قوانین و شرایط استفاده

بنام خداوند بخشنده و مهربان

 1. ما بخاطر انتخاب کانفوتیک بعنوان ابزاری مطمئن برای کسب درآمد حلال و روزافزون از شما سپاسگزاریم لذا اکنون لازم است پیش از آغاز فعالیت مورد نظر خود به مطالعه دقیق این توافقنامه اقدام نمایید که بر اساس آن با یکدیگر تعامل داریم.
 2. ما سیستم خدمات و امکانات خود را برای ایجاد فرصت‌ها و مزایای درآمدزا همواره تحت شرایط این قوانین در اختیار شما می گذاریم و لذا با عضویت خود به رعایت مفاد آن که ممکن است بنابر ضرورت ها بروزرسانی شود و تغییر یابد از لحاظ شرعی و قانونی ملزم هستید.
  • دو:فعالیت

 3. تمامی فعالیت‌ها در کانفوتیک طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران با رعایت حقوق طرفین انجام می‌شود و از کاربران گرامی نیز انتظار مشابهی می‌رود.
 4. کانفوتیک اجازه دارد هر زمان نسبت به محدود کردن و تغییر قیمت‌ها مزایا و اصلاح یا ویرایش شروط یا قوانین و مقررات خود اقدام کند لذا چنانچه این اصلاحات، تأثیر مستقیمی بر کاربران و تصمیمات آن‌ها دارد خود را موظف می‌داند که شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند.
 5. حساب کاربری شما چنانچه تا 365روز به آن وارد نشوید توسط سیستم بطور خودکار به حالت غیرفعال و سپس مسدود در می آید لذا چنانچه دارای هیچ نوع مشارکت و فعالیتی نباشید حذف خواهد شد.
  • تبصره1: مسئولیت تخلف از قوانین و مقررات کانفوتیک با استفاده از حساب کاربری چه توسط خودتان و چه دیگران اگر رمز آن را محافظت نکنید و یا در دسترس غیر قرار دهید و یا به فروش برسانید بر عهده صاحب اصلی آن یعنی شماست و باید پاسخگو باشید مگر آنکه با هماهنگی لازم نسبت به انتقال و تغییر مشخصات آن اقدام نمایید.
 6. مدیران، کارشناسان و کارکنان کانفوتیک هرگز در خصوص نوع محصول و کیفیت آن و یا وضعیت خدمات تبلیغ شده توسط اعضا مسئولیتی ندارند و نخواهند داشت.
  • سه:مشارکت

 7. کانفوتیک با مبادی مختلف اقتصادی، بانکها و تمام بازارهای داخلی و خارجی هماهنگ است و توقف ها و تعطیلات ضروری یا اجباری را لحاظ می نماید لذا برداشت‌ها با سیستم پایا درآمدها و همچنین بازدهی صندوق سودآور در ایام توقف مذکور و تعطیلات رسمی و اجباری بصورت غیرفعال خواهد بود و فقط بخاطر لزوم پردازش و هماهنگی تا تحقق سودها آماده و در دسترس برای مشاهده و پذیرش سرمایه است.
 8. سرمایه گذاران محترم بر اساس میزان فعالیت‌ها مشارکت‌ها و اخذ رتبه مثبت پس از آنالیز دقیق در هر سه ماه از سود جهشی + پاداش افزایشی ( در اکانت سودوپاداش خود با اسم کاربری اصلی + پسوند So- ) بهمراه جوائز۱۴گانه برخوردار خواهند شد.
 9. در صورت تقاضا برای قرارداد همکاری یا مشارکت بعنوان ضمانتنامه معتبر با مهر و امضای شورای مدیران تخصصی در نظر داشته باشید که هزینه این عملیات (بررسی و ارزیابی و تنظیم تا چاپ و ارسال و یا محضر و...) بر عهده متقاضی خواهد بود و پیش از اقدام لازم دریافت می شود.
  • تبصره1: چنانچه تمایل به همکاری با کانفوتیک بعنوان بازاریاب نمایندگی / اسپانسر یا کارشناس دارید پس از اطلاع از وظایف و شرایط در صورت تصمیم به آغاز آن لازم است جداگانه بمدت 3ماه (آزمایشی + آموزشی + تمرینی) تحت ارزیابی مدیریت امور جذب و استخدام به فعالیت مشخص بپردازید.
  • تبصره2: از شرایط ضروری برای همکاری در مشاغل مورد نیاز کانفوتیک داشتن حداقل یک پلن فعال سودمند 1ساله در صندوق سودآور بمیزان حداقل 2برابر حقوق و پاداش متعلقه خواهد بود.
 10. در حال حاضر بدلیل لزوم حمایت و تقویت مستمر پلن ها امکان انصراف از مشارکت‌ها و سایر سیستم‌های کسب درآمد تا اطلاع بعدی وجود ندارد.
 11. میزان سود پلن یکساله با توجه به نوسانات و شرایط متفاوت بازارهای مختلف از حداقل ۲.۴ درصد ماهانه (یا ۰.۰۸ درصد روزانه و ۲۸.۸ درصد سالانه) کمتر نیست و حداکثر نیز اکنون در سطح1 از ۵.۱ درصد ماهانه (یا ۰.۱۷ درصد روزانه و ۶۱.۲ درصد سالانه) بیشتر نخواهد بود لذا هر چه سطح کاربری بالاتری داشته باشید فرصت‌ها امکانات و پلن‌های بهتر و با کیفیت بیشتر و سودآوری افزونتر در دسترس شما قرار می گیرد.
 12. چنانچه مدت پلن‌ها (در جدول) کوتاهتر از مهلت آنها (در عنوان) باشند لازم است تا رسیدن به پایان مهلت خود تمدید شوند در غیر اینصورت شامل جریمه خواهند بود بنابراین ضرورت دارد اصل سرمایه را که بطور خودکار با اتمام مدت به موجودی درآمد اضافه می گردد با هماهنگی معاون حسابداری به موجودی خرید خود منتقل و همان پلن را با شرایط جدید آن تمدید نمایید.
  • تبصره1: جریمه در صورت عدم تمدید پلن مذکور شامل حذف سود ماه قبل در مرتبه اول است.
  • تبصره2: جریمه در صورت تکرار آن کسر تمام سودها بهمراه ۲۰درصد بعنوان کارمزد عملیات است.
 13. با توجه به مفهوم مشارکت و بر اساس قانون تجارت الکترونیک طرفین معاملات در سود و زیان خدمات و عملیات مشترک خود سهیم هستند لذا مشارکت ها ریسک دارند و ممکن است همراه با کسب سود فوق العاده متحمل از دست رفتن تمام یا بخشی از سرمایه شود و در آن صورت موظف به همراهی و انتظار برای جبران ضرر و زیان تا رفع خسارات و رسیدن به وضعیت عادی و مطلوب هستید و با توجه به بند44و45 در ذیل هیچگونه اعتراضی نخواهید داشت.
  • تبصره1: چنانچه در حسابرسی مشخص شود کانفوتیک تحت هر عنوان، اشتباهاً یا به ناحق یا بر اثر اختلال‌ها و موانع سیستمی به واریز وجوه یا ارقامی در موجودی درآمد یا موجودی خرید یا حساب بانکی شما اقدام و یا در محاسبات آن اشتباه نموده است در هر زمانی مجاز و مختار است رأساً و مستقلاً و بدون انجام هیچگونه تشریفات اداری و قضائی وجوه مذکور را از موجودی درآمد یا خریدتان برگشت بزند و یا تأمین و انتقال دهد تا رفع اشتباه شود لذا تشخیص حسابرس نسبت به این امر معتبر است و حق هر گونه اعتراض و ادعائی را به این عملیات در خصوص تصحیح خطاها در هر جهت از خود سلب و اسقاط می‌نمایید.
  • تبصره2: کانفوتیک در صورت عدم استرداد وجوه مذکور ناگزیر از اقدام قضایی خواهد بود که در این صورت علاوه بر استرداد اصل، پرداخت وجه التزام (معادل نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار بعلاوه ۱۰ درصد) از تاریخ واریز اشتباه تا یوم الوصول بر عهده شماست.
 14. اکانت شما پس از یکبار استفاده از صندوق‌سودآور به سطح ساده ارتقاء می یابد و با اجرای صحیح عملیات احرازهویت به سطح1 منتقل می شود تا با افزایش مشارکت‌ها شرایط سطح2تا8 را اخذ نماید لذا چنانچه هر زمان شایستگی ماندن در سطح بالاتر را از دست بدهد به سطح قبلی باز می گردد تا مقدمات لازم را با بهره‌گیری از امکانات و فرصت‌ها طی مهلت سه ماهه فراهم سازید در غیر اینصورت هزینه روزهای ارتقاء از موجودی حساب کاربری شما کسر خواهد شد.
  • چهار:تبلیغات

 15. لازم است تبلیغ دهنده از صحت و سلامت لینک آگهی و سایر تنظیمات مورد نظر خود اطمینان حاصل نماید لذا باید برای کشف هر گونه تناقضی مراتب را از یک راه ارتباطی اعلام نماید در غیر اینصورت مسئولیت تمام مواردی که ممکن است بر آگهی مربوطه اثرگذار باشد تنها بر عهده وی خواهد بود و تیم کانفوتیک در این راستا مسئولیتی ندارد.
 16. ثبت تبلیغ کالا و خدمات در برخی موارد بطور خودکار نیست و نیاز به تأیید سفارش اعتبار و بررسی لینک ها توسط مدیریت دارد بنابراین آگهی‌های مغایر با قوانین بسرعت حذف می شود.
 17. آگهی سفارش داده شده بایستی از لحاظ محتوا و عنوان آن مخالف قوانین کشور و یا شرع و عرف جامعه و حاوی مقررات اجباری | الفاظ رکیک | قسم دادن | موارد فساد یا قمار و شرط بندی | دروغ پردازی | کلاهبرداری | سایت‌ها یا وبگاه‌های بدون مجوز و بی هویت و... نباشند در غیر اینصورت تأیید نخواهند شد و چنانچه مشاهده شود حذف می گردند و حساب کاربری متخلفان نیز در صورت تکرار آن بدون اطلاع قبلی مسدود می شود.
 18. پس از ثبت و تأیید تبلیغ خود بایستی برای نمایش آن تخصیص اعتبار دهید بنابراین آگهی بدون اعتبار یا منقضی شده بطور خودکار از فهرست آگهی ها حذف می گردد.
 19. با تهیه و تایید اعتبار برای سفارش یا ایجاد آگهی ،امکان عودت هزینه آن وجود ندارد لذا قبل از هر گونه اقدامی بطور دقیق به مشورت بپردازید و هماهنگی نمایید.
 20. چنانچه ۳۰روز از اعلام حل آگهی آفری یا وظایف کوچک بگذرد و تبلیغ دهنده به بررسی آن نپردازد، حل آفر مورد نظر بطور خودکار تایید خواهد شد اما اگر بدون توجه به انجام کامل دستورالعمل آفرها ارسال حل و ادعای انجام آنها صورت گیرد با امکان ۳بار خطا پس از بررسی لازم به متخلف در آفرها جریمه تعلق می گیرد و یا ممکن است حذف اکانت شود.
 21. برای ایجاد هر نوع آگهی ابتدا با دقت بسیار به مقررات آن در بالا توجه و سپس از تنظیمات تبلیغ کالا و خدمات ایجاد فرمایید در غیر اینصورت مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.
  • پنج:واریزوبرداشت

 22. لطفاً دقت داشته باشید که پس از واریز وجه به کانفوتیک با انتقال وجوه به مبادی سرمایه گذاری مختلف ،عودت مبالغ مذکور تا فرا رسیدن زمان برداشت‌ها ممکن نیست.
 23. افزایش موجودی خرید: امکان واریز تومان از طریق شماره حساب‌ها و کارت‌های تمام بانک‌های ایرانی و همچنین سایر ارزها با توجه به درگاه مستقیم یا شیوه غیرمستقیم مورد استفاده فراهم است که با رعایت ضروری بند38 ممکن می گردد.
 24. انتقال از موجودی درآمد: با توجه به لزوم رعایت مفاد بند12و13 بهمراه بندهای ذیل و در راستای شفاف سازی تبادلات مالی تا اطلاع بعدی امکان انتقال داخلی کمتر از مبلغ ۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان وجود ندارد.
 25. مالیات+کارمزد+پاداش: طبق مصوبه الزامی دولت در نیمه سال ۱۴۰۰ و برای جبران بخشی از هزینه و مخارج سامانه‌ ها و سیستم ها و کارمزد سیستم پایا و... بمیزان ۹درصد مالیات و مبلغی بعنوان کارمزد در هنگام برداشت درآمدها کسر می گردد اما به سرمایه گذاران محترم عالی | مستمر | ممتاز که از سه ماه گذشته بیش از معادل مبلغ ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان افزایش مشارکت دارند جوایز۱۴گانه تخصیص می یابد و اهداء می گردد.
 26. حداقل برداشت و شرط آن: کف برداشت در هر نوع حساب کاربری بطور متفاوت است اما بر اساس سیستم کسب توکن کادوج در موعد مجاز برداشت‌ها به غیر از برخی انواع حساب کاربری بمیزان یک درصد از مبلغ درخواستی را نیاز به کادوج (معادل 1 بیبی دوج) دارید.
 27. حداکثر و شرط برداشتسقف برداشت در انواع حساب کاربری بطور محدود یا نامحدود است که در جدول ارتقاء نیز دیده می شود و با شرط داشتن حداقل یک پلن سودمند فعال در صندوق سودآور مطابق با قوانین قابل درخواست است.
 28. فاصله بین برداشت‌ها: با توجه به بند32و37 در ذیل و نوع حساب کاربری بر اساس راهبردها تغییر می یابد لذا همواره این فاصله توسط مدیریت سرمایه‌گذاری تدوین می گردد تا فرصت مناسب برای سودآوری حلال از بازارها بطور مطلوب فراهم شود.
 29. برای تمام اقدامات مختلف مانند ارتقاء ، کسب درآمد و برداشت‌ها لازم است تنظیمات مشخصات فردی را بر اساس کارت ملی و شناسنامه و یا گذرنامه مربوط به خود بطور دقیق تکمیل نمایید.
 30. لازم است جهت برداشت موفق به تومان ، شماره شبا (۲۴ رقمی) مربوط به کارت بانکی خود را که به اسم شماست بدون IR بدون فاصله و با اعداد انگلیسی و جهت برداشت درآمد به واحد سایر ارزها که در سیستم ما وجود دارد شماره حساب خود را در بخش تنظیمات فردی پروفایل با حروف و اعداد انگلیسی ثبت و ذخیره نمایید و در بررسی و ثبت شماره شبا و یا نشانی کیف پول سایر ارزها بسیار دقت نمایید تا صحیح انجام دهید در غیر اینصورت مبالغ انتقالی به هیچ وجه قابل احیاء یا بازگشت نخواهد بود.
 31. دقت نمایید که مشخصات صاحب شماره حساب با مشخصات شما در وبگاه ما برابر گردد بنابراین با اشتباه بودن اطلاعات مذکور یا عدم ثبت صحیح اسم و فامیل در تنظیمات فردی مطابق با شناسنامه یا کارت ملی ، درخواست‌ها برگشت خواهند خورد و یا ممکن است از بین بروند که در این صورت هیچ اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.
 32. رسیدگی به برداشت‌‌ها در صورت مطابقت با مفاد قوانین بدلیل لزوم هماهنگی با حسابداری مبادی اقتصادی مربوطه فقط در پنجم ماه میلادی امکان پذیر است و لذا پس از حداقل ۲ تا ۲۴ ساعت و حداکثر ۱۰ روز کاری بر اساس عملکرد اکانت یا وضعیت بازارها بانک‌ها و مقررات سیستم پایا و... به شماره حساب شما واریز و در غیر اینصورت رد خواهد شد.
 33. در صورت برگشت خوردن درخواست برداشت‌ها از سوی بانک یا مدیریت و یا انصراف توسط خودتان ، بایستی بمیزان فاصله بین برداشت‌ها در جدول ارتقاء منتظر بمانید لذا با عدم رعایت قوانین در مرتبه اول دوباره برگشت خواهد خورد و پس از تکرار مجدد به سطح موقت منتقل خواهید شد تا اقدامات اصلاحی را انجام دهید.
 34. برای فراهم شدن امکان برداشت بعدی خود ثبت گزارش تاییدیه ضرورت ندارد لذا تصاویر پرداخت‌ها و برداشت‌ها توسط مدیر امور قوانین و مقررات پس از دریافت از حسابرس در صورت لزوم منتشر خواهد شد.
 35. قبل از برداشت‌ها عضویت فعال شما در حداقل یک کانال خبری ما ( شبکه اجتماعی ایتا یا سروش پلاس یا تلگرام و یا... ) برای آموزش‌ها و اطلاع رسانی فوری الزام آور است لذا بایستی آی دی انگلیسی اکانت خود را که عضو یکی از آنها نمودید به پشتیبانی کانال مذکور بفرستید تا بررسی و تأیید شود و در فهرست اعضای فعال برای پیگیری مداوم قرار گیرد.
 36. برای حفظ امنیت و صحت کامل تبادلات پولی در امور واریزها و برداشت‌ها لازم است پس از ارتقاء اولیه نسبت به اجرای مراحل احراز هویت با دسترسی به متن مطالب آموزشگاه حرفه ای اقدام نمایید تا عضوی از خانواده کانفوتیک باشید و مطابق با بند14 به سطح1 منتقل شوید لذا چنانچه هیچگونه تأییدیه در این خصوص ندارید فقط مجاز به استفاده از یک اکانت و حضور در سطح0 با درآمد و برداشت صفر تا سطح تخصصی بهمراه امکانات و اختیارات بسیار محدود خواهید بود.
 37. طبق "مقررات بانک مرکزی" انتقالات بین بانکی در سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌ در ایام مشخص و غیرتعطیل رسمی سه بار (صبح-ظهر-شب) پردازش و به بانک‌ مقصد واصل می‌گردد لذا مبالغ درخواستی برداشت که در ساعات مجاز مطابق با فعال بودن سیستم پایا انجام و توسط کانفوتیک ارسال می شود سرانجام بین ساعات ۷:۰۰الی۱۶:۰۰ در روزهای کاری یا اداری توسط بانک‌ها با رعایت قوانین به حساب بانکی اعضا واریز یا عودت به مبداء خواهد شد بنابراین به درخواست‌هایی که پس از ساعت ۲۱:۰۰ ثبت شود در روز کاری بعدی رسیدگی می گردد%
 38. "قانون مبارزه با پولشویی" با هماهنگی پلیس فتا و معاونت بازرسی بانک ها به اجرا در می آید و لذا شما کاربر گرامی موظف هستید تنها از کارت یا حساب بانکی با اسم و مشخصات شناسنامه خود که در کانفوتیک ثبت نام و یا احرازهویت داشتید برای شارژ موجودی خرید یا ارتقا استفاده نمایید و چنانچه کشف یا گزارش شود که از کارت بانکی متعلق به غیر برای واریز وجه به حساب‌های وبگاه و یا درگاه‌های بانکی متصل به آن استفاده نمودید مبلغ واریزی شما بلوکه خواهد شد تا پس از بررسی فنی و حسابرسی قانونی تکلیف نهایی آن مشخص گردد%
  • شش:ارتباطات

 39. سؤالات و ابهامات را به مرکز پشتیبانی ارسال نمایید و برای پیشگیری از بی نظمی با روشهای مختلف به تکرار آنها نپردازید تا دسترسی بعدی شما مسدود نشود.
  • تبصره1پاسخگویی به عزیزانی که با استفاده از چند راه‌ ارتباطی یا بیشتر از یک مدیریت به ارسال مطالب تکراری اقدام می کنند از یک تا دو ماه متوقف خواهد شد.
  • تبصره2: متن مطالب آموزشگاه حرفه ای برای تشویق و حفظ حریم‌ها فقط برای اعضای بالاتر از سطح0 که وارد حساب کاربری شوند و موانع قانونی نداشته باشند قابل دسترس است.
 40. مطالب مزاحم و یا بی محتوا و غیرمنطقی که موجب نشر جلوه زشت از کانفوتیک در اذهان می شود در اولین مرتبه حذف و در صورت تکرار باعث لغو دسترسی خاطی می گردد.
 41. ثبت یا ارسال هر نوع توهین و مبحث دروغین علیه کانفوتیک ،مدیران و کاربران آن موجب کسر توکن کادوج تا صفر شدن و انسداد موقت یا دائمی حساب کاربری خاطی و یا حذف آن خواهد شد.
 42. پس از دریافت درآمدها هدایا پاداش و سودها از کانفوتیک در حساب کاربری یا بانکی خود وصول آنرا بررسی فرمایید و در صورت وجود هر مشکلی برای رفع آن اطلاع دهید.
 43. نشر متون و تصاویر یا لینک تبلیغاتی پیرامون سایت‌ها وبلاگ‌ها شخصیت‌ها فرصت‌ها یا کالا و خدمات مختلف در هر بخش مرتبط با کانفوتیک تنها پس از هماهنگی لازم با مدیریت مربوطه مجاز است.
  • هفت:اضطراری

 44. در صورت بروز حوادث و اتفاقاتی غیرمترقبه و ناگهانی همچون آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، تحریم ها اختلال در شبکه ها سامانه ها و خطوط ارتباطی و اینترنت، سیل و سایر موارد که کنترل آن‌ها از دست تیم مدیریت یا کاربران خارج است، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این مقررات وجود نخواهد داشت.
 45. تلاش داریم تمامی سرمایه های وبگاه در پلن ها با برنامه‌ریزی و اجرای طرح پولبان (بیمه داخلی سودوسرمایه) محافظت شوند تا مشکلی در حوادث غیرمترقبه برای تسویه حساب آتی رخ ندهد.
 46. شما با ثبت نام و عضویت در کانفوتیک تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی را که در آتیه ممکن است اصلاح یا اضافه گردد می پذیرید و تبعات تخلف از مفاد آنرا قبول دارید%

030325

آگهی متنی ویژه (1)
آگهی متنی ویژه (2)
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز است و پیگیرد قانونی دارد © ۱۳۹۹-۱۴۹۹

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6