کانفوتیک انجمن

شگفتیها در راه است...!!!

شروع توسط admin 1399-07-13 at 12:55
1 پاسخ به این موضوع
مدیرعامل
مدیرعامل
ارسالها: 39
سلام به حضور شما عزیز همراه و همکار
---------------------------------------------

با توجه به آرمانها و اهداف بزرگی که کارآفرینان نسل فردای امید وطن و همچنین در همین راستا تیم پرتلاش کانفوتیک از ابتدا داشته و دارند و شبانه روز در حال بررسی ها و برنامه ریزی و ایجاد طرح ها و ابتکارات و فراهم سازی راهکارهای تحول افزا و سودمند هستند لذا برای تحقق برنامه های نوین درآمدزا لازم است همیشه و همواره برخی مقررات و امتیازات و امکانات را هر چند وقت یا ماهیانه ارتقا دهیم و همگام با تحولات جامعه و جهان حرکت کنیم تا از رقیبان و پیشرفتهای تازه عقب نمانیم و فرصتها را از دست ندهیم!

بنابراین در این تاپیک تازه قصد داریم درباره شگفتیها صحبت کنیم و به ارائه مطالبی جدید و مفید برای همه شما و خودمان بپردازیم.

همراه هم باشیم
باتشکروسپاس
مدیرعامل
« آخرین ویرایش: 1399-11-03 at 01:19 by Admin »
همراهان گرامی
قوانین و مقررات برای همه ماوشما لازم الاجراست:
پیامرسان ایتا : https://eitaa.com/KanfoTik
پیامرسان تلگرام: https://t.me/KanfoTik
مدیرعامل
مدیرعامل
ارسالها: 39
سلام و درود بر شما عزیزان

پیرو صحبت های گذشته پیرامون برنامه ریزی برای طرح های تازه با عنوان شگفتیها به اطلاع شما می رسد همانطور که باخبر هستید پلن درآمدی یا عضویت جدید شگفتیها پس از بحث و بررسی در شورای مدیران تخصصی و تصویب اکثریت اعضا از ابتدای آبانماه راه اندازی شد.

https://kanfotik.ir/upload/ERTEGHA991220.jpg

مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر

قابل ذکر است که پلن شگفتیها قرار است دارای مشخصات و امتیازات یا امکانات شگفت انگیز باشد لذا جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص به موارد زیر توجه فرمایید:

1- دو نوع پلن شگفتیها طراحی شده است که سه ساله و پنجساله هستند.

2- ارزش کلیک در مشاهده آگهی برای این سه نوع پلن درآمدی بترتیب 3000درصد و 5000درصد است.

3- این پلن ها یا عضویت ها به پلن های جامع نیز معروفند و تمامی بهترین و عالی ترین امتیازات و امکانات پلن های قبل از خود را دارا هستند.

4- هزینه ی تعیین شده برای ارتقا به پلن های شگفتیها بر اساس فاکتورهای مختلفی که واجد آن هستند تعیین شده و تخفیف 200.000ت. تا 800.000ت. در آنها لحاظ گردیده است.

5- آخرین سخن نیز اینست که پلن پنجساله شگفتیها گرچه در ظاهر برای مدت 5سال تعیین شده اما به این معناست که این پلن درآمدی دائمی و همیشگی است و عزیزانی که ارتقا به این پلن یابند دیگر نیازی به تمدید مجدد آن ندارند و پس از گذشت 5سال بصورت دائمی خواهد شد.


باتشکروسپاس
شگفت انگیز باشید
کوچیک شما:مدیرعامل
« آخرین ویرایش: 1399-12-20 at 03:33 by Admin »
همراهان گرامی
قوانین و مقررات برای همه ماوشما لازم الاجراست:
پیامرسان ایتا : https://eitaa.com/KanfoTik
پیامرسان تلگرام: https://t.me/KanfoTik
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6