قوانین و شرایط استفاده

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 1. ما بخاطر انتخاب کانفوتیک بعنوان ابزاری مطمئن برای کسب درآمد حلال و روزافزون از حضورتان سپاسگزاریم لذا اکنون لازم است پیش از آغاز فعالیت مورد نظر خود به مطالعه دقیق قوانین و مقررات در این توافقنامه اقدام نمایید که بر اساس آن با یکدیگر تعامل داریم.
 2. ما همواره سیستم خدمات و امکانات خود را برای ایجاد فرصتها و مزایای درآمدزا تحت شرایط این توافقنامه در اختیار شما می گذاریم و لذا با  ثبت نام و عضویت خود به رعایت مفاد آن که ممکن است در هر زمان بنابر شرایط خاص و ضرورت ها تغییر یابد از لحاظ شرعی و قانونی ملزم هستید.
  • دو: فعالیت

 3. تمامی فعالیت‌ها در کانفوتیک طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تجارت الکترونیک با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز انتظار مشابهی می‌رود.
 4. کانفوتیک اجازه دارد هر زمان نسبت به محدود کردن، تغییر قیمتها و مزایا، ویرایش و اصلاح شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند و در صورتیکه اصلاحات، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها دارد کانفوتیک خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
 5. اکانت شما در صورتیکه تا ۹۰روز به حساب کاربری خود وارد نشوید و هیچ مشارکتی و فعالیتی نداشته باشید بطور خودکار توسط سیستم به وضعیت غیرفعال تبدیل می شود سپس مسدود و حذف خواهد شد.
  • تبصره1: مسئولیت هر گونه تخلف از قوانین وبگاه یا مقررات تجارت الکترونیک با اکانت عضویت که از رمز آن محافظت نکنید و یا در دسترس غیر قرار گیرد و یا به فروش برسانید بر عهده صاحب اصلی آن یعنی شما خواهد بود و لازم است پاسخگو باشید مگر آنکه با هماهنگی لازم نسبت به انتقال و تغییر مشخصات آن اقدام نمایید.
 6. مدیرها کارشناسان و کارکنان ما به هیچ عنوان در خصوص نوع محصولات و کیفیت آنها و یا وضعیت خدمات تبلیغ شده توسط کاربرها در این وبگاه مسئولیتی ندارند و نخواهند داشت.
  • سه: سودآوری

 7. کانفوتیک با مبادی مختلف اقتصادی|تولیدی|صنعتی|تجاری|بانکها و تمام بازارهای داخلی و خارجی هماهنگ است و توقف ها و تعطیلات ضروری یا اجباری را لحاظ می نماید لذا پلن ها در صندوق سودآور و همچنین برداشتها با سیستم پایا در ایام توقف مذکور و تعطیلات رسمی و اجباری بصورت غیر فعال خواهند بود و فقط بخاطر لزوم پردازش و هماهنگی تا برقراری سودها آماده و در دسترس برای مشاهده و بهره گیری است و پذیرش سرمایه دارد.
 8. سرمایه گذاران گرامی بر اساس میزان فعالیت و قرار گرفتن در گروههای عالی | مستمر | ممتاز برای مشارکت ها بطور روزانه ، هفتگی و ماهانه پس از آنالیز دقیق هر ماهه یا هر چند ماه یکبار از سودجهشی + پاداش افزایشی ( در اکانت So- ) بهمراه جوائز۱۴گانه برخوردار خواهند شد.
 9. در صورت تقاضا برای قرارداد همکاری یا مشارکت بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای مدیران محترم در نظر داشته باشید که هزینه این عملیات (بررسی و ارزیابی و تنظیم تا چاپ و ارسال و یا محضر و...) بر عهده متقاضی خواهد بود و پیش از اقدام لازم دریافت می شود.
  • تبصره1: چنانچه تمایل به همکاری با کانفوتیک بعنوان بازاریاب/نمایندگی/اسپانسر یا کارشناس دارید پس از اطلاع از وظایف و شرایط آن در صورت تصمیم به آغاز این مأموریت لازم است جداگانه بمدت 3ماه (آزمایشی + احتیاطی + تمرینی) به فعالیت مشخص تحت ارزیابی مدیریت طرح و برنامه بپردازید.
  • تبصره2: از شرایط ضروری برای همکاری در مسئولیت و مشاغل مورد نیاز کانفوتیک داشتن حداقل یک پلن فعال سودمند 1ساله در صندوق سودآور بمیزان حداقل 2برابر حقوق و پاداش متعلقه خواهد بود.
 10. در حال حاضر بدلیل لزوم حمایت و تقویت پلن ها برای تداوم سودآوری از بازارهای مختلف و مبادی اقتصادی جدید امکان انصراف به هر دلیلی از مشارکت ها و سایر سیستم های کسب درآمد وجود ندارد.
 11. میزان سود پلن های یکساله با توجه به نوسانات و شرایط متفاوت بازارهای مختلف از حداقل ۲.۴ درصدماهانه (یا ۰.۰۸ درصدروزانه و ۲۸.۸ درصدسالانه) کمتر نیست و حداکثر نیز اکنون در سطح0 و تخصصی از ۵.۱ درصدماهانه (یا ۰.۱۷ درصدروزانه و ۶۱.۲ درصدسالانه) بیشتر نخواهد بود لذا هر چه سطح کاربری بالاتری داشته باشید فرصتها امکانات و پلن های بهتر و با کیفیت بیشتر و سودآوری افزونتر در دسترس شما قرار می گیرد.
 12. چنانچه پلن ها دارای مدت کوتاهتر از مهلت هستند (مهلت در عنوان پلن است و مدت در جدول آن) لازم است تا رسیدن به پایان مهلت خود تمدید شوند در غیر این صورت شامل جریمه خواهند بود بنابراین ضرورت دارد اصل سرمایه که بطور خودکار با اتمام مدت پلن به موجودی درآمد اضافه می گردد با هماهنگی حسابداری به موجودی خرید خود منتقل و همان پلن را با شرایط جدید آن تمدید نمایید.
  • تبصره1: جریمه در صورت عدم تمدید پلن مذکور شامل حذف سود ماه قبل در مرتبه اول و سپس در صورت تکرار آن کسر تمام سودها بهمراه ۲۰درصد بعنوان کارمزد است.
 13. با توجه به راه اندازی سیستم سرمایه گذاری نوین از ۱۸مهر۱۴۰۰ در راستای لزوم اعمال بموقع سود و زیان بر اساس بحرانها شرایط و نوسانات بازارهای اقتصادی مختلف و همراهی سریع در روند کاهشی و افزایشی سودآوری ها و ضرورت اجرای عملیات حسابرسی با نوبت طبق دستورالعمل آن اصل سرمایه مربوط به پلن های آغاز شده قبل از تاریخ مذکور پس از اتمام مهلت به موجودی خریدتان منتقل می گردد که لازم است در پلن های دارای سود مشروط استفاده نمایید.
  • تبصره1: چنانچه در حسابرسی مشخص شود کانفوتیک تحت هر عنوان، اشتباهاً یا به ناحق یا بر اثر اختلالات و موانع سیستمی به واریز وجوه یا ارقامی در موجودی درآمد یا موجودی خرید یا حساب بانکی شما اقدام و یا در محاسبات آن اشتباه نموده است در هر زمانی مجاز و مختار است رأساً و مستقلاً و بدون انجام هیچگونه تشریفات اداری و قضائی وجوه مذکور را از موجودی درآمد یا خریدتان برگشت بزند و یا تأمین و انتقال دهد تا رفع اشتباه شود لذا تشخیص حسابداری نسبت به این امر معتبر است و حق هرگونه اعتراض و ادعائی را به این عملیات در خصوص تصحیح خطاها در هر جهت از خود سلب و اسقاط می‌نمایید و کانفوتیک در صورت عدم استرداد وجوه مذکور ناگزیر از اقدام قضایی خواهد بود که در این صورت علاوه بر استرداد اصل، پرداخت وجه التزامی (معادل نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار بعلاوه ۱۰درصد) از تاریخ واریز اشتباه تا یوم الوصول برعهده شماست.
 14. در ساختارجدیدکانفوتیک پس از اجرای صحیح عملیات احرازهویت به سطح1 منتقل می شوید که با سرمایه گذاری و مشارکتها تا تکمیل شرایط آن به سطح بالاتر ارتقا یابید لذا چنانچه شرایط ماندن در سطح بالاتر را هر زمان از دست دهید به سطح قبلی باز می گردید تا مقدمات لازم را با استفاده از تمامی فرصتها امکانات خود فراهم سازید و با تکرار کاهش فعالیتها و نداشتن شرایط سطح بالاتر هزینه روزهای ارتقا از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
  • چهار: تبلیغ

 15. لازم است اسپانسر تبلیغات از صحت و سلامت لینک تبلیغ و سایر تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل نماید و در صورت مشاهده یا کشف هر گونه تناقضی مراتب را از یک راه ارتباطی برای اصلاح آن اعلام نماید لذا مسئولیت تمام مواردی که ممکن است بر وبگاه آگهی دهنده اثرگذار باشد تنها بر عهده اسپانسر است و تیم کانفوتیک در این راستا مسئولیتی ندارد.
 16. سیستم ثبت تبلیغات در برخی موارد بطور خودکار است و نیاز به تایید مدیریت ندارد اما آگهی های مغایر با قوانین کشورمان بسرعت حذف و اعتبار آگهی دهنده نیز صفر می شود.
 17. آگهی سفارش داده شده بایستی از لحاظ محتوا و عنوان آن مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی مقررات اجباری | الفاظ رکیک | قسم دادن | موارد فساد یا قمار و شرط بندی | دروغ پردازی | کلاهبرداری | سایتها یا وبگاههای بدون مجوز و بی هویت و... نباشند در غیر اینصورت تایید نخواهند شد و چنانچه مشاهده شود حذف می گردند و حساب کاربری متخلفان نیز در صورت تکرار آن بدون اطلاع قبلی مسدود می شود.
 18. پس از ثبت و تایید تبلیغ خود بایستی برای نمایش آن تخصیص اعتبار دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بطور خودکار از فهرست آگهی ها حذف می گردد.
 19. پس از تهیه اعتبار برای سفارش تبلیغ ،امکان عودت وجه پرداخت شده وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی درباره آن بطور دقیق بررسی و هماهنگی نمایید و پس از آن تصمیم بگیرید.
 20. چنانچه ۳۰روز از اقدام برای حل آگهی دستورات (وظایف کوچک) یا آفری بگذرد و تبلیغ دهنده به بررسی آن نپردازد، حل آفر موردنظر بطور خودکار تایید خواهد شد اما اگر بدون توجه به تکمیل و انجام دستورالعمل آفرها ارسال حل با ادعای انجام آن صورت گیرد پس از بررسی لازم امتیاز منفی به اکانت خطاکار تعلق می گیرد که در هنگام برداشتها اعمال می شود.
 21. برای ایجاد هر نوع آگهی ابتدا با دقت بسیار به مقررات آن در بالا توجه و سپس از پنل تبلیغ کالا و خدمات ایجاد فرمایید در غیر اینصورت مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.
  • پنج: واریزوبرداشت

 22. لطفا دقت داشته باشید که پس از واریز وجه به کانفوتیک با انتقال وجوه به مبادی سرمایه گذاری مختلف ، امکان عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشتها وجود ندارد.
 23. افزایش موجودی خرید : امکان واریز از طریق تمام حساب ها و کارت های تمام بانک های ایرانی با حداقل مقادیر با توجه به درگاه مورد استفاده توسط عضویت ها فراهم است که با رعایت ضروری بند 38 امکان پذیر خواهد بود.
 24. انتقال از موجودی درآمد : با توجه به لزوم رعایت مفاد بند12و13 در بالا بهمراه بندهای ذیل و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی که لازم است بطور خودکار یا دستی در فهرست سپرده ها و پرداختی ها برای گزارش به اداره مالیات قرار گیرد لذا تا اطلاع بعدی امکان انتقال داخلی بدون هماهنگی با مدیریت حسابداری وجود ندارد.
 25. مالیات + کارمزد : طبق مصوبه الزامی دولت در نیمه سال ۱۴۰۰ و همچنین برای جبران بخشی از هزینه سامانه های مختلف و کارمزد سیستم پایا و... که افزایش یافته است از تاریخ ابلاغ سراسری ۱۴۰۰.۱۲.۱۰ بمیزان ۹درصد مالیات در هنگام برداشت درآمدها کسر می گردد و به سرمایه گذاران عالی | مستمر | ممتاز که از یکماه گذشته در موجودی خرید خود بیش از ۵.۰۰۰.۰۰۰تومان واریزی انجام داده باشند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد.
 26. حداقل مبلغ برداشت : با لزوم رعایت بند 30 تا 35 حداقل مبلغ برداشت در سطح جهانی بمیزان 3 تتر و در حساب شرکتی بمیزان ۵۰.۰۰۰تومان و در سطح0 بمیزان ۱۳۳.۳۳۳ت. و در سایر انواع سطح کاربری بمیزان ۱۳.۳۳۳ت. است اما بر اساس سیستم امتیازات به استثنای سطح VIP و VIPx برابر با درصدی از مبلغ درخواستی خود را امتیاز نیاز دارید که در آتیه ممکن است تغییر یابد یا به صفر برسد.
 27. حداکثر مبلغ برداشت : هم اکنون در انواع حساب کاربری سقف برداشت با رعایت دقیق مفاد قوانین بطور محدود و یا نامحدود تعیین شده است که می توانید در جدول ارتقا از منوی سمت راست داخل داشبورد خود مشاهده نمایید.
 28. فاصله بین برداشت ها : با توجه به نوع حساب کاربری بر اساس استراتژی مدیریت سرمایه گذاری متفاوت است لذا همه ماهه این فاصله بگونه ای تدوین می گردد که فرصت مناسب و مطلوب برای سودآوری حلال از نتایج فعالیتها و سرمایه ها بطور مطلوب فراهم شود.
 29. برای همه فعالیتها مانند ارتقا ، کسب درآمد و برداشتها بایستی ابتدا با رعایت بند 32 ، تنظیمات فردی را بر اساس مشخصات کارت ملی یا شناسنامه و یا گذرنامه مربوط به صاحب اکانت بطور دقیق تکمیل نمایید.
 30. لازم است جهت برداشت موفق به تومان ، شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و جهت برداشت درآمد به واحد سایر ارزها که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب آنرا که مربوط به صاحب اکانت است در بخش تنظیمات فردی پروفایل با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید و در بررسی و ثبت شماره شبا و نشانی کیف پول سایر ارزها به نام خود بسیار دقت نمایید تا صحیح انجام دهید در غیر اینصورت مبالغ انتقالی به هیچ وجه قابل احیا یا بازگشت نخواهد بود.
 31. دقت نمایید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر گردد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل صاحب حساب در تنظیمات فردی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی ، درخواستها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 32. درخواست برداشتها در صورت مطابقت با قوانین پس از حداقل ۲ تا ۲۴ ساعت و حداکثر تا ۱۰ روز کاری بر اساس عملکرد حساب کاربری شما وضعیت بانک و مقررات سیستم پایا به حساب شبا واریز خواهد شد به استثناء سطح VIP و VIPx که در ایام تعطیل نیز بصورت کارت به کارت می توانند برداشت نمایند اما با عنایت به اهداف و آرمانها در حمایت از تولیدات داخلی چنانچه حداقل یک پلن سودمند فعال در صندوق سودآور نداشته باشید (به غیر از سطح ضد تورّم) برداشت شما مجاز نخواهد بود و رد می شود.
 33. در صورت برگشت خوردن درخواست برداشت شما از سوی بانک یا مدیریت و یا انصراف توسط خودتان ، بایستی بمیزان فاصله بین برداشتها در جدول ارتقا منتظر بمانید لذا در صورت عدم رعایت قوانین در مرتبه اول دوباره برگشت خواهد خورد و پس از تکرار مجدد به سطح موقت منتقل خواهید شد تا اقدامات اصلاحی را انجام دهید.
 34. برای فراهم شدن امکان برداشت بعدی خود لازم نیست که گزارش تاییدیه دریافتی را ثبت نمایید بلکه تصاویر واریز برداشتها را مدیریت نظارت و بازرسی پس از دریافت از حسابداری بنابر ضرورت در کانال ها ثبت خواهد نمود.
 35. عضویت شما در حداقل یک کانال خبری کانفوتیکشبکه اجتماعی ایتا یا سروش پلاس و یا... ) برای آموزش عمومی و اطلاع رسانی ضروری و بموقع ما الزام آور است لذا بایستی آی دی انگلیسی اکانت خود را که عضو یکی از آنها نمودید با تیکت از مرکز پشتیبانی به مدیریت نظارت و بازرسی بفرستید تا بررسی و تأیید شود و در فهرست اعضای فعال برای پیگیری مداوم قرار گیرد.
 36. لازم است برای حفظ امنیت حساب ها و صحت کامل تبادلات پولی در تمامی واریزها و برداشتها پس از ارتقا به سطح تخصصی نسبت به اجرای مراحل احراز هویت طبق اطلاعیه آن در آموزشگاه اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک شوید و مطابق با بند 14 در بالا به سطح1 ارتقا یابید لذا چنانچه هیچ اقدام تایید شده در این خصوص ندارید یا به هر علتی نمی توانید اجرا نمایید فقط مجاز به فعالیت در سطح0 یا تخصصی و یا ضد تورّم با استفاده از یک اکانت بهمراه امکانات و اختیارات محدود خواهید بود.
 37. طبق "مقررات بانک مرکزی" انتقالات بین بانکی در سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌ به مشتریان به استثناء سطح VIP و VIPx در ایام غیرتعطیل رسمی سه بار (صبح-ظهر-شب) پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می گردد لذا درخواست مبالغ برداشتی شما که در ساعات مجاز مطابق با فعال بودن سیستم پایا انجام و توسط کانفوتیک ارسال می شود سرانجام بین ساعات ۷:۰۰ الی ۱۶:۰۰ در روزهای کاری یا اداری توسط بانک مقصد به حساب شما واریز یا عودت به مبداء خواهد شد بنابراین به درخواست هایی که پس از ساعت ۲۱:۰۰ ثبت شود در روز کاری بعدی رسیدگی می گردد%
 38. "قانون مبارزه با پولشویی" در کانفوتیک با هماهنگی پلیس فتا و معاونت بازرسی بانک ها به اجرا در می آید و لذا شما کاربر گرامی موظف هستید تنها از کارت یا حساب بانکی با اسم و مشخصات شناسنامه ای خود که در این وبگاه ثبت نام و یا احرازهویت نموده اید برای شارژ موجودی خرید یا ارتقا استفاده نمایید و چنانچه کشف یا گزارش شود که از کارت بانکی متعلق به غیر برای واریز وجه به حساب های کانفوتیک و یا درگاه های بانکی متصل به آن استفاده نموده اید مبلغ واریزی شما بلوکه خواهد شد تا پس از بررسی فنی و حسابرسی قانونی تکلیف نهایی آن مشخص گردد%
  • شش: آموزشگاه | چت | تیکت

 39. سوالات و ابهامات را به مرکز پشتیبانی ارسال نمایید و برای پیشگیری از بی نظمی به تکرار در آموزشگاه و چت نپردازید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
  • تبصره1پاسخگویی به عزیزانی که دو یا چند شیوه از راههای ارتباطی را بهمراه هم با مطلب تکراری مورد استفاده قرار دهند تا یکماه متوقف می شود.
  • تبصره2: مشاهده متن مطالب آموزشگاه برای تشویق و حفظ حریم ها فقط برای سطح تخصصی و بالاتر که وارد حساب کاربری شوند و منع قانونی نداشته باشند فراهم است.
 40. مطالب مزاحم و یا بی محتوا و غیرمنطقی که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در اذهان شود در اولین مرتبه حذف و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی ها می گردد.
 41. ثبت یا ارسال هر نوع توهین و مبحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران و کاربران آن موجب کسر امتیازات تا صفر شدن و انسداد موقت یا دائمی حساب کاربری افراد خاطی و یا حذف آن خواهد شد.
 42. پس از دریافت درآمد و هدایا سود و پاداش از کانفوتیک در حساب کاربری یا بانکی خود وصول آنرا بررسی فرمایید و با وجود هر مشکلی برای رفع آن اطلاع دهید.
 43. نشر متون و تصاویر و یا لینک تبلیغاتی در آموزشگاه و چت درباره‌ی سایتها وبلاگ‌ها شخصیت‌ها فرصت‌ها یا کالاها و خدمات مختلف تنها پس از هماهنگی با مدیریت تبلیغات ،مجاز است.
  • هفت: شرایط اضطراری

 44. در صورت بروز حوادث و اتفاقاتی که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج است، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت که این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و سایر حوادث و اتفاقات غیرمترقبه و ناگهانی می‌شود.
 45. تلاش داریم تمامی سرمایه های وبگاه در پلن ها با برنامه‌ریزی و اجرای طرح پولبان (بیمه داخلی سودوسرمایه) محافظت شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حساب آتی رخ ندهد.
 46. شما عزیز گرامی با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آتیه با تصویب شورای مدیران تخصصی ممکن است اصلاح یا اضافه گردد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%

020313

آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6