در صورتیکه این قوانین، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها داشته باشد، کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
 3. اکانت شما چنانچه بمدت بیش از ۳۶۵ روز به حساب کاربری خود وارد نشوید یا غیرفعال باشید بطور خودکار توسط سیستم بصورت غیرفعال و سپس مسدود یا حذف خواهد شد.
 4. مدیرها کارشناسان و کارکنان ما به هیچ عنوان در خصوص نوع محصولات و کیفیت آنها و یا وضعیت خدمات تبلیغ شده توسط کاربرها در این وبگاه مسئولیتی ندارند و نخواهند داشت.
 5. کانفوتیک با مبادی اقتصادی | تولیدی | صنعتی | تجاری و بانک ها هماهنگ است و تعطیلات رسمی یا دولتی را لحاظ می نماید لذا برداشت ها با سیستم پایا بانکی بهمراه کسب درآمد با آگهی های کلیکی و سودآوری پلن ها از بامداد ایام مذکور تا بامداد روز کاری و اداری بعد به استثناء سطح VIP و VIPx متوقف و غیرفعال می شود.
 6. شما سرمایه گذار محترم در این وبگاه دارای احترام و ارزش والا و اهمیتی وافر هستید و بر اساس میزان فعالیت مستمر در سرمایه گذاری روزانه ،هفتگی ،ماهانه و... سطح بندی می شوید تا از امتیازات و جوائز مختلف ۱۴گانه و سودجهشی در هرماه یا هرچندماه یکبار و همچنین احتمال پاداش پایان پلن تمدیدی برخوردار گردید.
 7. در صورت تقاضا برای ارائه قرارداد سرمایه گذاری بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران بایستی در نظر داشته باشید که هزینه عملیات (تنظیم تا چاپ و ارسال و یا محضر و...) به غیر از مرتبه اول بر عهده سرمایه گذار خواهد بود و با مستندات لازم از سود پلن ها کسر می گردد و به اطلاع می رسد.
 8. در حال حاضر امکان انصراف از سرمایه گذاری ها به هر دلیلی فقط برای مبالغ زیر ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال وجود دارد و لذا در صورت تقاضا توسط تیکت به مدیریت حسابداری، مجموع بدهی ها (شامل ۳۰درصد جریمه بخاطر جبران خسارت در مبادی مربوطه و ۱۰ درصد کارمزد محاسبات برای تبدیل و اصلاح مدت و درصد سود پلن ها به زمان جدید مطابق با پلن متناظر با آنها) از اصل سرمایه کسر خواهد شد و برگه تسویه حساب صادره از مدیریت حسابداری به ایمیل ذی حساب مذکور ارسال و مانده حاصله طبق امکانات سیستم و مفاد قوانین به موجودی خرید سرمایه گذار، اضافه می گردد تا از پلن کوتاه مدت استفاده نماید و سرانجام بطور خودکار مبلغ تسویه را در موجودی درآمد خویش دریافت دارد.
 9. درصد سود ماهانه در سرمایه گذاری ها با نوسانات و شرایط متفاوت بازارهای مختلف از حداقل ۲.۴درصد (روزانه ۰.۰۸ و سالانه ۲۸.۸درصد) کمتر نیست و حداکثر نیز اکنون در سطح رایگان بیشتر از ۹.۹درصد ماهانه (۰.۳۳ روزانه و ۱۱۸.۸درصد سالانه) نخواهد بود اما هر چه سطح کاربری بالاتری داشته باشید به فرصتهای بهتر و با کیفیت بیشتر و سودآوری افزونتر دسترسی خواهید داشت.
 10. پلن ها پس از پایان مدت هر کدام و تا تکمیل مهلت موجود در عنوان آنها لازم است تمدید شوند در غیراینصورت شامل جریمه خواهید بود بنابراین اصل سرمایه با اتمام مدت هر پلن به موجودی خریدتان منتقل و در هنگام برداشتها تسویه می گردد.
 11. با توجه به راه اندازی سیستم سرمایه گذاری نوین از ۱۸مهر۱۴۰۰ بدلیل لزوم اجرای مشارکت بموقع در سود و زیان یا روند کاهشی و افزایشی سودآوری ها بر اساس شرایط و نوسانات مالی در بازارهای اقتصادی مختلف تمدید تمامی پلن های قبل از تاریخ مذکور پس از رسیدن به پایان مهلت مربوطه با عودت اصل سرمایه به موجودی خریدتان ضروری و لازم الاجراست تا عملیات حسابرسی و محاسبات دقیق توسط مدیریت حسابداری برای تعیین سود قطعی پلن های مربوطه و تسویه حساب کامل به انجام رسد.
 12. در ساختارجدیدکانفوتیک که از هشتم آبان ۱۴۰۰ رونمایی گردیده است پس از اجرای صحیح عملیات احرازهویت خود به سطح یک منتقل می شوید و با تکمیل شرایط آن به سطح بالاتر ارتقا می یابید لذا چنانچه در هر زمان شرایط ماندن در سطح بالاتر را از نداشته باشید به سطح قبلی باز می گردید تا مقدمات لازم را با استفاده از امکانات و فرصت های در اختیار خود فراهم سازید و در صورت تکرار کاهش فعالیتها و از دست دادن شرایط سطح بالاتر هزینه روزهای ارتقا از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.

ب.مقررات تبلیغ دهندگان

 1. تبلیغ دهنده محترم موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل کند و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح به مدیریت تبلیغات اعلام نماید. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر وبگاه تبلیغ دهنده اثر گذار باشد تنها بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود و کانفوتیک در این راستا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 2. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید ندارد اما آگهی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران بسرعت حذف و اعتبار آگهی متخلف نیز صفر خواهد شد.
 3. آگهی های ثبت شده چه از لحاظ محتوای آنها و چه از لحاظ عنوان بایستی مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی عناوین مقررات اجباری ، الفاظ رکیک ، قسم دادن و محتوای فساد یا قمار و شرط بندی و... نباشد در غیر اینصورت حذف و حساب کاربری متخلفان نیز مسدود خواهد شد.
 4. پس از ثبت و تایید تبلیغ بایستی برای نمایش آن اعتبار اختصاص دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بزودی از فهرست آگهی ها حذف می شوند.
 5. پس از سفارش و تایید تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی نمایید و سپس تصمیم بگیرید.
 6. چنانچه ۳۰ روز از اقدام کاربر برای حل آگهی وظایف کوچک یا آفری بگذرد و تبلیغ دهنده بررسی لازم را روی آن انجام ندهد، حل آفر بطور خودکار تایید خواهد شد.
 7. برای ایجاد آگهی کلیکی به موضوع آن در ذیل بر حسب زمان هر کدام طبق پنل تبلیغ دهنده توجه نمایید در غیر اینصورت توسط مدیریت تبلیغات اصلاح یا حذف خواهد شد:
12 ثانیه=خبری‌/ 14 ثانیه=استخدام/ 16 ثانیه=ارزدیجیتال/ 18 ثانیه=عضویت/ 20 ثانیه=کسب درآمد/ 22 ثانیه=فروش/ 24 ثانیه=آموزشی/ 32 ثانیه=نذری/ 42 ثانیه=عیدی/ 52 ثانیه=راهنما

پ.مقررات واریزها و برداشتها

 1. لطفا عنایت داشته باشید پس از واریز وجه به کانفوتیک و انتقال وجوه به مبادی سرمایه گذاری مختلف ، امکان عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشتها وجود ندارد.
 2. افزایش موجودی خرید : امکان واریز از طریق حساب ها و کارت های تمامی بانک های ایرانی با حداقل مقادیر با توجه به درگاه مورد استفاده توسط عضویت ها فراهم است که با رعایت ضروری بند پ.17 امکان پذیر خواهد بود.
 3. انتقال از موجودی درآمد : با توجه به لزوم رعایت مفاد ذیل بندهای 6و7و13و15 و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها (انتهای صفحه اصلی) قرار گیرد لذا هم اکنون امکان انتقالات داخلی در کانفوتیک وجود ندارد.
 4. کارمزد برداشت : بخاطر خدمات مختلف و جبران بخشی از کارمزد بانکها حداقل یک درصد+۵.۰۰۰ریال است و لذا در آینده بدلایل مختلفی ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
 5. حداقل مبلغ برداشت : با توجه به سطح کاربری از مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ ريال آغاز می شود اما بر اساس سیستم امتیازات به استثنای سطح VIP و VIPx برابر با مبلغ درخواستی خود به امتیاز نیاز دارید که در برخی مناسبت ها ممکن است کاهش یابد.
 6. حداکثر مبلغ برداشت : هر چه به سطح کاربری بالاتری برسید سقف برداشت بیشتری خواهید داشت که از جدول ارتقا در منوی سمت راست داشبورد خود می توانید مشاهده نمایید.
 7. فاصله بین برداشت ها : با توجه به نوع سطح کاربری بر اساس استراتژی مدیریت سرمایه گذاری متفاوت است لذا همه ماهه این فاصله بگونه ای تدوین می گردد که فرصت مناسب و مطلوب برای سودآور نمودن فعالیتها و سرمایه ها بطور مطلوب فراهم شود.
 8. همه برداشت ها قرار بود به واحد ریال محاسبه شود اما بخاطر ملاحظات فنی و تعارض با واحد پولی برخی درگاه ها از همان ابتدا به تومان تبدیل گردید لذا درآمدها و سودها با این واحد پولی و از طریق سیستم بانکی پایا به شماره حساب شبا مربوط به شما واریز خواهد شد.
 9. لازم است جهت برداشت موفق درآمد خود به تومان ،شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم خود شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و همچنین جهت برداشت درآمد خود به واحد ارزی که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب ارز مذکور را در بخش تنظیمات پروفایل خود با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید.
 10. دقت داشته باشید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر باشد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات شخصی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی، درخواستها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 11. در صورت برگشت خوردن درخواست برداشت شما از سوی بانک ها یا مدیریت و یا لغو آن توسط خودتان ،بایستی بمیزان فاصله بین برداشتها در جدول ارتقای کاربری منتظر باشید.
 12. درخواست های برداشت در صورت داشتن شرایط لازم پس از ۲ساعت تا حداکثر ۵روز کاری بر اساس عملکرد حساب کاربری شما وضعیت بانکها و مقررات سیستم پایا به حساب شبا واریز خواهد شد به استثناء سطح VIP و VIPx که در ایام تعطیل نیز بصورت کارت به کارت می توانند برداشت نمایند.
 13.  برای فراهم شدن امکان برداشتهای بعدی ثبت فوری گزارش تاییدیه دریافتی در بخش گزارش ها (تالار برداشت های موفق) پس از بررسی و به محض باز شدن دسترسی به انجمن ضرورت دارد و مدیریت نظارت و بازرسی نسبت به پیگیری اجرای صحیح آن اقدام می نماید.
 14. عضویت شما کاربر محترم در کانال ایتا یا تلگرام مربوط به کانفوتیک برای آموزشهای فوری و اطلاع رسانی ضروری و بموقع الزام آور است لذا بایستی آی دی اکانت خود را که به عضویت در یکی از کانالهای مذکور درآورده اید با تیکت برای بررسی و ثبت در فهرست اعضای فعال و پیگیری مداوم به مدیریت نظارت و بازرسی ارسال فرمایید تا از برداشتها محروم نشوید.
 15. لازم است برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشت ها نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در داشبورد و انجمن اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید لذا چنانچه هیچ اقدامی تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید یا تمایل به اجرای دستورالعمل مذکور نداشتید فقط مجاز به فعالیت در سطح صفر و تخصصی با محدودیت در سرمایه گذاری ها برداشت ها امکانات و اختیارات موجود خواهید بود.
 16. طبق مقررات بانک مرکزی انتقالات بین بانکی در سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌ها به مشتریان با استثنای کاربران سطح VIP و VIPx در ایام غیرتعطیل رسمی سه بار (صبح-ظهر-شب) پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می گردد لذا درخواست مبالغ برداشتی شما که در ساعات مجاز مطابق با فعال بودن سیستم پایا انجام و توسط کانفوتیک ارسال می شود سرانجام بین ساعات ۷:۰۰ الی ۱۶:۰۰ در روزهای کاری یا اداری و غیرتعطیل توسط بانک های مقصد به حساب شما واریز یا عودت به مبداء خواهد شد بنابراین به درخواستهایی که پس از ساعت ۲۱:۰۰ ثبت شود در روزکاری بعد رسیدگی می گردد%
 17. "قانون مبارزه با پولشویی" در این وبگاه بطور دقیق و کامل با هماهنگی پلیس فتا و معاونت بازرسی بانک ها به اجرا در می آید و لذا شما کاربر گرامی موظف هستید تنها از کارت یا حساب بانکی با اسم و مشخصات شناسنامه ای خود که در این وبگاه ثبت نام و یا احرازهویت نموده اید برای شارژ موجودی خرید یا ارتقا استفاده نمایید و چنانچه کشف یا گزارش شود که از کارت بانکی متعلق به غیر برای واریز وجه به حساب های کانفوتیک و یا درگاه های بانکی متصل به آن استفاده نموده اید مبلغ واریزی شما بلوکه خواهد شد تا پس از بررسی های فنی لازم و حسابرسی قانونی تکلیف نهایی آن مشخص گردد%

ت.مقررات انجمن و چت

 1. سوالات و ابهامات خود را به بخش مربوطه تیکت بزنید و برای پیشگیری از تکرار و بی نظمی ها در انجمن یا چت مطرح نکنید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
 2. مطالب تشنج زا که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در معرض عموم شود در بار اول پاک می شود و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی به انجمن و چت خواهد شد.
 3. درج هرگونه مطلب توهین آمیز و مباحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران آن و سایر کاربران وبگاه موجب مسدود شدن دائمی حساب کاربری فرد یا افراد خاطی خواهد شد.
 4. در صورت درخواست برداشت و سپس دریافت آن در حساب بانکی خود لازم است بررسی کنید و تاییدیه را در بخش گزارشها ثبت نمایید تا امکان برداشت بعدی فراهم گردد.
 5. نشر هرگونه متن یا تصویر و لینک تبلیغاتی در انجمن و چت برای هر سایت یا کالا و شخصیت یا فرصتهایی غیر از کانفوتیک موجب مسدود شدن حساب کاربری شما می شود.

ث.مقررات شرایط اضطراری و فورس ماژور

 1. در صورت بروز حوادثی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
 2. سعی بر آن است که تمامی سرمایه های وبگاه و کاربران گرامی مشمول بیمه شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حسابها رخ ندهد.
 3. شما کاربر همکار و همراه گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک | برترین وبگاه مردمی کسب درآمد حلال تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آینده بنابر ضرورت ها اصلاح یا اضافه خواهد شد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مدیران و کارشناسان و مدیرعامل

کارآفرینان نسل فردای امید+تبلیغات ایرانیان کارا

KAR AFRINAN NASL FARDAYE OMID + TABLIGHAT IRANIAN KARA

ک ا ن ف و ت ی ک

W W W . K A N F O T I K . I R

  ( بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ساعت ۲۳:۰۰ )
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6