کانفوتیک انجمن

روش کار ما : چگونه فعالیت کنیم؟

شروع توسط admin 1399-04-24 at 18:48
0 پاسخ به این موضوع
مدیرعامل
مدیرعامل
ارسالها: 39
روش کار ما ( در کانفوتیک چگونه کسب درآمد داشته باشیم؟)


کاربران گرامی و ارجمند پس از عضویت در کانفوتیک دارای یک صفحه کاربری می شوند که منوی سمت راست و منوی بالای صفحه دارای امکانات ویژه و منحصر به خویش است که هر کدام با عنایت به استفاده ی مورد نظر باعث کسب درآمد خواهد شد.


تذکر: کاربران به هیچ عنوان هنگام عضویت برای تعیین اسم کاربری خود حق استفاده و انتخاب کلماتی که ویژه مدیران و در ارتباط با مدیریت کانفوتیک می باشد ندارند مانند مشتقات فارسی یا غیرفارسی کلماتی مانند مدیر،پشتیبانی،معاون و... در غیراینصورت ضمن تذکر با ایمیل و اصلاح آن در صورت تکرار مجدد باعث حذف اکانت مربوطه خواهد شد.


مشاهده صفحات تبلیغی،جذب اعضای تازه با لینک مخصوص عضوگیری خود،شرکت در مسابقه زیرمجموعه گیری،سرمایه گذاری در بخش تبلیغات و طرح های ویژه آن در آتیه و جشنواره های مختلف و شگفت انگیز مناسبتی و فصلی و مشارکت در برنامه های دیگر که سودآوری حلال و قانونی خواهد داشت می تواند باعث کسب درآمد روزانه هفتگی و ماهیانه برای کاربران گرامی گردد که به شماره حساب شبای مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در تنظیمات شخصی پس از رسیدن به حد نصاب برداشت طبق قوانین و شرایط بانک مرکزی و کسر 1درصد کارمزد واریز خواهد شد.

موفق باشید و سرفراز و سلامت
مدیرعامل
همراهان گرامی
قوانین و مقررات برای همه ماوشما لازم الاجراست:
پیامرسان ایتا : https://eitaa.com/KanfoTik
پیامرسان تلگرام: https://t.me/KanfoTik
تماس با ما
مجوزها و تاییدیه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبگاه برای تیم کانفوتیک محفوظ است. (هر گونه کپی برداری از آن غیرمجاز و دارای پیگیرد قانونی خواهد بود.) © ۱۳۹۹-۱۴۰۴

طراحی و برنامه نویسی راستچین اسکریپت اولوشن نسخه 5.6